Per vieną iš pirmųjų internetinių magistro studijų programų, kurias akreditavo Komisija dėl sveikatos priežiūros vadybos švietimo akreditavimo (CAHME), „Scranton“ universitetas suteikia aiškiausią kelią į sėkmę. Su 90 proc. Įsidarbinimo rodikliu ir didesniu nei vidutinis darbo užmokestis, kompetencija yra tik mūsų absolventų pradžios taškas.

Internete esanti MHA siūlo pagrindinius komponentus, skirtus plėtoti lyderius, kurie gali taikyti visapusišką įgūdžių rinkinį, rodantį sklandų sveikatos priežiūros sistemos ar organizacijos valdymą. Naudodamiesi ACHE sveikatos priežiūros lyderystės aljanso kompetencijos modeliu, absolventai bus 24 pagrindinės kompetencijos ekspertai, kuriems bus taikomos penkios svarbios sritys.

Gauti išsamų supratimą apie sveikatos priežiūros sistemos valdymą ir mokykitės iš aukštesniojo fakulteto mokykloje, kuri yra paremta jėzuitų socialinio teisingumo ir akademinės kompetencijos tradicijomis. Programoje taip pat siūlomos dvi specializacijos:

MHA su sveikatos informatikos specializacija

Naudokite duomenis, kad pagerintumėte sveikatos priežiūros sprendimus ir politiką. Sužinokite apie informatikos svarbą skatinant inovacijas sveikatos priežiūros srityje.

MHA su pasauline sveikatos specializacija

Sužinokite apie visuomenės sveikatą, sveikatos valdymą ir socialinio teisingumo klausimus ne Šiaurės Amerikoje. Ši specializacija apima keliones su fakultetais ir kitais studentais dviem 10 dienų studijų užsienyje kelionėms į tokias vietas kaip Europa ir Pietų Amerika.

* Pareiškėjai turėtų turėti mažiausiai trejų metų profesinės ar priežiūros darbo patirtį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų The University of Scranton Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 16, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2020
Duration
30 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date