Sveikatos administravimo magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šventojo Juozapo universiteto sveikatos magistro magistro programa yra praktiškai pagrįsta programa, skirta suteikti jums įgūdžių ir patirties, reikalingos tuoj pat pagerinti jūsų organizacijos veiklą ir išplėsti savo karjerą. Mūsų programa buvo sukurta žinant, kad geresnė pacientų priežiūra prasideda ir baigiasi veiksmingai administruojant sudėtingą ir nuolat besikeičiančią sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sistemą.

Mokytojai, turintys daug patirties iš įvairių sričių sveikatos priežiūros srities profesorių, internetinės sveikatos priežiūros administracijos valstybės narės neapsiriboja Sveikatos administracijos teorijomis ir bendrais bruožais, kad pateiktų praktinių užsiėmimų, skirtų šiuolaikinėms sveikatos priežiūros problemoms spręsti.

Mūsų internetinės sveikatos priežiūros administracijos MS yra orientuotos į pacientų teikiamą priežiūrą ir prevenciją, valdydamos išlaidas, įtraukdamos svarbiausius mokslinius tyrimus, įstatymus ir pramonės praktiką. Studentai gali rinktis tarp paklausos ir karjeros orientuotą koncentraciją informatikos, organizacinės plėtros ir lyderystės srityse arba bendrą koncentraciją, kuri jiems suteikia daugiau lankstumo jų kursinių darbų.


"General Track" - nagrinėja sudėtingus moralinius ir etinius sveikatos priežiūros aspektus, kurie dažnai dominuoja vykdomojo lygio sprendimų priėmimo procese.


Kadangi specialistai, turintys organizacinių įgūdžių ir techninių gebėjimų, būdingų sveikatos sistemoms, yra paklausūs, išsamus laipsnis yra atsakymas, kad išsiskirtų iš pareiškėjų grupės. Prašykite daugiau informacijos, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų interneto magistro sveikatos administravimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduat ... Skaityti daugiau

Saint Joseph’s University is a comprehensive, regionally accredited university. Our national rankings and AACSB accreditation in the Haub School indicate the high quality of our undergraduate, graduate, and executive programs both online and on campus. Guided by a faculty committed to both teaching and scholarship, students develop intellectually, spiritually and emotionally through a unique curriculum, and advanced study in a chosen discipline. Skaityti mažiau