Sveikatos Paslaugų Valdymo Meistras

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Padaryti įtaką sveikatos apsaugai

Ugdykite savo tyrimų, duomenų analizės, lyderystės ir bendravimo įgūdžius, tuo pačiu metu ruošdamiesi sėkmingai karjerai sveikatos priežiūros srityje.

Sveikatos priežiūros vadybos magistrantūra yra 36 kreditų spartinta studijų programa, skirta sustiprinti ir sustiprinti patyrusio sveikatos priežiūros vadovo žinias ir gebėjimus. Pasirenkamieji kursai suteikia lankstumo, kad žmogus galėtų pritaikyti programą pagal savo asmeninius profesinius tikslus.

Programos informacija

Tikslas

Sveikatos paslaugų vadybos magistrantūros programos buvo parengtos siekiant paruošti absolventus vaidmenims kaip sveikatos priežiūros vadybininkams šiandien sparčiai kintančioje sveikatos priežiūros aplinkoje. Sveikatos priežiūros paslaugų vadybos magistras yra 36 kreditų studijų programa, skirta konsoliduoti ir sustiprinti dirbančio sveikatos priežiūros vadovo žinias ir gebėjimus. Pasirenkamieji suteikia lankstumo, kad asmuo galėtų pritaikyti programą pagal savo asmeninius karjeros tikslus.

Priėmimo sąlygos

Prašome atkreipti dėmesį į bendruosius įleidimo ir imigravimo reikalavimus, susijusius su kursų kategorijos "Aukštojo laipsnio įsidarbinimas" skyriumi.

Reikalavimai laipsniui
 1. Sėkmingai baigta visa mokymo programa (36-MS; 48-MPA)
 2. 3,0 kaupiamasis GPA.
Reikalavimai programai

Kiekvienas pareiškėjas turi pateikti:

 1. Suvestinė su dviejų asmenų pavardėmis, su kuriais galima susisiekti kaip nuorodos.
 2. Interviu su programos direktoriumi ar asocijuotu direktoriumi. Studentai, norintys įstoti į MS programą, turi dirbti sveikatos priežiūros specialistu ar vadovu aštuonerius metus. Gavę visus nuorašus ir įvykdžius visus reikalavimus bei apklausus, bus atrinkti kvalifikuojami kandidatai ir paskirtas patarėjas.
Sveikatos priežiūros paslaugų valdymo tikslai

Tikimasi, kad sveikatos paslaugų vadybos programų absolventai:

 • Žinoti ir mokėti naudoti sveikatos priežiūros ekonomikos, finansų, apskaitos ir kiekybinės analizės sąvokas, metodus, procedūras ir įgūdžius priimant sveikatos priežiūros vadybos sprendimus bei vertinant operacijų efektyvumą ir efektyvumą.
 • Ugdykite ir naudokite vadovavimo ir bendravimo įgūdžius, reikalingus sveikatos priežiūros vadovui.
 • Įgyti žinių apie tai, kaip sveikatos priežiūros organizacijos sąveikauja su politinėmis, ekonominėmis, mokslo, technologinėmis ir religinėmis institucijomis, taip pat su kitomis sveikatos priežiūros įstaigomis.
 • Gebėti planuoti, organizuoti, personalą, nukreipti, kontroliuoti ir vertinti sveikatos priežiūros organizacijas ir išteklius, kad būtų galima optimaliai valdyti ir teikti sveikatos priežiūros paslaugas.
 • Kompetentingai bendraukite su kolegomis, pacientais (klientais) ir įvairios kultūrinės aplinkos bendradarbiais.
 • Žinokite apie technologinę pažangą palaikant sveikatos priežiūros operacijas ir poveikį gimdymo sistemoms.
 • Išsiaiškinkite sveikatos priežiūros vadovo etinius principus ir iššūkius įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose valstybiniame, privačiame ir ne pelno sektoriuose.
 • Būti susipažinęs su problemomis ir iššūkiais, su kuriais susiduria sveikatos priežiūros vadybininkas įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose valstybiniame, privačiame ir ne pelno sektoriuose.
 • Geba efektyviai valdyti XXI amžiaus sveikatos priežiūros aplinkos netikrumą ir pokyčius.

Programos rezultatai

Iki šios programos pabaigos studentai turėtų turėti galimybę:

 • Remdamiesi organizacijos misijos, vizijos ir duomenų analize, suformuluokite efektyvaus sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tobulinimo planą.
 • Įvertinkite ir taikykite etikos principus, finansinius ir žmogiškųjų išteklių klausimus, susijusius su efektyvia sveikatos priežiūros įstaigos veikla.
 • Pasitelkite žinias apie sveikatos informacines sistemas, kad sudarytumėte planą, kaip palengvinti šių sistemų įsigijimą ir įgyvendinimą.
 • Parengti ir pristatyti profesinio mokymo programą.

Greiti faktai

 • Individualių profesinių tikslų pritaikymas specializuotoms pasirenkant.
 • Visa programa siūloma internetu.

Karjeros galimybės

Sveikatos paslaugų vadybos magistrantūra suteikia galimybę patyrusiam sveikatos priežiūros vadybininkui tobulėti sveikatos paslaugų valdymo srityje. Tokie karjeros keliai / titulai yra sveikatos paslaugų administratorius, medicinos centro / sveikatos agentūros direktorius, departamento vadovas / koordinatorius, vadybininkas, registravimas ir planavimas bei direktorius, planavimas ir vertinimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Scien ... Skaityti daugiau

Mercy offers more than 90 undergraduate and graduate degree and certificate programs within five schools: Business, Education, Health and Natural Sciences, Liberal Arts and Social and Behavioral Sciences. Mercy College challenges its faculty and staff to make higher education work for anyone hungry enough to earn a better place in life. With campuses in Dobbs Ferry, Bronx, Manhattan and Yorktown Heights, the vibrancy of the College culture is sustained by a diverse student body from around the region. Skaityti mažiau
„Dobbs“ keltas , Niujorkas , Niujorkas , Yorktown aukštis , JAV internete + 4 Daugiau Mažiau