Read the Official Description

Per pastaruosius keletą metų sunku nematyti beveik kasdien neseniai pasirodžiusio straipsnio, radijo ar televizijos vietos apie naujausias svorio, sveikatos ir fitneso tendencijas. Supainiotas? Aš nenustebęs. Tiesa yra svorio praradimo ir formos pagrindai niekada nepasikeitė. Šis kursas, skirtingai nei bet kuris kitas, grindžiamas daugiau nei 20 metų realaus pasaulio asmeniniais treniruočių metodais, kurie padėjo tūkstančiams žmonių numesti svorį, atsipalaiduoti, gauti tinkamą ir pagaliau sužinoti, kaip valdyti savo kūną visą gyvenimą. Registruotis dabar, kad pradėtum./>

Kurso informacija

1 pamoka. Kaip jūs išmatuojote?

Su daugybe prieštaringų mitybos ir fitneso informacijos, gaunamos iš žiniasklaidos, atrodo, kad žmonės labiau nei anksčiau supainioja, kaip išlaikyti savo svorį, išlikti tinkami, sveiki ir energingi. 1 pamokoje sužinosite, kodėl labai svarbu gerai valgyti ir sportuoti reguliariai, kad išlaikytumėte savo fizinę būklę, psichinę sveikatą ir pirmąjį žingsnį, kaip mėgautis kiekvienu proceso žingsniu.

2 pamoka. Kūno formos valdymas

Šioje pamokoje mes vertiname fizines ir biologines sąlygas, reikalingas jūsų svoriui, kūno formai ir energijos lygiui palaikyti. Mes taip pat pažiūrėsime, kokių pokyčių reikia padaryti, kad pasiektumėte aukštesnį riebalų kiekį ir vidutinį riebalų kiekį.

3 pamoka. Sveika mityba dėl svorio / riebalų nuostolių geresnio kūno formos

3 pamokoje mes pažvelgime į jūsų mitybos aspektus, dėl kurių gali tekti išlaikyti svorį. Jūs sužinosite, kurios jūsų dietos dalys labiausiai patobulinamos, taip pat didindami savo kalorijų sąmoningumą. Mes pažvelgsime į komforto maistą, kodėl mes to norime ir kaip mes galime jį pakeisti.

4 pamoka - mes esame pasirengę pratyboms

Dabar, kai transporto priemonės, mašinos ir technologijos auga, yra sėdimas, tapo norma. Bet mūsų sveikata priklauso nuo judesio - mūsų kūnai geriausiai veikia, kai jie yra aktyvūs. Šioje pamokoje sužinosite, kodėl pratimai yra tokie svarbūs, kad išlaikytų sveiką svorį, sveikus kaulus, stiprius raumenis ir sumažintų ligų bei depresijos riziką.

5 pamoka - "Cardio for fat loss", "Improved energy" ir "Reduced Stress"

Taigi jūs pagaliau suprantate, kokios fitneso priemonės yra praktiniu požiūriu, bet kaip planuojate pradėti planą? Mes suskirstysime vieną iš labiausiai piktnaudžiaujamų fizinių pratimų rūšių, širdies (širdies ir kraujagyslių pratimai) ir jo vaidmenį jūsų fitneso, kūno formos ir bendrojo energijos lygiu.

6 pamoka. Sunkumo treniruotės riebalų nuostolių, stipresnių sąnarių ir svajonių kūno

"Bet ar ne svorio treniruotės man atrodys pernelyg didelės?" Stiprumo mokymas yra lengviausias būdas per pastaruosius 20 metų išnaudoti pratimus. Šioje pamokoje mes analizuojame, kaip jėgos treniruotės yra efektyviausias fizinio kūno formavimo, riebalų deginimo būdas ir treniruočių planavimo pagrindai, nesvarbu koks yra jūsų pradinis taškas.

7 pamoka - kliūtys gauti rezultatus

Net su puikiausiai suplanuota individualia fitneso ir mitybos programa yra bendrų barjerų, galinčių sustabdyti žmones pasiekti pageidaujamus rezultatus. Šioje pamokoje mes ieškome įveikti stresą, pritaikyti pratimus į savo gyvenimą ir mėgautis visais procesais.

8 pamoka - ilgalaikės sėkmės įrankiai

Savo paskutinėje pamokoje mes kalbame apie kitą žingsnį jūsų "Ultimate Body Transformation" ir ką reikia daryti per ateinančius 12 mėnesių, kad iš tikrųjų pasiektumėte ilgalaikius rezultatus, mėgindami kiekvieną minutę. Kaip minėjau 1 pamokoje, siekia 1% jaustis kiekvieną dieną.

Program taught in:
Anglų

See 2 more programs offered by Shaw Academy »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
4 savaites
Ištęstinės
Price
Free
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment