Sveikatos Bakalauras (biomedicinos mokslai)

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Atraskite medicininius tyrimus

Ar žmogaus kūnas intriguoja tave? Ar jūs ieškote Pathway į medicinos? Mūsų sveikatos bakalauras (biomedicinos mokslai) apima fiziologiją, farmakologiją, biochemiją, mikrobiologiją, imunologijos ir molekulinės biologijos temas, kad aprūpintų jus savo biomedicinos karjerą. Jūs įgysite įgūdžių medicinos laboratorijų metodikose, gaminsite mokslinius pranešimus biomedicininiams eksperimentams ir moksliniams tyrimams. Galite pasirinkti studijuoti savo biomedicinos magistro laipsnį internete arba mėgautis USQ universiteto patirtimi.

Pathway į medicinos studijas

Ar sieki studijuoti mediciną? Mūsų sveikatos bakalauro laipsnis (biomedicinos mokslai) suteiks jums plačias žinias, kad padėtų jums, jei norėtumėte kreiptis į medicinos universitetą (GAMSAT).

Profesinės narystės galimybės

Jūs turėsite teisę kreiptis dėl narystės profesinėse organizacijose, įskaitant Australijos mikrobiologų draugiją, Australijos biochemijos ir molekulinės biologijos draugiją ir Australijos medicinos tyrimų draugiją.

Karjeros rezultatai

Sveikatos bakalauras (biomedicinos mokslai) rengia absolventus medicinos moksliniams tyrimams, valstybinėms ir privačioms tyrimų ir plėtros laboratorijoms bei farmacijos ir diagnostikos bendrovėms. Jūs taip pat gausite žinių ir įgūdžių, norėdami pasirengti Australijos medicinos mokyklų priėmimo į aukštąsias mokyklas (GAMSAT) studijoms ar tęsti mokslinius tyrimus tokiuose laipsniuose kaip doktorantūros ir magistro programos.

Programos struktūra

Gyvenamosios mokyklos

Be to, kad žemiau išvardyti kursai, išoriniai studentai taip pat turės galimybę namuose lankytis mokyklose, kuriose lankysis akis į akį, paskaitas ir pamokas, naudosite patalpas ir susitinkate su darbuotojais ir kitais studentais.

Kursai, kuriuos reikia ištirti

  • Pagrindiniai kursai (24 vienetai)

Kiek tai kainuos?

Šios programos apytikrės metinės išlaidos jūsų pirmiesiems studijų metams (8 vienetai) yra šios:

Studijų režimas / kaina

  • Sandraugos parama: 9352 AUD
  • Mokestis už visą šalies mokestį: 20000 AUD

Paskola, padedanti jums sumokėti mokesčius

Jums gali tekti mokėti savo kursų (dalykinius) mokesčius iš anksto. HECS-HELP ir FEE-HELP leidžia atidėti mokesčius, kol jūsų pajamos pasieks tam tikrą lygį.

Jūs taip pat galite gauti Centrelink finansinę paramą.

Stipendijos ir finansinė pagalba

Galite kreiptis dėl stipendijų, kad padėtumėte studijų išlaidoms.

Gyvenamosios mokyklos

Ši programa apima mokyklos gyvenamosios mokyklos sudedamąją dalį, apimančią kelionės, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidas.

Patekimo reikalavimai

  • Objekto išankstinė sąlyga: anglų (4, SA) arba lygiavertis
  • Priimtos žinios: Matematika A (4 SA)
  • Rekomenduojamas ankstesnis tyrimas: viename iš biologinių mokslų, chemijos ar mokslo 21 arba lygiavertės.

Kaip savo klinikinės patirties dalį taip pat reikės pateikti šiuos dokumentus:

  • atsparumo praneštinoms ir užkrečiamoms ligoms įrodymas
  • pasirašytas Qld sveikatos studentų orientacijos kontrolinis sąrašas, Qld sveikatos įdarbinimo aktas ir Qld sveikatos paskyrimo privatumo ir sutikimo aktas arba pasirašytas SA Health Student Orientation kontrolinis sąrašas, SA Health placement aktas ir SA sveikatos privatumo ir sutikimo aktas
  • pasirašyta USQ studentų klinikinių išdavimo politikos deklaracija.

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote atitikti atitinkamus anglų kalbos reikalavimus. Ši programa reikalauja ne mažiau kaip IELTS 6.0 ar lygiavertės.

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, galite kreiptis dėl universiteto patvirtintos anglų kalbos programos.

Priėmimo Pathways

Iš kitų numeris Pathways taip pat galima, jei nebuvo galima anksčiau studijuoti ar neatitinka atvykimo reikalavimus į savo programą interesų.

* Papildoma informacija apie priėmimą

Pakoreguotas pasirinkimo lygis yra papildomų eilučių derinimo rezultatas, taikant specialias atvykimo schemas.

Specialios atvykimo schemos gali padėti jums patekti į pasirinktą programą, padidindami savo atrankos lygį, tam tikromis aplinkybėmis paskirstydami papildomas pareigas.

Kaip taikyti

Uždarymo datos

Taikymas tiesiogiai USQ:

  • 2019 m. Pusmetį - paraiškos uždaromos vasario 18 d., O pirmąjį semestrą prasideda pirmadienis, vasario 25 d., 2019 m. Vasario 25 d.

Jei prašote per QTAC, turėsite patikrinti QTAC uždarymo datas.

Kreditas už ankstesnį studijų ar darbo patirtį

Galite gauti kreditą, jei anksčiau studijote ar turėjote atitinkamą darbo patirtį. Tai padės sumažinti kursų, kuriuos turėsite mokytis, skaičių, kad baigtumėte programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ studen ... Skaityti daugiau

Are you thinking about studying in Australia? The University of Southern Queensland (USQ) prides itself on providing the best support possible to help you reach your study and career goals. USQ students enjoy small class-sizes, collaborative learning spaces, and a suite of support services to enhance your study experience. With students from more than 80 countries and internationally accredited degrees and programs, you can choose to study on campus, external or online. Skaityti mažiau
Toowoomba , Springfildas , Brisbenas , Australija internete + 3 Daugiau Mažiau