Sveikatos apsauga

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jūs kantrūs ir rūpestinga asmuo, kuris yra suinteresuotas sparčiai augančioje srityje sveikatos? Mūsų programos mokyti platų in-paklausos sveikatos priežiūros įgūdžių, kaip antai slaugos pagrindai, medicinos ir odontologijos biuro valdymo, fizinės reabilitacijos, farmakologijos, pacientų priežiūra ir burnos priežiūros procedūras.

Esant vidutiniam programos baigimo metu tarp 12 -24 mėnesių, Provo kolegijos mokykla Sveikatos suteikia Pagreitintas galimybes įėjimo į šių in-demand karjeros srityse:

  • Medicininės pagalbos studijos
  • Farmacijos specialisto
  • Stomatologo asistento studijos
  • Medical Billing ir kodavimo
  • Slauga
  • Kineziterapeuto padėjėjas

Medicininės pagalbos studijos

Jei jums patinka padėti kitiems ir nori dirbti įdomų srityje sveikatos priežiūros, Treniruokis, norint tapti medicinos asistentė Provo kolegija. Gausite įgūdžius, reikalingus siekiant padėti pacientams ir gydytojams nekilnojamojo medicinos nustatymo, įskaitant vykdymo laboratorijos darbą, siuvimo žaizdas ir taikant tvarsliava, atsižvelgiant gyvybines ir aiškinant rezultatus.

Farmacijos specialisto

Tapkite farmacijos specialisto ne Provo kolegijos ir tarnauti kitiems karjeros. Farmacijos technikų padėti vaistininkui tiksliai suleiskite receptinių vaistų, kurie apsaugo ir išgelbėti gyvybes. Sužinosite užpildyti ir atsisakyti medikamentų, šviesti pacientus apie narkotikų vartojimo, o taisykles ir reglamentus farmakologinio.

Stomatologo asistento studijos

Pradėkite savo karjerą su dantų sėkmės. Sužinosite Kasdienis valymas, kėdė-side pagalbą, diagnostika, vaikų odontologija, dantų radiologijos ir net chirurginių procedūrų. Įgūdžiai išmokti absolventų Dantų pagalbą programos yra labai svarbios bet stomatologas biuro funkcionuoti. Po universiteto baigimo, Provo kolegijos karjeros vieta pagalba komanda padės jums jūsų būdas. būdas.

Medical Billing ir kodavimo

Jei jus domina sveikatos priežiūros srityje, bet jūs mieliau dirbti nei klinika, Medical Billing biuro ir kodavimo yra skirtas Jums. Sužinosite, kaip apdoroti draudimo kreditiniai reikalavimai, paleisti medicinos įstaigai, ir galimybių šioje srityje didėja, yra ligoninėse, gydytojo biuruose, draudimo įmonių ir klinikose.

Slauga

Jei jums yra gailestingas žmogus, kuris nori prisijungti prie sparčiai auga sveikatos apsaugos sektoriaus, kaip Registered Nurse, mokslo laipsnis Slaugos bendradarbis rengs vartojate tą patį egzaminą, kad kiti ketverių metų slaugos studentai norint tapti licencijuota kaip registruotas slaugytoja. Sėkmingai išlaikius egzaminą, jūs galite dirbti ligoninėse, medicinos įstaigose, slaugos namuose, namų sveikatos, ambulatorinė priežiūros svetainių ir kitų sveikatos parametrai. Gausite gyvybiškai on-the-darbo įgūdžius per klasėje, praktika laboratorijose ir klinikinės patirties.

Kineziterapeuto padėjėjas

Ar svajojate apie karjerą, kur Jūs galite padėti žmonėms atkurti nuo sužalojimų, sutrikimų ar negalią? Kineziterapeuto padėjėjai teikia kvalifikuotų intervencijas klientams visose amžiaus grupėse su kaulų ir raumenų sistemos, neurologinių, skausmas ir judėjimo sutrikimų. Fizinės terapijos specialistai padeda atkurti ir išlaikyti funkcija, kuri leidžia pacientams aktyviau dalyvauti veikloje kasdieniame gyvenime. Kineziterapeuto padėjėjai dirbti mokyklų sistemose, fitneso centruose, ilgalaikės priežiūros įrenginius, namų priežiūros įstaigų, ligoninių ir poliklinikų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered ... Skaityti daugiau

With thousands of graduates along the Wasatch Front, Provo College is committed to career education in Utah. Our mission is to help committed students attain rewarding careers through student-centered training and education of the highest quality. We’re accomplishing this mission by teaching the skills that apply directly to the marketplace and that employers want to hire... Skaityti mažiau