Stomatologo daktaras (stomatologas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

1997 m. Kursk State Medical University atidarytas stomatologijos fakultetas. Šiuo metu fakultete šiuo metu rengiami daugiau kaip 300 studentų.

Fakultetas siūlo penkerių metų stomatologijos programą . Mokymo procesas skirtas pabrėžti praktinės kompetencijos plėtrą. Ypatingas dėmesys skiriamas studentų asmenybės ir darbo įpročių ugdymui, pabrėžiant asmeninius įgūdžius, kurie yra pagrindiniai sėkmingos karjeros veiksniai.


Mokymo planas

Pirmąjį ir antrąjį akademinius metus dėstomi bendrojo pobūdžio dalykai (chemija, biologija, matematika, fizika, anatomija, fiziologija ir kt.). Vėliau daugiau dėmesio skiriama naujai atsiradusioms farmacijos studijų sritims: molekulinei biologijai, biotechnologijoms, biologiniams vaistams ir biofarmacinėms medžiagoms. Šiuolaikinės farmacijos klinikiniai aspektai kiekvienais metais skiriami daugiau dėmesio. Studijų programa apima 6 mėnesių praktinį mokymą tiek viešosiose, tiek ligoninių vaistinėse.


Studijų programa

Stomatologijos studija yra padalinta į teorinius dalykus (anatomiją, fiziologiją, histologiją ir embriologiją, chemiją, biochemiją, biofiziką), ikiklinikinius ir klinikinius dalykus (mikrobiologija, farmakologija, patologinė fiziologija, chirurgija, vidaus medicina, neurologija, psichiatrija). Pagrindinis dėmesys skiriamas specializuotiems dalykams, tokiems kaip prevencinė odontologija ir kardiologija, ikiklinikinė odontologija, protezinė technologija, dantų radiologija, ortodontija, endodontija, periodontija, konservavimo stomatologija ir burnos chirurgija. Svarbi programos dalis skirta praktiniam mokymui. Studijų planas taip pat apima kursus, susijusius su dantų gydymu, etika, teisės aktais ir socialiniais aspektais. Stomatologijos studijų programa baigiama baigiamais valstybiniais egzaminais konservavimo dantų gydymo, ortodontikos ir protezavimo bei burnos chirurgijos srityje.


Studijų trukmė

5 metai


Du suvartojimai

Rugsėjis


Įėjimo lygis

A-lygis (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, bakalaureatas, WAEC, NECO, aukštojo vidurinės mokyklos pažymėjimas, vyresniojo vidurinio išsilavinimo pažymėjimas, nacionalinis vyresnysis pažymėjimas, imamieji darbai.


KSMU absolventams apdovanotas stomatologijos gydytojo laipsnis bendrojoje praktikoje (stomatologijos gydytojas bendrojoje praktikoje).


Apgyvendinimas netoliese esančioje studentų bendrabutyje. Įperkamas mokestis už mokslą.

Studentų gyvenimas

KSMU suteikia studentams pasaulinio lygio išsilavinimą aplinkoje, kurioje yra naujų galimybių ir idėjų, kurie padės suformuoti ateitį. Mokytis naujų įgūdžių, susipažinti su naujais ir įdomiais žmonėmis; drauge gyventi; tai yra normalus universiteto patirties dalis, o KSMU nėra išimtis.

KSMU studijuoja daugiau nei 5 500 studentų (iš kurių daugiau nei 1200 yra tarptautiniai studentai), universitetas yra triukšmingas aktyvus avinas ir tikras daugiakultūrinio bendradarbiavimo puodelis. Nuo sporto renginių iki meno kursas Kurskas yra inovacijų ir kultūros centras, kaip niekas kitas.

Mūsų studentai dalyvauja įvairioje veikloje, pradedant nuo sporto iki meno, socialinių ir kitų intelektinių užsiėmimų bei praturtindami veiklą. Campus life KSMU turi kažką pasiūlyti visiems, nesvarbu, koks yra jūsų interesas.

Yra keletas būdų, kuriais galite susipažinti su naujais draugais čia, pavyzdžiui, KSMU , prisijungdami prie vienos iš daugybės gyvybingų studentų bendruomenių arba sukurdami vieną iš savo! Mūsų didelė ir įvairiapusė studentų bendruomenė sukuria labai įdomią aplinką bendrauti, mokytis naujų įgūdžių ir susipažinti su naujais žmonėmis!

Jūs taip pat turėsite galimybę aplankyti vietines istorines pramogas, kad galėtumėte aplankyti ir pažinti su savo naujais draugais ir sužinoti daugiau apie rusų kultūrą ir istoriją. Galite praleisti valandas vietos kavinėse, parduotuvėse ir muziejuose arba pasivaikščioti pro vieną iš gražių netoliese esančių parkų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Skaityti daugiau

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Skaityti mažiau