St George Bacho. medicinos ir Bacho. Operacijos (MBBS) laipsnį

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas į Programa

St George'S užtarnautą reputaciją kaip populiarus ir konkurencingą pasirinkimas studentams, kurie kreipiasi dėl medicinos. Absolventas įrašas programa buvo sukurta 2000 metais, siekiant pritraukti brandžius pareiškėjams, kurie jau turėjo laipsnį ir kurie buvo patyrę gyvenimą išoriniu pasauliu išsilavinimą. Žinoma traukia platų susidomėjimą ir tapo greitai pripažinta visoje Jungtinėje Karalystėje kaip novatorišką, novatoriškas ir pažangiausius.

Dabar žinoma, buvo pakeistas ir patobulintas - grįžtamojo ryšio iš studentų ir darbuotojų per metus rezultatą. Už kurso filosofija yra pastatytas aplink studentą orientuoto požiūrio į mokymąsi kartu su mokymosi per patirtį. Tai problema, pagrįstas ir pacientą, tiesiai iš kurso pradžios. Klinikiniai ir bendravimo įgūdžiai būtų suteikta svarbą, kurią jos vertos, modeliavimas yra pagrindinis mokymo pagalba - ar imituoti pacientams, manekenus, arba sudėtingas state-of-art kompiuterių pagrindu modeliavimas. E-mokymasis yra dar vienas svarbus mokymosi priemonė, studentai, turintys prieigą prie St George intraneto svetainėje ir bibliotekų ištekliai. Mokslinis pagrindas medicina yra stipriai pabrėžė visą kursą, bet ypač per pirmuosius dvejus metus. Kipre mokyklos yra įrengta visiškai nauja išpjaustymo patalpoje mokytis anatomiją naudojant prosected bandiniams, vaizdai, anatominius modelius ir padeda kompiuteriu.

Pirmieji dveji metai kurso vyks Kipre, per pastaruosius dvejus metus state-of-the-art ligoninėse, pavyzdžiui, Švedijos "Covenant ligoninės Čikagoje ir Sheba Medicinos centro Tel Avive. Studentai baigs su iš St George ligoninės medicinos mokyklos, sudedamoji kolegijos Londono universiteto laipsnį. Tai tikrai įdomi galimybė, skirtas užsienio studentams atlikti identišką programą, sėdi tos pačios vertinimus, ir įgyti tą patį laipsnį, bet mokytis įvairių, ir labai gerbiamas, klinikinių aplinkoje. Tarp Nikosijos universiteto ir St George 's nuorodos yra stiprus ir vaisingas. Šv Jurgio dėstytojai ir darbuotojai nuolatos vizitai į Nikosijos stebėti mokymą, dalyvauti vertinimų, dalyvauti planuojant susitikimus ir užtikrina kurso teikimo kokybę. Tai jaudinantis projektas mūsų dviejų universitetų ir mes tikimės pasveikinti Jus nuo kurso.

Petras McCrorie dekanas medicinos mokslo

Struktūra mokslo metus

Mokymo programa yra mokoma per tradicinio akademinio metų struktūrą, pradedant rugsėjo mėnesį. 2 metai ir 3 organizuojamos pagal 6 savaičių blokų, kurie sudaro tuos metus. 4 metai, už atitinkamų su reikiamu bendras ilgis eigą ir jos pobūdžio kaip intensyvaus klinikinės patirties laikotarpį priežasčių yra tęstinis laikotarpis 45 savaičių.

Kurso struktūra

Keturi pagrindiniai temos paremti kursą ir funkcija visoje ketverius metus:

Bazinius ir klinikinius mokslai

Ši tema suteikia jums pagrindines žinias apie struktūrą, funkciją ir plėtros normalaus žmogaus kūną, kuris parems savo medicinos praktiką. Bus svarstoma, kad visais struktūriniais lygiais, pagal molekulinę ir ląstelių, organų sistemų bei viso individui. Į šią tema yra anatomija, biochemija, patologija, farmakologija ir fiziologija, taip pat moksliniai aspektai visų klinikinių disciplinų, pavyzdžiui, kardiologijos, akušerijos ir ginekologijos, neurologijos, urologijos, ortopedijos ir reumatologijos tt

Paciento ir gydytojo

Per šią temą, studentai yra įrengta įgūdžių, gydytojas, naudojamus per tiesioginį paciento kontakto. Mokymosi plėtos klinikinę, bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių, reikalingų medicinos praktika.

Bendrija ir gyventojų sveikata

Įžvalgos iš biologinių, socialinių ir psichologinių disciplinų bus naudojami šios temos plėtoti mąstymo būdas ir darbo, kad mano socialinius veiksnius pagrindinių įvairių sveikatos problemų. Visuomenės sveikata Medicina, bendrosios praktikos ir epidemiologija taip pat yra svarbios šios temos.

Asmeninis ir profesinis tobulėjimas

Praktikos kontekstas turi įtakos individualaus gydytojo ir nuo profesijos, kaip visuma. Siekiant efektyviai veikti per medicinos bendruomenei, būtina susieti su platesniu pasauliu, pripažinti jėgas pokyčių ir gebėti suprasti išorės vaizdu į profesiją. Ši tema apima medicinos etikos ir teisės, susijusios su medicina, kritinio mąstymo ir kritinio vertinimo, profesijų švietimo ir profesinę elgseną.

Bazinius ir klinikinius mokslai yra didžiausia tema, kalbant apie jos turinio, nes ji yra įtraukta į faktines žinias studentai reikalauja gauti ir užregistruoti su atitinkamomis reguliavimo institucijomis savo šalyje daugumą. Tačiau visos keturios temos yra vienodai svarbūs įrengiant studentą profesinės gyvenimą kaip mediko.

Priėmimo sąlygos

Patekimo į rinką reikalavimai

 • Bakalauro laipsnį su bent 2-os klasės pagyrimu arba ekvivalentas (3.0 GPA JAV, 2.7 Kanadoje) arba aukštesnio laipsnio (pvz, MSc, magistro laipsnis arba daktaro), bet drausmė.
 • Turėtumėte dirbo ar turėjo savanorišką patirtį medicinos arba su sveikata susijusios srityje ir gebėti pademonstruoti platų supratimą apie medicinos sritį.
 • Turite pasiekti patenkinamą rezultatą į Graduate Australijos medicinos mokyklos Priėmimo Test (GAMSAT) arba Medicinos kolegija Priėmimo Test (MCAT). Žiūrėkite GAMSAT arba MCAT svetainių išsamesnės informacijos (www.gamsatuk.org arba www.aamc.org/students/applying/mcat/~~HEAD=dobj).
 • Jei anglų kalba nėra gimtoji kalba per savo laipsnį, taip pat privalo imtis IELTS (International English Language Testing System) arba lygiavertis (pvz, TOEFL). IELTS 7,0 bendra (su 7,0 raštiškame elemento rezultatas ir ne mažesnis kaip 6,5 bet kurio kito elemento) arba kitą lygiavertį nereikia.

Interviu

Jei jūs esate kviečiami į už Šv Jurgio medicinos programos Nikosijoje interviu, jis bus iš Multi Mini Interviu forma (MMI), ir bus atliekami per vaizdo konferenciją. Iš MMI tikslas yra išsiaiškinti, jei yra daugiau jums, nei jūsų klasėse. Mes norime, kad siekiant nustatyti, ar turite tinkamus įgūdžius ir atributus užbaigti kursą ir sėkmingai praktikuoti medicina profesionaliai Interviu sudarys aštuonios klausimus, kurių kiekvienas trunka penkerius minučių (40 minučių iš viso). Vienas asmuo (interviu) diriguos Skype skambutį su jumis, skaityti kiekvieną klausimą ir įrašymo jūsų atsakymus. Kai interviu yra daugiau, kiekvienas iš jūsų įrašytų atsakymų bus išsiųsti aštuonių skirtingų vertintojų, kurie juos įvertinti. Jūsų bendras rezultatas tuomet bus apskaičiuojamas ir išsiuntė į Priėmimo komiteto sprendimu.

Kodėl MMIS

MMI metodas yra patikimas ir efektyvus vertinimo metodas, kuris yra ne subjektyvus nei skydelio interviu, užtikrinant kandidatai būtų elgiamasi sąžiningai. Be to, MMIS leidžia mums efektyviau susisiekti interviu įvertinant daugiau kandidatų per trumpesnį laiką, o tai reiškia, jums bus sužinoti savo interviu rezultatus anksčiau. Mes siekiame Jums pasiūlymą sprendimą per dvi savaites nuo jūsų interviu.

Demonstravimas

Jūs turite atlikti patenkinamą sveikatos ir policijos patikrinimą, įskaitant jos ekrane ir imunizacijai nuo hepatito B.

Karjeros galimybės

Fakulteto Pozicijos

Nikosijos medicinos mokyklos universiteto siūlo šias studijų programas:

 • Šv Jurgio, Londono universiteto bakalauro medicinos ir bakalauro chirurgijos (MBBS)
 • Gydytojo medicinos (MD) 6 metų bakalauro laipsnis įrašas, kurį suteikė Nikosijos medicinos mokyklos universiteto
 • Magistro laipsnį Šeimos medicinos laipsnis gydytojų, kurį suteikė Nikosijos medicinos mokyklos universiteto.

Dėl nuolatinės medicinos mokyklą, mes ieškome motyvuotų fakulteto nariai su atitinkamos akademinės kvalifikacijos, mokslinių tyrimų ir dėstymo patirtį tų disciplinų parodyta žemiau:

 • Anatomija
 • Histologija
 • Fiziologija
 • biochemija

Sėkmingai kandidatai aktyviai remti dabartines programas, taip pat plėtros poreikius medicinos mokyklos ir bus skatinami siekti savo nepriklausomas mokslinių tyrimų programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international ... Skaityti daugiau

The University of Nicosia is an independent, co-educational, equal opportunity tertiary education institution, combining the best elements in western education, quality standards and an international philosophy. Skaityti mažiau