Sporto medicinos magistras, pratybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Ši nuotolinių studijų magistrantūra skirta suteikti gydytojams ir praktikams gilesnį supratimą apie sporto mediciną, sportinius sužalojimus ir fizinį pratimą. Programa apima įrodymais pagrįstą sporto medicinos ir raumenų ir skeleto sužalojimų valdymą ir pabrėžia gyvybiškai svarbų fizinės veiklos vaidmenį chroniškų ligų prevencijos ir gydymo srityje.

Patekimo reikalavimai

Mes sveikiname būsimiems studentams, turintiems pagrindinį medicinos ar giminingų sveikatos mokslų laipsnį, pvz., Mediciną, kineziterapiją, sporto mokslą. Pareiškėjai turėtų turėti ne trumpesnę kaip vienerių metų klinikinę patirtį, susijusią su jų pagrindiniu laipsniu.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šiai programai: Gerai

Apie šį laipsnį

Programa orientuota į sportinius sužalojimus ir jų prevenciją bei gydymą bei gerai apgalvoja atitinkamas anatomijos, biomechanikos, fizinės fizikos ir psichologijos sritis, taip pat pagrindinius fizinio aktyvumo palaikymo ir gerinimo būdus. Studentai plėtoja esminius mokslinių tyrimų įgūdžius per nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą.

Visi studentai vykdo modulius, kurių vertė 180 kreditų.

Programa susideda iš septynių pagrindinių modulių (105 kreditų), vieno pasirenkamo modulio (15 kreditų) ir mokslinių tyrimų projekto (60 kreditų). Klinikiniai užsiėmimai skirstomi per metus; įsipareigojimas yra lygus vienai pusei dienos per savaitę per tris 12 savaičių semestrus. Klinikoje yra sporto sužalojimas, kineziterapija ir podiatrija, pratimų testavimas ir komandinis vizitas.

Pateikiamas magistro diplomas (120 kreditų, dieninių devynių mėnesių).

Pagrindiniai moduliai

 • Pratimai fiziologija
 • Sveikata ir fizinė veikla
 • Sporto traumos I - apatinė kaklelis
 • Sportiniai sužalojimai II - viršutinė kaklelis
 • Sporto traumos III - galvos, kaklo ir stuburo
 • Išplėstinis sporto sužalojimas ir traumų prevencija
 • Tyrimo metodai
 • Neprivalomi moduliai
 • Komanda ir renginių medicina
 • Sporto sužalojimų reabilitacija
 • Disertacija / ataskaita

Visi magistrantūros studentai atlieka nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą iš įvairiomis turimomis temomis, kurių kulminacija yra disertacija, žodinis egzaminas ir pristatymas.

Mokymas ir mokymasis

Mokymas vyksta per oficialių paskaitų, praktinių praktinių užduočių, nedidelių grupių seminarų, klinikų ir ekskursijų derinį derinį, ir bus pristatyti dėstytojai, kurie yra labai patyrę savo srityje. Visuomet bus akcentuojama naujausia, įrodymais pagrįsta praktika, o studentų indėlis per diskusiją yra laikomas pagrindiniu. Vertinimas atliekamas atliekant raštiškus egzaminus, pristatymus, kursinius darbus ir objektyvius struktūrinius klinikinius tyrimus (ESBO), taip pat disertaciją ir viva voce (žodžiu) egzaminą.

Karjera

Programos absolventai gaus gilesnį supratimą ir vertingą įžvalgą pagrindinėse sporto traumų prevencijos ir valdymo srityse, sveikatos ir fizinio aktyvumo srityse, taip pat galės priskirti saugų pratybų dėl įvairių sveikatos būklių. Tai paruošia juos potencialiam darbui daugelyje sričių, nuo elito sporto medicinos iki NHS sporto ir raumenų-skeleto klinikų bei fizinių vaistų.

Šio laipsnio karjeros tikslas

 • Fizioterapeutas ir Chiropractor, Barclays
 • Doctor, NHS Health Education Rytų Midlandas
 • Rotational and Musculoskeletal Fizioterapeutas, Guy's ir St Thomas "NHS Foundation Trust
 • Vyresnysis gydytojas, NHS Malta
 • Sporto klinikos specialistas "Fizioterapeutas", "Princess Grace" ligoninė

Įsidarbinimo galimybės

Magistro laipsnis sporto medicinoje, pratybose

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

UCL yra vienas iš geriausių pasaulyje universitetų, kurie yra nuosekliai įtraukiami į geriausius 20 pasaulio taškus įvairiuose pasaulio reitinguose. UCL chirurgijos skyrius

UCL sporto medicinos, fizinių pratimų ir sveikatos mokslų magistrantūra pabrėžia sveikatos gerinimą per sportą ir sporto bei raumenų ir skeleto sužalojimų valdymą. Programa turi reikšmingą klinikinį turinį, o studentai gauna naudos iš daugybės specialistų klinikų lankomumo ir galimybių lankytis sporto komandose ir renginiuose.

UCL sporto medicinos, fizinių pratimų ir sveikatos magistrantūros studijų absolventai yra iš įvairių sričių, atspindinčių tikrai daugiadalykį sporto ir fizinių pratimų pobūdį.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Mokestis už paraiškos padavimą: Šiai programai paraiškos padengimo mokestis yra 75 svarų sterlingų už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Ši magistrantūra yra atvira tiek medicinos, tiek ne medicinos specialistams, turintiems atitinkamą išsilavinimą ir norintiems geriau suprasti sporto medicinos, sporto traumų ir fizinių pratimų gydymą, planuoja karjerą šioje srityje arba nori tobulinti įgūdžius, reikalingus tolesniam tyrimai.

Paraiškų pateikimo terminai

Visi pareiškėjai

2019 m. Liepos 26 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau