Sporto fiziologijos ir medicinos magistro programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Are OU suinteresuotos tolesniais studijomis sporto fiziologijos ir medicinos srityje? Jei taip, ši magistrantūros programa gali būti įdomi y OU . Joje pateikiamos išsamios fizinio pratimo fiziologijos, raumenų fiziologijos, fiziologinių įvertinimų metodų ir tyrimų metodikos žinios.

Programa suteikia išsamių žinių apie fiziologinius aspektus, susijusius su širdies ir kraujagyslių, medžiagų apykaitos, raumenų ir ląstelių prisitaikymu prie ūmaus ir ilgalaikio fizinio krūvio. Ji teikia teorines ir praktines žinias apie dabartinius fiziologinius, histologinius ir biocheminius metodus, naudojamus sporto fiziologijos ir medicinos srityje. Programa taip pat numato perduodamus įgūdžius, įskaitant mokymus rankraščių ir mokslinių tyrimų pasiūlymų rašymuose bei žodiniuose moksliniuose pranešimuose.

Dalis programos vykdoma bendradarbiaujant su Norvegijos sporto mokslų mokyklos (NIH) Osle. Šis tarptautinis bendradarbiavimas dar labiau sustiprina šios magistro programos mokslinę kokybę ir suteikia studentams galimybę spręsti daugelį dabartinių mokslinių tyrimų klausimų fizinės ir sporto medicinos srityje.

Visi kursai yra mokomi anglų kalba.

Konkretūs įvažiavimo reikalavimai

Pirmosios pakopos kvalifikacija, kurią sudaro ne mažiau kaip 180 kreditų, iš kurių ne mažiau kaip 90 kreditų skiriama specializuotoms studijoms vienoje iš pagrindinių sporto mokslo, fizioterapijos, medicinos ar biomedicinos laboratorijų mokslo sričių. Pareiškėjas taip pat privalo turėti kvalifikaciją, atitinkančią Švedijos vidurinės mokyklos kursą "anglų kalba 6" arba kursą "anglų kalba".

Kvalifikacija (laipsnis apdovanotas)

  • Mokslų magistro laipsnis [60 kreditai]
  • Menų / Mokslų magistras [120 kreditų]

Karjera

Šio meistro turinys yra unikali galimybė paruošti studentus daktaro disertacijoms pratybų fiziologijos ir sporto medicinos srityje.

Papildoma informacija

Paraiškų teikimo laikotarpis galioja spalio 16 - sausio 15 dienomis.

Kaina ir mokesčiai

Pirma įmoka: 86385 SEK Bendras mokestis: 345500 SEK

Jei OU turi pilietybę Europos Sąjungoje (ES) arba Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyje, arba Šveicarijoje, o OU NĖRA reikalaujama mokėti paraiškos ar studijų mokesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, ... Skaityti daugiau

Örebro University is a young, modern and rapidly growing university with an ambitious agenda for the future. The university provides education and research in humanities, law, social science, science, technology, health care, medicine, education, music and sport science. The university offers 800 courses, 60 undergraduate programmes and 30 postgraduate programmes. Skaityti mažiau