Studijuokite Nyderlandų sporto studijų bakalauro studijas

Ar esate aistringas sporto klausimais ir norite pakeisti? Tada ši unikali programa yra tik tau programa! Sporto įkvėpimas ir galia suteikia jums puikių galimybių iš tiesų pasikeisti.

Sportas, sveikata ir valdymas

Hanzės taikomųjų mokslų universiteto Sporto studijų institutas, Groningenas, siūlo trejų metų bakalauro studijų programą, kurią sudaro 180 ECTS. Ši tarptautinė programa sukuria novatoriškus (sporto) specialistus. Kaip keitimo agentas, jūs galite daryti skirtumus tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame lygmenyje. Sporto jėga yra trys pagrindinės sporto ir fizinės veiklos vertybės:

  • sportas ir fizinis aktyvumas yra labai svarbus sveikam gyvenimo būdui,

  • sportas sukuria verslo vertę,

  • sportas yra bendruomenių ir tautų socialinė galia.

Programai būdingas profesionalus dėmesys. Kiekvienais metais jūs įgysite realaus darbo patirties dirbdami šioje srityje. Dauguma modulių suplanuodami praktinę užduotis profesinėje organizacijoje. Kiti kursai yra skirti pasirengti tiems iššūkiams.

Pirmi metai

Pirmieji metai yra vadinamoji propedeidinė fazė (60 ECTS). Šiame etape sukursite profesines kompetencijas, dirbdami su keliais asmenims, įmonėms ar organizacijoms. Remdamiesi savo mokytojais ir kitais moksleiviais, nuo pirmos dienos pradėsite plėtoti atsakomybės jausmą. Svarbus vaidmuo tenka dalijimasis žiniomis ir patirtimi.

Antri metai

Antrieji metai orientuojasi į pokyčių kūrimą ir valdymą darbo vietoje. Jūsų vaidmuo visų pirma yra tapti pokyčių agentu. Tam, kad galėtumėte tai padaryti, jūs rengiate kursus tokiais klausimais kaip praktiniai tyrimai, sporto plėtra, valdymas ir organizavimas, organizacinė politika ir konsultacijos.

Treti metai

Per pastaruosius metus dirbate profesionalioje organizacijoje savo išsilavinimo projektui. Per pirmąjį projekto etapą įvertinsite organizaciją. Tai sukels jūsų tyrimo tezę. Remiantis šia disertacija, jūs parengsite ir pritaikysite paslaugas, produktus ir inovacijas organizacijai pagal tris pagrindines sporto vertybes.

Karjeros perspektyvos

Sporto studijų absolventai turi daugybę karjeros galimybių. Daugelis mūsų absolventų bus įdarbinti darbo vietose, kurios orientuotos į:

  • (tarptautinė) sporto politika yra lyderystė

  • verslo plėtra

  • sporto valdymas

  • socialinis verslumas

  • bendruomenės vystymas

  • fizinis aktyvumas ir sveikas senėjimas.

Hanza UAS magistrantūros programos

Sporto studijų bakalauro laipsnis suteikia studentams galimybę įgyti įvairių magistro laipsnių Groningene ir įvairiuose tarptautiniuose universitetuose visame pasaulyje. Viena iš galimybių, atvira jums po baigimo, bus vienerių metų "Master" sveikas senėjimas profesionalus (dėstomas olandų kalba) Hanzės taikomosios mokslų universitete. Tai leidžia studentams įgyti magistro laipsnį per ketverius metus. Taip pat bus atviros kitos magistro programos, tokios kaip Europos magistras sporto ir sveikatos (Roma, Italija) arba Master Sport Management (Molde, Norvegija).

Priėmimo sąlygos

Priėmimo į aukštąsias mokyklas reikalauja vidurinio mokslo diplomas arba tarptautinė vidurinė mokykla, turinti lygiavertį Nyderlandų VWO vidurinės mokyklos diplomą. Vokietijos kandidatai turi turėti šį diplomą: Zeugnis der Allgemeinen Hochschulreife. Visi kiti diplomai bus vertinami "Nuffic" ar "Naric". Studentai, kurie jau išlaikė atitinkamą propedeidinį etapą, taip pat yra priimtini. Vertinimas yra atrankos procedūros dalis, o anglų kalba turi būti pakankamo lygio.

Papildomi reikalavimai

Priėmimo tvarka skiriasi priklausomai nuo to, ar studentai gyvena Beneliukso regione / Vokietijoje, ar ne.

Studentai iš Beneliukso regiono / Vokietijos

Pateikus paraišką, būsite pakviesti į rungtynių dieną. Šios rungtynių dienos dalyvavimas yra privalomas ir organizuojamas siekiant įvertinti, ar studento ambicijos, įgūdžiai ir lūkesčiai atitinka programos turinį. Matching Day susideda iš fizinių iššūkių, atvejo analizės ir interviu su vienu iš personalo narių. Praleidus rungtynių dieną, studentai gaus grįžtamąjį ryšį ir privalomą patarimą, ką studentas turi atlikti, kad atitiktų programos reikalavimus.

Studentai, gyvenantys ne Beneliukso regione / Vokietijoje

Pateikę paraišką, turėsite pateikti atitikimo paskyrimą. Ši užduotis susideda iš vaizdo įrašų, rodančių jus sporto grupių nustatymuose, ir taip pat bus pateiktas asmeninis pristatymas. Be to, jums reikės nuoroda ir turėsite parašyti konkretų atvejį.

Papildomi reikalavimai visiems studentams

Studentai, atvykę į Sporto studijų programą, turės atlikti medicininį sporto testą, kad galėtų įvertinti jų fizinę būklę.

www.hanzegroningen.eu/shm

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
2,060 EUR
ES / EEE: 2006 € / ne ES / EEE: 7500 €
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date