Specializuotas biopharmaceutical vadybos magistras

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Paraiškos 2020 m. Priėmimui baigtos. Paraiškos dėl 2021 m. Suvartojimo bus atidarytos 2020 m. Spalio mėn.

ESCP specializuoto biofarmacijos vadybos magistro tikslas yra paruošti būsimus vaistų, medicinos konsultacijų ir biotechnologijų įmonių vadovus, kad jie būtų nedelsiant įterpti į profesinę aplinką, kurioje šiuo metu vyksta dramatiški pokyčiai.

Jos internacionalizacija ir didesnė priklausomybė nuo naujų informacinių technologijų yra jos bruožai.

Programa, glaudžiai susijusi su didelėmis tarptautinėmis farmacijos pramonės įmonėmis ir dviem ESCP tyrimų kėdėmis sveikatos ir komunikacijos srityse, siūlo praktinius mokymus, derinančius žinių įgijimą ir sprendimų priėmimo įgūdžių ugdymą. Programa dėstoma tiek mūsų Paryžiaus mieste, tiek mūsų Londono miestelyje.

Pagrindiniai bruožai

ESCP magistrai yra į profesionalumą orientuotos programos konkrečiose vadybos srityse, skirtos magistrantams, turintiems aiškų karjeros tikslą, ir suteikiantys specializaciją ar dvigubus įgūdžius reaguojant į įmonių poreikį aukštos kvalifikacijos vadybininkams.

Šis magistras yra vienerių metų dieninė akademinė programa, skirta studentams, turintiems pirmąjį magistro laipsnį inžinerijos, verslo, architektūros, medicinos, teisės, farmakologijos, politikos mokslų, menų ar kitų aukštąjį išsilavinimą turinčių studentų.

Mokymo programa apima šešis mėnesius visą darbo dieną dirbančių kursų, įskaitant tarptautinį seminarą, po kurio eina mažiausiai keturis mėnesius trukusios įmonės įkūrimas, o baigiamojo darbo pabaigoje - baigtas profesinis disertacija.

Kursai yra mokomi anglų kalba ir mūsų atitinkamų universitetų valstybine kalba.

Mūsų programa skirta jūsų kompetencijai

Programa skirta gydytojams, vaistininkams, biotechnologijos inžinieriams, chemikams, stomatologams, chirurgams, taip pat vadovams ir mokslininkams, kurie juos moko valdymo pagrinduose, ypatingą dėmesį skiriant tarptautinei farmacijos rinkodarai ir biotechnologijų valdymui, bankininkystei ir konsultavimui.

Ši dieninių studijų programa yra paskirstyta vieneriems metams, suskirstyta į 3 terminus:

  • 2 intensyvių kursų terminai - nuo rugsėjo iki gruodžio; Sausio iki kovo. Įtrauktas tarptautinis seminaras užsienyje
  • 1 profesijos laikotarpis nuo balandžio iki gruodžio: ne mažiau kaip 4 mėnesius trukęs stažuotė ir profesinė disertacija, ginama prieš komiteto posėdį, nuo lapkričio mėn. Pradžios iki metų rugsėjo mėnesio metų vidurio.

Dalyviai turėtų įgyti prancūzų ir anglų kalbų.

Reikalavimai

  • Pirmojo magistro laipsnio turėtojai.
  • Bakalauro laipsnio turėtojai (240 ECTS): turi mažiausiai 3 metų profesinę patirtį
  • Turintys bakalauro laipsnį (240 ECTS) be profesinės patirties (mažiau kaip 30% leidžiama)

Mokesčiai

Mokestis už 2020/2021 mokslo metus yra 20 000 EUR (įskaitant tarptautinio seminaro Bostone išlaidas - transportas ir apgyvendinimas bei žinynus).

Mokesčiai pateikiami sąskaitoje faktūrose:

  • vienkartine dalimi mokslo metų pradžioje
  • ESCP taip pat siūlo tiesioginio debeto parinktį: tokiu atveju 6 mėnesio įmokos bus mokamos nuo lapkričio iki balandžio mėn.

Pareiškėjai, kuriems siūloma vieta, privalo patvirtinti savo priėmimą ir sumokėti negrąžinamą 2000 € už mokslą.

Londono apgyvendinimo ir transporto išlaidos nėra įtrauktos į mokestį už mokslą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opp ... Skaityti daugiau

Established in 1819, ESCP Business School is the oldest business school in the world. Its mission is to develop the next generation of transnational business leaders, preparing them to embrace the opportunities offered by cultural diversity. Skaityti mažiau
Paryžius , Madridas , Londonas , Berlynas , Turinas , Varšuva , Pekinas , Venecija + 7 Daugiau Mažiau