Slaugos taikomosios mokslų asociacija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Dvejų metų asocijuotasis slaugos programos laipsnis (ADN) paruošia studentus stojimui į profesinės slaugos sritį. Absolventai yra pasirengę teikti lovos ir susijusios specializuotos slaugos paslaugas ligoninėse, namuose, klinikose ir ilgalaikės priežiūros įstaigose. Sėkmingai užbaigus slaugos programą, absolventams suteikiama teisė gauti registruotų profesionalių slaugytojų licencijas. Pažangią praktiką slaugos programoje gali gauti licencijuotos praktinės slaugytojos.128603_nurse-2141808_1920.jpg

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigęs šią programą, studentas:

 1. Įrodykite saugią, etišką ir į pacientą orientuotą globą su įvairiomis populiacijomis per visą gyvenimą.
 2. Parodykite komandinį darbą ir bendradarbiavimą siekdami kokybiškos pacientų priežiūros.
 3. Pasinaudokite įrodymais pagrįsta praktika teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.
 4. Norėdami nuolat gerinti sveikatos priežiūros kokybę, naudokite technologijas ir saugos priemones.
 5. Įrodykite kompetencijas, reikalingas sėkmingam valstybinio licencijavimo egzamino (NCLEX) rezultatui gauti.

Reikalavimai programai

Bendrieji išsilavinimo reikalavimai - 17 kreditų

Reikalaujama, kad studentai atliktų tam tikrą skaičių kreditų, laikydamiesi toliau nurodytų kategorijų. Jei konkretūs kursai nėra išvardyti šiose kategorijose, kursai turi būti pasirinkti iš SUNY bendrojo lavinimo kursų sąrašo.

Pagrindinė komunikacija (3 kreditai)

 • LIETUVA 101 - Rašymas ir tyrimai

Matematika (3 kreditai)

 • MATM 117 - kolegijos kiekybinis pagrindimas arba aukštesnio lygio matematikos klasė.

Gamtos mokslai (8 kreditai)

 • BIOL 121 - 1 anatomija ir fiziologija (ir laboratorija)
 • BIOL 123 - Anatomija ir fiziologija 2 (ir laboratorija)

Socialiniai mokslai (3 kreditai)

 • PSYCH 101 - Bendroji psichologija

Laipsnio reikalavimai - 47 kreditai

 • NURSE 102 - slaugytojų dozių skaičiavimas
 • NUTR 109 - sveikatos priežiūros mityba
 • ADN 120 - ADN-Nursing 1, Slaugos pagrindai (ir laboratorija, ir klinikinis tyrimas)
 • ADN 131 - ADN-Nursing 2, Slaugos psichikos sveikata / Motinystės slauga (ir laboratorija, ir klinikiniai tyrimai)
 • ADN 221 - ADN slauga 3 (ir laboratorija, ir klinikinis tyrimas)
 • ADN 231 - ADN slauga 4 (ir klinikinis tyrimas)
 • BIOL 202 - farmakologija (slaugytojams)
 • BIOL 221 - Bendroji mikrobiologija (ir laboratorija)

Minimalus bendras kreditų skaičius - 64

Slaugos priėmimo reikalavimai ir žingsniai

1 žingsnis: patikrinkite, ar reikalingas kurso darbas

ATI TEAS egzaminas yra būtinas Slaugos programos priėmimo proceso etapas. Prieš registruodamiesi į egzaminą, būsimi studentai turi būti įvykdę šiuos reikalavimus:

 • Reikalaujama trejų metų vidurinės mokyklos biologijos ir chemijos (kartu su laboratorijomis), taip pat dvejų metų vidurinės mokyklos matematikos, įskaitant Algebrą. Jei studentas neturi aukštųjų mokyklų kursų įrodymų, lygiaverčiai kursai kolegijoje turi būti baigti „C“ ar aukštesnio lygio pažymiais.
 • Turi būti baigti Westchester Community College praktikos testai ir visi būtini taisomieji kursiniai darbai skaitymo, rašymo ir matematikos srityse (arba kolegijos lygio anglų kalbos ir matematikos kursai, baigti „C“ ar aukštesne ranga). Norėdami atlikti praktikos testus, po kreipimosi į kolegiją susisiekite su WCC bandymų centru.

2 žingsnis: Kreipkitės į kolegiją

 • Užpildykite priėmimo į kolegiją paraišką.
 • Patikrinkite rudens ir pavasario semestrų paraiškų pateikimo datas.
 • Peržiūrėkite priėmimo sąrašą, kad galėtumėte kreiptis į Westchester Community College .

3 žingsnis: Kreipkitės į slaugos programą

 • Priėmę į kolegiją ir atlikę visus būtinus reikalavimus, studentai privalo laikyti ATI TEAS egzaminą, kuris bus laikomas Slaugos programai.
 • Norėdami gauti informacijos apie ATI TEAS egzamino registraciją, susisiekite su priėmimo skyriumi, esančiu Administracijos pastato 2 aukšte, adresu admissions@sunywcc.edu arba 914-606-6735.
 • Studentai, norintys kreiptis į slaugos programą, yra labai skatinami apsilankyti slaugos informacijos sesijoje, kur pateikiama išsami informacija. Norėdami sužinoti datas, laiką ir vietas, apsilankykite www.sunywcc.edu/nursinginfo.

Papildomos programos pastabos

 1. Norėdami tęsti programą, slaugos programos studentai turi gauti minimalų „C“ pažymį kiekviename ne slaugos kurse. Kiekvienas slaugos kursas pagal programą turi būti išlaikytas su minimaliu „C“ pažymiu. Kiekvieno semestro pabaigoje turi būti pasiektas ne mažesnis kaip 2,0 GPA, kad liktų programoje ir baigtų studijas.
 2. 1 semestro studentai turi sėkmingai išlaikyti „NURSE 102“ dozės skaičiavimo kursus, kurių balas yra „C“ ar aukštesnis, kad pereitų į 2 semestrą. Taip pat 1 semestro metu studentai privalo išlaikyti vidurio semestro dozavimo skaičiavimo egzaminą su balais 90% po dviejų bandymų skirti vaistus klinikinėje aplinkoje. Per pirmąją 2, 3 ir 4 semestrų pusę bus atliekamas testas, skirtas išspręsti „Vaistų dozių ir sprendimų“ problemas. Norėdami tęsti programą, studentai turi išlaikyti testą, kurio rezultatas - 90% ADN. 131 ADN-Nursing 2, Psichinės sveikatos slauga / Motinystės slauga (ir laboratorija, ir klinikinis tyrimas) ir 95% ADN 221 ADN-Nursing 3 (ir laboratorija, ir klinikinis tyrimas) bei ADN 231 ADN-Nursing 4 (ir klinikinis tyrimas). dviem bandymais.
 3. ADN 131 ADN-Nursing 2, Psichinės sveikatos slauga / Slaugos motinoms (ir laboratorija, ir klinikinis tyrimas) susideda iš dviejų komponentų:
  ADN 2 (A) Tėvų ir vaikų sveikata
  ADN 2 (B) psichikos sveikatos slauga
  Kiekvienas kursas turi būti išlaikytas su minimaliu „C“ laipsniu, kad būtų galima pereiti prie ADN 221 ADN-Slaugos 3 (ir laboratorijos, ir klinikinio tyrimo).
 4. Studentai, kurie pralaimi semestrą arba pasitraukia iš programos, fakultete įvertins dar vieną galimybę baigti programą.

Sveikatos reikalavimai

Prieš priimdamas į programą, kiekvienas studentas kolegijos sveikatos biurui pateiks fizinės apžiūros, laboratorinių tyrimų rezultatus ir dokumentus, pateiktus kolegijos pateiktose formose. Kiti reikalavimai apima asmens patikrinimus ir narkotikų patikrinimus.

Reikalinga atranka

Studentai, priimti į šią programą, prieš pradėdami klinikinius kursus, savo lėšomis turi atlikti sėkmingą nusikalstamos veikos patikrinimą ir narkotikų patikrinimą. Norėdami gauti papildomos informacijos apie šių reikalavimų įvykdymo tvarkaraštį ir tvarką, susisiekite su savo programos mokymo programos pirmininku.

CPR sertifikavimas

Įstodamas į programą, studentas privalo turėti 2 metų pažymėjimą CPR sveikatos paslaugų teikėjo kursuose. Studentas yra atsakingas už CPR pažymėjimo atnaujinimą, jei jis pasibaigia programos metu. CPR kursų išteklių sąrašą ieškokite mokymo programos pirmininkui.

Klinikinė praktika

Klinikinė praktika yra neatsiejama visų slaugos kursų dalis. Todėl tikimasi, kad dalyvaus visuose klinikinės laboratorijos seansuose. Dviejų ar daugiau nelankytų studijų studentas turi atvykti į fakultetą, kad nustatytų tinkamus veiksmus, kurie gali apimti pažymio sumažinimą ar atleidimą iš programos. Nuvežimas į klinikines įstaigas yra studento pareiga. Draudimas nuo netinkamo elgesio visos programos metu turi būti draudžiamas studentų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affe ... Skaityti daugiau

Westchester Community College is more than just the county’s largest educational institution. It is a living, breathing part of Westchester that goes beyond the influence of a typical college and affects the lives of all who enter its doors. Skaityti mažiau