Slaugos slaugos bakalauro laipsnis

JAMK University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Slaugos slaugos bakalauro laipsnis

JAMK University of Applied Sciences

Apie programą

Laipsnis: sveikatos bakalauro laipsnis
Mokymo tipas: Dieninės studijos
Ilgis: 210 kreditų
Metinis suvartojimas: 40
Taikymo laikotarpis: 2017 m. Sausio 9 d. - 2018 m. Sausio 24 d. Susipažinkite su žmonėmis iš viso pasaulio, susipažinkite su skirtingomis kultūromis ir tuo pačiu metu studijuokite kaip kompetentinga slaugytoja! Jūs išmokysite planuoti, įgyvendinti ir plėtoti sveikatą skatinančią, prevencinę, gydomąją ir reabilitacinę veiklą sveikatos priežiūros srityje. Galite dirbti pagrindinėse sveikatos priežiūros, socialinės globos ar specializuotos sveikatos priežiūros įstaigose, privačiose įmonėse, organizacijose, tarptautinėse šios srities pozicijose ar verslininke. Slaugos studijų turinys Slaugos studijos yra pagrįstos asmeniniu studijų planu, kuris leidžia kurti savo karjeros kelią. Slaugos studijų programa yra labai vertinama ir atitinka griežtus ES teisės aktuose nustatytus kokybės reikalavimus. Sveikatos bakalauras yra registruotas slaugytoja. Praktiniai mokymai, kurie sudaro vieną trečdalį slaugos studijų, yra įgyvendinami keliais etapais įvairiose sveikatos priežiūros terpėse. Tai leidžia jums įgyti gilų supratimą ir plačią nuomonę apie įvairias slaugos karjeros galimybes. Dalis praktinio mokymo gali būti baigta ir užsienyje. Pagrindinės studijos

 • Verslumas ir inovacijos
 • Tyrimai
 • Kalbos studijos
 • Bendrieji pagrindiniai sveikatos ir socialinių studijų kursai
 • Klientų aptarnavimas sveikatos ir socialinių paslaugų srityje
 • Sveikatos skatinimas ir gerovė

Profesinės studijos

 • Įrodymai pagrįsti slauga
 • Sveikatos skatinimas
 • Klinikinis slaugymas
 • Šeimos orientuota slauga
 • Daugiaprocesinė slauga

Tyrimų įgyvendinimas Tyrimai yra labai praktiški ir apima paskaitas, egzaminus, grupinį darbą, internetinius tyrimus, praktinį mokymą, kuris skatina profesinius įgūdžius ir dalyvavimą darbo gyvenimo projektuose. Mes siūlome modernias sveikatos priežiūros laboratorijas, kuriose kartu su mokytojais, ekspertais ir kitais daugialypiais studentais mokosi įgūdžių, žinių ir sprendimų priėmimo. Pareiškėjo sveikatos klausimai Asmuo, kuris kreipiasi dėl sveikatos ir socialinių studijų (slaugos) studijų, turi atitikti tam tikrus sveikatos reikalavimus, kad galėtų studijuoti ir dirbti šioje srityje. Pareiškėjas turėtų apsvarstyti šiuos dalykus:

 • norint studijuoti ir dirbti šioje srityje reikia geros psichinės sveikatos
 • lokomotyvo organų ligos, lėtinės odos ligos ir alergijos gali būti problema studijų metu arba vėliau faktiniame darbe, o per kraują perduodamos ligos gali apriboti galimybes dirbti šioje srityje
 • ši sritis netinka žmonėms, turintiems alkoholio ar narkotikų vartojimo problemų

Tinkamumas tęsti studijas. Baigęs bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros ir trejų metų atitinkamą darbo patirtį, galėsite gauti Suomijos taikomosiųjų mokslų universitetų siūlomas magistro studijų programas. Taip pat galite sukurti papildomas kompetencijas dalyvaudami tęstinio mokymo programose, kurios gali būti baigtos dirbti. Jei manote, kad mokykitės karjeros, galite kreiptis dėl priėmimo į Mokytojų rengimo kolegiją. Suomijos taikomųjų mokslų universitetų siūlomų magistro studijų programų absolventai turi teisę į aukštąjį išsilavinimą universitetuose. Universitetai kiekvienu atveju individualiai nustato priėmimo kriterijus. Gebėjimai, reikalingi slaugos studijose

 • turėti gerus anglų kalbos įgūdžius
 • aktyviai planuoti savo studijas
 • būti suinteresuotos bendradarbiauti su kitais žmonėmis
 • turėti gerus socialinius įgūdžius.

Karjeros galimybės Kaip slaugytoja, galite dirbti slaugos specialistų pareigose, pavyzdžiui, priėmimų ir sveikatos priežiūros centrų skyriuose, globos namuose, slaugos ir rūpybos įmonėse, specializuotose sveikatos priežiūros įstaigose, skyriuose, operacinėse patalpose, psichinės sveikatos biurus ir tarptautines užduotis. Studentų atsiliepimai " JAMK išmokė man daug praktinių įgūdžių ir išsilavinimo žinias savo būsimoje profesijoje kaip registruotam slaugytojui. Mano požiūriu, JAMK University of Applied Sciences edukacinis procesas labai gerai dirbo, kad paruoštų mane už tas užduotis, kurias aš turiu. atlikti savo būsimoje pozicijoje ". Jūs, Chen, 2015 m. Klasė

Kaip taikyti

 1. Užsisakykite internetu www.studyinfo.fi nuo 2017 m. Sausio 10 d. Iki 25 d. Iki 15 val. Suomijos laiko (UTC 2).
 2. Pareiškėjai, kurie taiko ne suomių kvalifikaciją, privalo persiųsti reikalaujamus priedus į savo pirmenybines UAS priėmimo tarnybas ne vėliau kaip iki 2017 m. Vasario 8 d. Iki 03:00 val. Suomijos laiko (UTC 2).

  Būtinos talpyklos:

  • pradinių laipsnių pažymėjimų kopijos (vidurinė mokykla / vidurinė mokykla)
  • jei reikalinga, pažyma apie vertimą (anglų, suomių ar švedų kalbomis, vertimas turi turėti vertėjų parašą ir antspaudą)
 3. Visi tinkami kandidatai yra kviečiami įėjusiems egzaminams. Kvietimai į egzaminą ar sprendimai dėl tinkamumo bus išsiųsti elektroniniu paštu kovo mėn. Pabaigoje.
 4. Įėjimo egzaminai organizuojami balandžio mėnesį. Kvietime (el. Laiške) bus išsami informacija apie laiką, vietą ir specialius susitarimus.
 5. Rezultatai paskelbti ne vėliau kaip 2017 m. Birželio 30 d.
 6. Jei būsite priimtas, pradėkite vizos / leidimo gyventi paraiškos procedūrą (jei reikia) nedelsiant birželio pradžioje.
 7. Jei esate priimtas, turite patvirtinti savo studijų vietą ne vėliau kaip iki 2017 m. Liepos 14 d. Iki 15 val. Suomijos laiko (UTC 2). Jei laiku nepateksite formos, pamokysite studijų vietą.
 8. Jei esate užsiregistravęs su Suomijos universitete baigtu viduriniu išsilavinimu (suomalainen ylioppilastutkinto tai ammatillinen tutkinto), prašom atsiųsti savo mokymo pažymėjimo kopijas ne vėliau kaip iki 2017 m. Liepos 14 d. 15:00.
 9. Atminkite, kad jūsų priėmimas yra sąlyginis tol, kol bus patikrinti jūsų originalūs sertifikatai. Politechnikos / UAS gali atšaukti priėmimą, jei pareiškėjas pateikė klaidingą informaciją arba suklastojo dokumentą (-us).
 10. Studijos prasidės 2017 m. Rugpjūčio viduryje. Prašome atvykti į Jyväskylį tuo metu!
 11. Dėl Slaugos studijų programos JAMK gali prireikti nuosprendžių registrų iš studentų, kurių praktinis mokymas apima darbą su nepilnamečiais (jaunesniems nei 18 metų amžiaus). Be to, patikrinkite Sveikatos priežiūros tarnybos sveikatos reikalavimus.
 12. Mes bendraujame elektroniniu paštu, taigi nepamirškite tinkamai įvesti savo el. Pašto adresą į savo paraišką! Reguliariai tikrinkite savo el. Paštą, įskaitant šlamštą ir šiukšlių aplankus.
 13. Atkreipkite dėmesį, kad mokestis už studijas yra taikomas ne ES ir EEE piliečiams.
 14. Lukuvuosimaksuja ei ole suomalaisille see muide EU-maiden kansalaisille!

Kaina

Studijų mokestis už ne ES / ETA studentus yra 8 000 EUR / mokslo metai
ES studentai nemoka studijų

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta January 20, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Price
Kaina
8,000 EUR
Mokestis už studijas ne ES / ETA studentams. ES studentai nemoka studijų
Locations
Suomija - Jyväskylä
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Suomija - Jyväskylä
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla