Apie programą

Laipsnis: sveikatos priežiūros bakalauras
Mokymo tipas: dieninės studijos
Ilgis: 210 kreditų
Metinis kiekis: 40
Paraiškų teikimo laikotarpis: 2019 m. Sausio 9–23 d. Susipažinkite su žmonėmis iš viso pasaulio, sužinokite apie skirtingas kultūras ir tuo pačiu metu mokykitės būti kompetentinga slaugytoja! Jūs išmoksite planuoti, įgyvendinti ir plėtoti sveikatos skatinimo, prevencinį, gydomąjį ir reabilitacinį darbą sveikatos priežiūros srityje. Jūs galite dirbti pagrindinėje sveikatos priežiūros, socialinės rūpybos ar specializuotos sveikatos priežiūros įstaigose, privačiose įmonėse, organizacijose, tarptautinėse pozicijose šioje srityje arba kaip verslininkas. Skaityti daugiau informacijos!

Slaugos studijų turinys Slaugos studijos grindžiamos asmeniniu studijų planu, kuris leidžia jums sukurti savo karjeros kelią. Slaugos studijų programa yra labai vertinama ir atitinka griežtus ES teisės aktuose nustatytus kokybės reikalavimus - sveikatos priežiūros bakalauras yra registruota slaugytoja. Praktinis mokymas, kuris sudaro trečdalį slaugos studijų, yra įgyvendinamas keliais etapais įvairiose sveikatos priežiūros srityse. Tai leidžia jums įgyti gilų supratimą apie įvairias galimybes, kurias gali pasiūlyti slaugos karjera. Dalis praktinio mokymo taip pat gali būti baigta užsienyje. Pagrindiniai tyrimai

 • Verslumas ir inovacijos
 • Tyrimai
 • Kalbos studijos
 • Bendrieji pagrindiniai sveikatos ir socialinių studijų kursai
 • Klientų aptarnavimas sveikatos ir socialinių paslaugų srityje
 • Sveikatos skatinimas ir gerovė

Profesinės studijos

 • Įrodymais pagrįsta slauga
 • Sveikatos skatinimas
 • Klinikinis slaugymas
 • Šeimos orientuota slauga
 • Daugiaprocesinė slauga

Tyrimų įgyvendinimas Tyrimai yra labai praktiški ir apima paskaitas, egzaminus, grupinį darbą, internetinius tyrimus, praktinį mokymą, kuris skatina profesinius įgūdžius ir dalyvavimą darbo gyvenimo projektuose. Mes siūlome modernias sveikatos priežiūros laboratorijas, kuriose kartu su mokytojais, ekspertais ir kitais daugialypiais studentais mokosi įgūdžių, žinių ir sprendimų priėmimo. Pareiškėjo sveikatos klausimai Asmuo, kuris kreipiasi dėl sveikatos ir socialinių studijų (slaugos) studijų, turi atitikti tam tikrus sveikatos reikalavimus, kad galėtų studijuoti ir dirbti šioje srityje. Pareiškėjas turėtų apsvarstyti šiuos dalykus:

 • norint studijuoti ir dirbti šioje srityje reikia geros psichinės sveikatos
 • lokomotyvo organų ligos, lėtinės odos ligos ir alergijos gali būti problema studijų metu arba vėliau faktiniame darbe, o per kraują perduodamos ligos gali apriboti galimybes dirbti šioje srityje
 • ši sritis netinka žmonėms, turintiems alkoholio ar narkotikų vartojimo problemų

Tinkamumas tęsti studijas. Baigęs bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros ir trejų metų atitinkamą darbo patirtį, galėsite gauti Suomijos taikomosiųjų mokslų universitetų siūlomas magistro studijų programas. Taip pat galite kurti papildomas kompetencijas dalyvaudami tęstinio mokymo programose, kurios gali būti baigtos dirbti. Jei manote, kad mokykitės karjeros, galite kreiptis dėl priėmimo į Mokytojų rengimo kolegiją. Suomijos taikomųjų mokslų universitetų siūlomų magistro studijų programų absolventai turi teisę į aukštąjį išsilavinimą universitetuose. Universitetai kiekvienu atveju individualiai nustato priėmimo kriterijus. Gebėjimai, reikalingi slaugos studijose

 • turėti gerus anglų kalbos įgūdžius
 • aktyviai planuoti savo studijas
 • būti suinteresuotos bendradarbiauti su kitais žmonėmis
 • turėti gerus socialinius įgūdžius.

Karjeros galimybės Kaip slaugytoja, galite dirbti slaugos specialistų pareigose, pavyzdžiui, priėmimų ir sveikatos priežiūros centrų skyriuose, globos namuose, slaugos ir rūpybos įmonėse, specializuotose sveikatos priežiūros įstaigose, skyriuose, operacinėse patalpose , psichinės sveikatos tarnybos ir tarptautinės užduotys. Studentų atsiliepimai " JAMK išmokė man daug praktinių įgūdžių ir išsilavinimo žinias savo būsimoje profesijoje kaip registruotam slaugytojui. Mano požiūriu, JAMK University of Applied Sciences edukacinis procesas labai gerai dirbo, kad paruoštų mane už tas užduotis, kurias aš turiu. atlikti savo būsimoje pozicijoje ". Jūs, Chen, 2015 m. Klasė

Kaip taikyti

 1. Užsisakykite internetu www.studyinfo.fi 2019 m. Sausio 9-23 d. Iki 15 val. Suomijos laiko (UTC 2).
 2. Pareiškėjai, kurie taiko ne suomių kvalifikaciją, privalo persiųsti reikalaujamas aptvaras savo pirmosios pirmenybės UAS priėmimo tarnyboms ne vėliau kaip iki 2019 m. Sausio 30 d. Iki 15 val. Suomijos laiko (UTC 2).

  Būtinos talpyklos:

  • pradinių laipsnių pažymėjimų kopijos (vidurinė mokykla / vidurinė mokykla)
  • jei reikalinga, pažyma apie vertimą (anglų, suomių ar švedų kalbomis, vertimas turi turėti vertėjų parašą ir antspaudą)
 3. Visi tinkami kandidatai yra kviečiami įėjusiems egzaminams. Kvietimai į egzaminą ar sprendimai dėl tinkamumo bus išsiųsti elektroniniu paštu kovo mėn. Pabaigoje.
 4. Įėjimo egzaminai organizuojami balandžio mėnesį. Kvietime (el. Laiške) bus išsami informacija apie laiką, vietą ir specialius susitarimus.
 5. Rezultatai paskelbti vėliausiai 2019 m. Birželio 28 d.
 6. Jei būsite priimtas, pradėkite vizos / leidimo gyventi paraiškos procedūrą (jei reikia) nedelsiant birželio pradžioje.
 7. Jei esate priimtas, turite patvirtinti savo studijų vietą ne vėliau kaip iki 2019 m. Liepos 8 d. Iki 15 val. Suomijos laiko (UTC 2). Jei laiku nepateksite formos, pamokysite studijų vietą.
 8. Jei įstojote į Suomijos universitetą baigusį vidurinį išsilavinimą (Suomalainen ylioppilastutkinto tai ammatillinen tutkinto), prašom atsiųsti savo švietimo pažymėjimo kopijas ne vėliau kaip iki 2019 m. Liepos 8 d. 15:00.
 9. Atminkite, kad jūsų priėmimas yra sąlyginis tol, kol bus patikrinti jūsų originalūs sertifikatai. Politechnikos / UAS gali atšaukti priėmimą, jei pareiškėjas pateikė klaidingą informaciją arba suklastojo dokumentą (-us).
 10. Tyrimai prasidės 2019 m. Rugpjūčio viduryje. Prašome atvykti į Jyväskylį tuo metu!
 11. Dėl Slaugos studijų programos JAMK gali prireikti nuosprendžių registrų iš studentų, kurių praktinis mokymas apima darbą su nepilnamečiais (jaunesniems nei 18 metų amžiaus). Be to, patikrinkite Sveikatos priežiūros tarnybos sveikatos reikalavimus.
 12. Mes bendraujame elektroniniu paštu, taigi nepamirškite tinkamai įvesti savo el. Pašto adresą į savo paraišką! Reguliariai tikrinkite savo el. Paštą, įskaitant šlamštą ir šiukšlių aplankus.
 13. Atkreipkite dėmesį, kad mokestis už studijas yra taikomas ne ES ir EEE piliečiams.
 14. Lukuvuosimaksuja ei ole suomalaisille see muide EU-maiden kansalaisille!

Kaina

Studijų mokestis už ne ES / ETA studentus yra 8 000 EUR / mokslo metai
ES studentai nemoka studijų

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta December 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Price
8,000 EUR
Mokestis už studijas ne ES / ETA studentams. ES studentai nemoka studijų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date