Slaugos magistras: Adult Gerontology Slaugytoja - aktualus gydymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apie mus

Seton Hall, įkurta 1856 m., Yra vienas iš šalies pirmaujančių katalikų universitetų. Turtinga istorija, "Seton Hall" taip pat yra auganti institucija. JAV naujienos yra tarp aukščiausiųjų universitetų, o per penkerius metus perėjome 13 vietų. Per pastaruosius penkerius metus mūsų mokslinių tyrimų stipendijos taip pat išaugo 75 proc., O per pastaruosius trejus metus Fulbright apdovanojimai buvo gauti 11 fakultetų.

Per internetines programas, tokias kaip mūsų slaugos magistras, Adult-Gerontology Slaugytoja, mes siūlome Jums intelektualiai sudėtingą aplinką, realaus pasaulio patirtį ir optimizmo kultūrą, kuri skatina puikius protus. Mes ugdomi lyderiai, kurie suderina asmenines ambicijas su giliu įsipareigojimu pilietiškam gėriui.


Akreditacija

Visos "Seton Hall" universiteto programos yra regioninės akredituotos vidurinių mokyklų kolegijų ir mokyklų asociacijų asociacija. Setono salės slaugos specialistas, Adult-Gerontology slaugytojo specialistas (MSN, AGNP). programa papildomai akredituojama Komisijos koledžo slaugos švietimo (CCNE).


Reitingai ir apdovanojimai

"Seton Hall" universitetas ir jo slaugos programos yra nacionaliniu mastu pripažintos dėl jų akademinės kompetencijos ir mokomosios vertės. Mūsų naujausi reitingai apima:

 • # 65 geriausia slaugos mokykla - JAV naujienos
 • "Geriausia internetinė NP programa" 2016-17 m. "Affordable Colleges Online"
 • Top 50 internetinių magistro slaugos programos - " SuperScholar"
 • # 124 nacionalinės universitetai - JAV naujienos
 • Vienas iš Amerikos Top kolegijų - " Forbes"
 • Vienas iš labiausiai moterų tautos koledžų - geriausių Amerikos koledžų
 • Vienas geriausių tautos kolegijų už tavo pinigus - CNNMoney
 • Vienas iš Amerikos "Best-Bang-for-the-Buck" kolegijų - " Washington Monthly"


Programos aprašymas

"MSN MSN", "AGNP" iš "Seton Hall" universiteto, kuria įgūdžius, kuriuos absolventai turi tarnauti paaugliams vyresnio amžiaus žmonėms kaip slaugytojų specialistams, sergantiems ūmiomis ar pirminėmis sveikatos priežiūros įstaigomis. Studentai pasirengia AANPCP egzaminui ir absolventai pasirengę teikti įrodymais paremtą rūpestingą priežiūrą ir tobulinti bendruomenes. Programa suteikia studentams galimybę pasirinkti vieną iš dviejų studijų trasų. Pirminės sveikatos priežiūros seka yra nukreipta į ligų prevenciją, sveikatos skatinimą ir pacientų, turinčių daugiapakopių sveikatos problemų, valdymą. Studentai pasirengia praktikai pirminėje sveikatos priežiūros įstaigoje, profesinės sveikatos klinikoje ar universiteto sveikatos klinikoje. Ligonė "Akiu gydymas" rengia studentus rūpintis ligonių, sergančių ūminiu ir lėtiniu ligų valdymu ligoninėje, skubios medicinos pagalbos, greitosios pagalbos kambario ir pasibaigus nustatymui. Mokymo programa orientuota į pacientų populiaciją, turintį ūmių, kritinių ir lėtinių ligų, negalios ar sužeidimų.


Priėmimas

 • Kandidatai privalo turėti bakalaureato laipsnį su pagrindine slauga iš NLNAC ar CCNE akredituotos programos.
 • Registruotas profesionalių slaugytojų leidimas JAV valstijos praktikoje ir Niu Džersyje, jei klinikinis atliktas Niu Džersyje.
 • Profesinės atsakomybės draudimas.


Karjeros perspektyva

Remiantis Amerikos asociacijos slaugytojų specialistais, šiuo metu yra 205 000 licencijuotų medicinos seserų praktikų, palyginti su 106 000 2004 m. Numatoma, kad šis skaičius toliau didės, nes tauta patiria nuolat trūksta gerai parengtų slaugytojų. "Seton Hall" MSN, AGNP programa rengia absolventus aukštosios praktikos gydytojo pareigoms, kurios, remiantis klinikinio patarėjo 2016 m. Metinio atlyginimo tyrimo duomenimis, siūlo vidutinį metinį atlyginimą 101 989 JAV dolerių. Šios programos absolventai per pastaruosius penkerius metus atliko 98 procentų AANPCB egzaminą, tai yra jo kokybės ženklas. "Seton Hall" taip pat teikia įvairias karjeros galimybes, kad palengvintų studentų sėkmę po studijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we ... Skaityti daugiau

Founded in 1856, Seton Hall is one of the country’s leading Catholic universities. Rich in history, Seton Hall is also an institution on the rise. U.S. News ranks us among the top universities, and we have moved up 13 places in just five years. Skaityti mažiau