Slaugos magistras (su specializacijomis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Studijuokite universitete, turinčiame stiprią reputaciją ir turintį beveik 50 metų patirtį teikiant slaugytojams išsilavinimą. Charles Sturt University slaugos Charles Sturt University skatina nuolatinę slaugos profesijos plėtrą vietos ir šalies mastu.

Mūsų slaugos magistras suteikia registruotoms slaugytojoms platformą, kuria remiantis bus galima kaupti jūsų žinias ir patirtį, stiprinant kritinio mąstymo, sprendimų priėmimo ir su tyrimais susijusius įgūdžius. Charleso Sturto metu mūsų magistrantūros kursai siūlo kito lygio lankstumą, taigi jūs galite baigti slaugos magistrą tinkamu laikotarpiu.

A woman getting her blood pressure tested

Kursas pabrėžia

Prisijunkite prie Charles Sturt University slaugos ekspertų. Turime stiprią reputaciją klinikinio švietimo, lyderystės ir vadybos, lėtinės ir kompleksinės priežiūros, taip pat klinikinės slaugos srityse. Šių sričių specialistai padeda jums kaupti savo žinias ir įgūdžius ir tapti labai geidžiamu absolventu.

 • Prisijunkite prie stiprios akademinės bendruomenės:
  Charles Sturt University pasižymi tam tikromis specialybėmis, siūlančiomis registruotoms slaugytojoms panaudoti turimas žinias ir įgūdžius klinikinio švietimo, vadovavimo ir valdymo, lėtinės ir kompleksinės priežiūros ar klinikinės slaugos srityse. Slaugos magistras siūlo individualizuotą paramą studentams, remdamasis atsparumo, universalumo ir pritaikomumo reputacija, kad absolventai galėtų kurti savo karjerą tokiu būdu, kuris yra labai svarbus.
 • Lanksčios galimybės:
 • Mažesni virtualių klasių numeriai garantuoja palaikymą vienas su kitu, leidžiančią toliau tobulėti jūsų dominančioje srityje. Lankstus požiūris leidžia studentams baigti kursą jiems tinkamu laiku. Taip pat galite pasirinkti baigti 32 taškus (keturis dalykus) ir baigti baigę pažymėjimą savo specializacijos srityje arba 64 balus (aštuonis dalykus), kad gautumėte universiteto diplomą.
 • Praktika visur, kur nori imtis karjeros:
  Nors regioninėje, kaimo ir tolimojoje Australijoje reikia aukštos kokybės registruotų slaugytojų, Charles Sturt University absolventų poreikis yra ne mažesnis tiek miesto, tiek didmiesčių aplinkoje, atsižvelgiant į visas specialybes.

Karjeros galimybės

Baigę slaugos magistro laipsnį, galėsite parodyti aukštus įgūdžius ir atsakomybę priimant klinikinius sprendimus bei suteikti pažangias paslaugas sudėtingomis aplinkybėmis. Galėsite padėti kitiems sveikatos priežiūros specialistams tobulinti pacientų sveikatos būklę ir daryti įtaką visiems priežiūros lygiams, kartu skatindami kokybiškus sveikatos rezultatus asmenims, šeimoms, bendruomenėms ir sveikatos priežiūros sistemoms, tvirtai vadovaudami ir atlikdami patikimus tyrimus. Jūs sukursite savo kritinio mąstymo įgūdžius ir išsiugdysite gebėjimą pritaikyti įrodymus praktikoje, leisdami pereiti į įvairius ir iššūkius keliančius slaugos vaidmenis.

Kreditas ir Pathways

Jei anksčiau mokėtės, galbūt galėsite paspartinti magistrantūros studijas, naudodamiesi ankstesnio mokymosi pripažinimu (RPL). Jei baigėte atitinkamą aukštojo mokslo studiją, jums gali būti suteiktas kreditas už jūsų magistrantūros studijas. Susisiekite su savimi ir įsitikinkite, kad galite gauti kreditą, atsižvelgiant į jūsų ankstesnę kvalifikaciją ar pramonės patirtį.

Slaugos magistras (turintis specializacijų): Charles Sturt University standartinės Charles Sturt University kreditų teikimo taisyklės.

Stojantieji iš Kanados: Studentai, baigę ketverių metų BSN programą, jiems priėmus suteikiamas 32 balų (keturių dalykų) kredito paketas. Kitas kreditas galimas baigtoms magistrantūros studijoms arba kitoms studijoms, kurias patvirtina kursų direktorius.

Stojantiesiems, turintiems universiteto ar Slaugos kolegijos absolvento pažymėjimą, bus suteikta 32 taškai nepatikslinto kredito, prilygstančio specialybės krypties baigimui.

Dalykai

Kiekvienam 8 taškų dalykui, kurį esate įtraukę, turėtumėte tikėtis, kad praleisite 10–12 valandų per savaitę dirbdami užduotis ir priskirtus skaitymus, dėstymo pagalbą, individualius ar grupinius tyrimus / studijas, forumo veiklą, mokymąsi darbo vietoje ir lankydamiesi paskaitose, gyvenamosiose vietose mokyklos ar egzaminai.

Jei per sesiją mokotės keturių dalykų, tai prilygsta dieniniam darbui. Kai kurių dalykų darbo krūvis gali skirtis dėl patvirtinto kurso projekto.

Baigimo reikalavimai

Būdamas Charles Sturt University studentu, visą savo kursą esi atsakingas už tai, kad toliau tobulintum anglų kalbos, raštingumo ir skaičiavimo įgūdžius, kurie atitiktų tavo discipliną. Ši nuolatinė plėtra leis efektyviai dalyvauti kursuose ir absolventams, pasirengusiems patekti į darbo jėgą.

Baigę studentai turi patenkinamai surinkti 96 balus.

"CSU siūlomas slaugos magistro laipsnis atitiko mano reikalavimus geriau nei bet kurio kito universiteto. Klinikinio ugdymo dalykai yra žymiai pranašesni už tai, ką galėjo pasiūlyti bet kuris kitas universitetas."
Francesas Broganas - slaugos meistras

Tarptautiniai studentai

Įgykite tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją kartu su Charles Sturt University viename iš mūsų ryškių regioninių miestelių arba mokykitės internetu iš savo namų patogumo - bet kurioje pasaulio vietoje!

Atkreipkite dėmesį: jei pasirinksite mokytis internetu Charles Sturt University , kurso studijų būdas neatitiks būtinų Australijos studentų vizų išdavimo reikalavimų.

Patekimo reikalavimai

Studentai privalo turėti slaugos bakalauro laipsnį arba profesinę kvalifikaciją, kurią pasibaigus reikia registruotis kaip registruotos slaugytojos 1 skyriuje Australijos sveikatos profesionalų reguliavimo agentūroje arba lygiaverčiame dokumente.

Anglų kalbos reikalavimai

Paprastai stojant į daugumą Charles Sturt University kursų galite patenkinti anglų kalbos mokėjimo (ELP) reikalavimus atlikdami vieną iš šių veiksmų:

 • Pateikti įrodymus, kad esi baigęs pakankamą studijų lygį anglų kalba.
 • Gauti akademinį IELTS per pastaruosius 2 metus, o minimalus bendras balas yra 6, o joks individualus balas nesiekia 5,5.
 • Čarlzo Sturto kvalifikacijos, laikomos lygiaverte akademiniam IELTS (ir jos minimaliais balais), įgijimas.

Parama

Kalbant apie magistrantūrą, mes suprantame, kad sėkmės pagrindas yra tinkamos rūšies palaikymas. Jums patiks lankstus mokymasis, kuris leis jums pritaikyti studijas jūsų gyvenime jums tinkamu metu. Mūsų komanda yra tik telefono skambučiu ar el. Paštu ir jūs netgi galite naudoti mūsų internetinius pokalbius iškilus bet kuriems klausimams. Mes taip pat galime padėti jums susieti stipendijas, dotacijas, paskolas ir pagalbą, dėl kurių tolesnės studijos gali tapti prieinamos. Charles Sturt University mes esame su jumis kiekviename žingsnyje.

Pagrindiniai klausimai

 • Charles Sturt University yra pirmaujantis Australijos regioninis universitetas. Charles Sturt miesteliai yra mažos, draugiškos bendruomenės, įsikūrusios gyvybingose regioninėse Australijos vietose.
 • Charles Sturt University yra Charles Sturt University absolventų užimtumas. Daugiau Charleso Sturto studentų darbą gauna greičiau nei bet kurio kito Australijos universiteto laipsniai. (Gerų universitetų vadovas 2020/21).
 • Charleso Sturto požiūris į mokymą ir mokymąsi kartu su praktine patirtimi užtikrina, kad absolventai turėtų geriausias galimybes pradėti savo pasirinktą profesiją.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are ... Skaityti daugiau

Join the university with the highest graduate employment rate in Australia* – more Charles Sturt University grads get jobs faster than grads from any other uni. Employers know Charles Sturt grads are skilled, confident and ready to get to work. Skaityti mažiau
Albury , Bathurst , Oranžinė , Port Macquarie , Wagga Wagga , Kanbera + 5 Daugiau Mažiau