Slaugos magistras (internete)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šeimos slaugytojų praktikos (FNP) programa

Magistrantūros studijų galutinis terminas:

  • Galutinis paraiškos pateikimo terminas - vasara: balandžio 1 d
  • Dokumento galutinis terminas - vasara: gegužės 1 d

FNP programos paraiškos priimamos:

  • Ruduo: vasario 15 d. - kovo 15 d

Šeimos slaugytojų specialisto (FNP) absolventų slaugos programa skirta tiems studentams, kurie jau yra įgiję Slaugos bakalauro laipsnį iš NLNAC patvirtintos programos. Nors pačioje FNP programoje mokiniai tik patenka per rudens semestrą, kandidatai pirmą kartą turi būti priimami vasaros semestro metu kaip studentai į aukštąją mokyklą (tai yra bendroji mokykla, kurioje laikomos visos specializacijos programos).

Iš viso FNP programa yra skirta šešis (6) iš eilės semestrus (įskaitant 44 kreditų valandas), įskaitant pirmąjį vasaros semestrą, kuris bus išleistas atsižvelgiant į būtinus kursus, reikalingus studentui tapti tinkamu pradėti FNP programą Kritimas Ši programa pasiekiama, kai studentas uždirba medicinos mokslų magistro laipsnį, specializuojasi kaip šeimos slaugytojo specialistas, kuris suteikia jiems teisę į Amerikos amerikiečių slaugos specialistų asociaciją (AANP) arba Amerikos amerikiečių slaugytojų specialybės (ANCC) egzaminus.

Šios programos taikymo procesas yra toks: Studentai turėtų kreiptis į aukštesniosios mokyklos priėmimą į vasaros semestrą, nurodydami Slaugos kaip jų pageidaujamą pagrindinį. Studentai turėtų tuo pačiu metu kreiptis dėl FNP programos, naudodamiesi žemiau esančia nuoroda "Paraiška", atsižvelgdami į aukščiau pateiktus terminus. Atkreipiame dėmesį, kad nors paraiškos ir dokumentai, susiję su aukštosiose mokyklose, yra balandžio 1 d. Ir gegužės 1 d., Studentai, ketinantys pradėti FNP programą rudenį, turėtų pateikti šią paraišką ir dokumentus ne anksčiau kaip 2015 m. Kovo 15 d. Nors mes garbės magistro laipsnį Mokyklos galutinis terminas, pateiktas iki kovo 15 d., Užtikrins, kad mokiniai gaus pakankamai laiko planuoti reikalaujamus pokalbius su Magistro programų direktoriumi ir FNP direktoriumi, kol prasidės jų vasaros kursai. Nuo balandžio mėnesio studentai, baigę abu anksčiau aprašytus paraiškų teikimo procesus, galės rengti interviu su aukštųjų mokyklų ir FNP direktoriais, per kuriuos bus išnagrinėta jų FNP paraiška ir nustatomas jų priėmimo statusas (išsamius paaiškinimus žr. "Studentų žinyne"). potencialių būsenų).

Slaugytojų pedagogo (NE) programa

Magistrantūros studijų galutinis terminas:

  • Galutinis paraiškos pateikimo terminas - vasara: balandžio 1 d
  • Dokumento galutinis terminas - vasara: gegužės 1 d

NE Programos Priimta:

  • Ruduo: vasario 15 d. - kovo 15 d

"Nurse Educator" (NE) absolventų slaugos programa skirta tiems studentams, kurie jau yra įgiję Slaugos bakalauro laipsnį iš NLNAC patvirtintos programos. Nors NE programa pati tik priima studentus per rudens semestrą, kandidatai pirmą kartą turi būti priimami vasaros semestro metu kaip studentai į aukštąją mokyklą (kuri yra bendrojo lavinimo mokyklos, kurioje yra visos programos specializacijos).

Iš viso NE programa yra skirta penkioms (5) semestrą (apimančioms 36 kreditų valandas), įskaitant pirmąjį vasaros semestrą, kuris bus išleistas atsižvelgiant į būtinus kursus, reikalingus studentui tapti tinkamu pradėti NE programą rudenį . Semestro progresavimas vyksta taip: vasara, ruduo, pavasaris, ruduo ir paskutinis pavasaris. Ši programa pasiekiama, kai studentas uždirba slaugos magistro kvalifikaciją slaugytojų specialybe, suteikiančią jiems teisę dalyvauti Nacionalinės slaugos lygos (NLN) egzaminuose.

Šios programos taikymo procesas yra toks: Studentai turėtų kreiptis į aukštesniosios mokyklos priėmimą į vasaros semestrą, nurodydami Slaugos kaip jų pageidaujamą pagrindinį. Studentai turėtų tuo pačiu kreiptis dėl NE programos, naudodamiesi žemiau esančia nuoroda "Paraiška", atsižvelgdami į aukščiau pateiktus terminus. Atkreipiame dėmesį, kad nors paraiškos ir dokumentai, susiję su aukštosiomis mokyklomis, yra balandžio 1 d. Ir gegužės 1 d., Studentai, ketinantys pradėti NE programą, turi pateikti šią paraišką ir dokumentus ne anksčiau kaip 2015 m. Kovo 15. Nors mes garbės magistro laipsnį Mokyklos terminai, pateikti iki kovo 15 d., Užtikrins, kad mokiniai gaus pakankamai laiko suplanuoti reikalingus pokalbius su Magistro programų direktoriumi prieš prasidedant jų vasaros kursams. Nuo balandžio mėnesio studentai, baigę abu anksčiau aprašytus paraiškų teikimo procesus, galės rengti interviu su aukštesniųjų mokyklų direktoriais, per kuriuos bus išnagrinėta NE paraiška ir nustatomas jų priėmimo statusas (išsamius potencialių galimybių paaiškinimus žr. Studentų žinyne). statusai).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative a ... Skaityti daugiau

Albany State University will be a world-class comprehensive university and a powerful catalyst for the economic growth and development of Southwest Georgia. ASU will be recognized for its innovative and creative delivery of excellent educational programs, broad-based community engagement and public service, and creative scholarship and applied research, all of which enrich the lives of the diverse constituencies served by the University. Skaityti mažiau