Slaugos magistras (išankstinė registracija - suaugęs)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

MSc slaugos (išankstinė registracija - suaugusiesiems) kursu siekiama paruošti absolventus sudėtingai, daug reikalaujančiai ir naudingai suaugusiųjų slaugos sričiai. Kursas suteikia galimybę įvairaus išsilavinimo asmenims perduoti savo įgūdžius tapti registruota slaugytoja (suaugusia).

Šis magistro laipsnis skirtas atitinkamų laipsnių absolventams, norintiems gauti teisę kreiptis į Slaugos ir akušerijos tarybos registrą.

Kursas paremtas slaugos ir akušerijos tarybų (NMC) pagrindinėmis vertybėmis, juo siekiama skatinti kritinio mąstymo įgūdžius ir tyrimo dvasią.


JESHOOTS.COM / Unsplash

Per pastaruosius kelis dešimtmečius slaugytojos vaidmuo pasikeitė dėl besikeičiančio sveikatos ir socialinės priežiūros konteksto, todėl atsirado daugybė naujų vaidmenų ir paslaugų. Registruotos slaugytojos (suaugusios) vaidina svarbų vaidmenį vadovaujant ir koordinuojant sveikatos priežiūros paslaugų teikimą žmonėms per visą jų gyvenimą; suvokia sudėtingus psichinės, fizinės, pažintinės ir elgesio priežiūros poreikius tiems, kuriuos jie prižiūri.

Šiuo magistro laipsniu siekiama ugdyti registruotas slaugytojas (suaugusias), kurios teikia pirmenybę žmonėms teikiant saugią ir veiksmingą priežiūrą, švietiant jų priežiūrą naudojant technologijas, skatinant sveikatos raštingumą siekiant užkirsti kelią blogai sveikatai ir palaikant sveiką pasirinkimą ir gyvenimo būdą. Kursas buvo sukurtas siekiant pakelti studentų profesines vertybes ir socialinę sąžinę, kad jie būtų paruošti būsimoms sveikatos priežiūros funkcijoms.

Slaugytojai verčia įrodymais pagrįstas žinias, kad pagerintų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą, išlaikant ir pabrėžiant į asmenį orientuotos priežiūros etiką. Šio kurso moduliai buvo sukurti atsižvelgiant į tai ir siekiama skatinti naujoves, gerinti kokybę, valdyti riziką ir nustatyti sritis, kuriose gali vykti produktyvūs pokyčiai.

University of Lincoln kartu su mūsų praktikos partneriais dalijasi vizija, kaip paruošti studentus tapti dinamiškomis slaugytojomis, tinkančiomis praktikai greitai besikeičiančioje ir sudėtingoje priežiūros aplinkoje.

Kaip tu studijuojate

Bendradarbiavimas yra pagrindinė šio magistro laipsnio dalis, o studentai skatinami mokytis kartu su kitais sveikatos priežiūros specialistais ir iš jų. Studentai gali bendradarbiauti ir bendradarbiauti su akademikais, praktikais, paslaugų vartotojais ir kitais studentais. Kursas siekia suteikti studentams galimybę tapti atspariais, rūpestingais, atspindinčiais ir visą gyvenimą besimokančiais slaugytojais, kad būtų lengviau sužinoti apie kitus vaidmenis ir paslaugas, tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir pasitikėjimą dirbti per profesines ribas.

Studentas kaip gamintojas

Moksliniai tyrimai ir įrodymais grįstas mokymasis ir mokymas yra šio kurso studentų mokymosi patirties pagrindas. Studentas kaip prodiuseris yra mokymo ir mokymosi modelis, skatinantis akademikus ir bakalauro studentus bendradarbiauti vykdant mokslinę veiklą. Tai programa, skirta mokytis dirbant.

Studentų kaip prodiuserių principai yra atradimas, bendradarbiavimas, įtraukimas ir gamyba.

Atradimas

Studentai gali mokytis patys. Kiekvienas modulis skatina savarankišką mokymąsi tiek nukreiptų, tiek savarankiškų studijų dėka, suteikdamas studentams galimybę dėstyti turinį pagal savo praktikos sritį ir skatinant savarankišką mokymąsi kaip procesą, kurį studentai gali naudoti per visą savo profesinę karjerą.

Bendradarbiavimas

Tarpprofesinis darbas yra svarbi kurso dalis. Studentai gali dirbti kartu, kad įgytų žinių ir supratimo, o studentai gali bendradarbiauti tarp profesionalių bendraamžių grupių ir darbuotojų. Studentai vertinami kaip partneriai kuriant ir skleidžiant žinias.

Dalyvavimas

Studentai gali ugdyti savo, kaip profesinės bendruomenės nario, pasitikėjimą savimi ir tapatybę. Studentai gali perkelti savo mokymąsi ir pritaikyti jį slaugos praktikoje, visiškai apmąstydami ir aktyviai nustatydami savo mokymosi poreikius.

Gamyba

Kursas orientuotas į profesionaliai aktualių ir novatoriškų mokymosi rezultatų, kuriuos galima pritaikyti ir įgyvendinti slaugos praktikoje, gamybą, taip pat dėmesys skiriamas akademinių mokymosi rezultatų pasiekimui.

Studentai vykdo kursų modulius.

Pirmo kurso moduliai:

  • Esminė tarpprofesinė praktika
  • Poreikių įvertinimas, priežiūros planavimas ir koordinavimas
  • Slaugos teikimas ir vertinimas
  • Lyderystė ir priežiūra slaugos praktikoje

Antro kurso moduliai:

  • Taikomas sveikatos gerinimas
  • Klinikinės praktikos paslaugų vertinimas
  • Paslaugų pertvarkymas
  • Būti atskaitingu profesionaliu registruotu slaugytoju (suaugusiu)
  • Kompleksinės priežiūros valdymas

Programos pabaigoje studentai turi sugebėti įrodyti kompetenciją prieš būsimą slaugytoją: registruotų slaugytojų kvalifikacijos standartai. Tai apima atskaitingą specialistą, sveikatos skatinimą ir sveikatos prevenciją, poreikių vertinimą ir priežiūros planavimą, priežiūros teikimą ir vertinimą, slaugos priežiūros vadovavimą ir valdymą bei darbą komandose, priežiūros saugos ir kokybės gerinimą ir priežiūros koordinavimą.

Darbo vietos

Darbo vietos yra skirtos paruošti studentus spręsti greitai besikeičiančios klinikinės aplinkos iššūkius, nesvarbu, ar tai būtų ligoninė, šeimos gydytojo chirurgija ar bendruomenės sveikatos priežiūros įstaigos.

Studijuoti užsienyje

Antraisiais metais studentai turi galimybę pasirenkamąjį darbą atlikti užsienyje arba JK. Praktikos gali suteikti studentams galimybę sutelkti dėmesį į alternatyvų sveikatos priežiūros kontekstą ir suteikti galimybę įgyti supratimo ir patirties dirbant kartu su kolegomis iš įvairių sričių.

Atkreipkite dėmesį, kad studentai patys atsako už savo kelionės, apgyvendinimo ir gyvenimo išlaidas, kai jie dirba ar studijuoja užsienyje.

Kaip vertinate

Studentai yra vertinami tiek formaliai, tiek neformaliai viso kurso metu, siekiant ugdyti mokymąsi ir autonomiją. Vertinimai gali būti atliekami tiek Universitete, tiek praktikos aplinkose. Praktika pagrįstas mokymasis bus vertinamas kaip sėkmingas arba nesėkmingas. Akademinis darbas prisideda prie jų galutinio įvertinimo.

Dalį kurso įvertinimo veda dėstytojai, tačiau studentai yra skatinami įsitraukti į kolegų ir savęs vertinimą, kad padėtų lavinti refleksijos ir vertinimo įgūdžius, kurie yra būtini mokymuisi visą gyvenimą ir tolesniam profesiniam tobulėjimui. .

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations ... Skaityti daugiau

The University of Lincoln’s global graduate community includes more than 90,000 former students across 135 countries. Lincoln graduates have gone on to secure jobs at major companies and organisations around the world, including the BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank, and Rockstar Games. Skaityti mažiau