Slaugos informatikos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

South University šiuo metu siūlo ne tik South University esančias klases, bet ir „VR VR“ („South Virtual Remote“), kuris yra tiesioginė instrukcija, interaktyvi virtualios klasės patirtis. Šis laikinas mokymosi formatas, sukurtas padėti mūsų studentams tęsti mokslą nuotoliniu būdu per COVID-19 pandemiją.

Šiuolaikinėje sveikatos priežiūros aplinkoje negalima nuvertinti pramoninio lygio technologijų ir informatikos sprendimų diegimo. Norėdami sukurti efektyviausius ir kokybiškiausius rezultatus, slaugos vadovai turės pasitelkti įgūdžius ir informaciją, reikalingą sėkmingai sveikatos priežiūros sistemai sukurti.

Mūsų internetinis slaugos magistras (MSN), kurio specializacija yra slaugos informatikos studijų programa, yra skirtas paruošti jus kurti, įdiegti ir vertinti naujas operacines duomenų sistemas, mokyti sveikatos priežiūros specialistus naudotis kompiuterizuotomis klinikinėmis informacinėmis sistemomis, rinkti ir analizuoti duomenis apie pacientą ir klinikinės priežiūros tobulinimą.

Rezultatai

Absolventai turėtų mokėti:

 • Įvertinti slaugos praktikos informacijos reikalavimus.
 • Naudokite duomenų bazių valdymo principus rinkdami ir analizuodami išsamius duomenis, informaciją ir žinias, susijusius su slaugos praktika.
 • Naudokite projekto valdymo principus kurdami ir įgyvendindami planą, kuriame nurodomos strategijos, alternatyvos ir rekomendacijos, kaip pasiekti numatomus slaugos informatikos rezultatus.
 • Integruokite dabartines technologijų diegimo teorijas, kad padarytumėte įtaką nustatytam planui, padidintumėte kitų specialistų sugebėjimus ir padarytumėte įtaką slaugos praktikos pokyčiams.
 • Išanalizuoti kompiuterinių ir informacinių technologijų pritaikymą slaugos praktikoje.
 • Bendradarbiauti su kitų su informatika susijusių disciplinų profesionalais kuriant informatikos sprendimus slaugos problemoms spręsti.
 • Sukurti slaugos praktikos informacinių sistemų diegimo, keitimo ir įvertinimo strategijas.

Online Classroom

Ar dar nepatyrėte mokymosi internetu ar nesusimąstėte, ką reiškia uždirbti laipsnį internetu South University ? Nors mokymosi būdas skiriasi nuo tradicinės klasių patirties, pridedant patogumo ir lankstumo, internetinėje klasėje mes laikomės tų pačių aukštų akademinės kompetencijos standartų.

South University internetinėse programose derinama mokymo programa, skirta studentų rezultatams, ir klasė, skirta lankstumui ir įsitraukimui. Mūsų internetinė klasių mokymosi platforma „Brightspace“ suteikia daugybę funkcijų, kurios pagerins jūsų mokymosi patirtį, įskaitant:

 • Pažangus žiniasklaidos turinys
 • Suasmeninta navigacija
 • Supaprastinta mokymosi atmosfera internete
 • Prieiga prie skaitmeninių knygų
 • El. Pašto ir momentinių pranešimų siuntimo galimybės

Mes teikiame ne tik internetinę klasę, bet internete pateikiame įvairius miestelio patirtį ir paslaugas. Be to, internetinė klasė prieinama keliaujant per mobiliuosius įrenginius ir naudojant tokius įrankius kaip „Pulse App“. „Pulse“ padeda palaikyti ryšį ir sekti savo trasą teikiant daugybę funkcijų, tokių kaip kursų kalendoriai, skaitymai ir užduotys, atsiliepimai ir pažymiai bei pranešimai.

Reikalavimai kursui

XXI amžiaus slaugytojų informatikas pakeis pacientų ir bendruomenių priežiūrą optimizuodamas informacijos valdymą ir komunikaciją. Ši veikla apima informatikos sprendimų ir technologijų, skirtų palaikyti visas slaugos praktikos sritis, kūrimą ir naudojimą, įskaitant tiesioginį priežiūros teikimą, veiksmingų administracinių sistemų sukūrimą, naudingų sprendimų palaikymo sistemų kūrimą, švietimo patirties valdymą ir teikimą, mokymosi visą gyvenimą stiprinimą ir palaikymą. slaugos tyrimai. Svarstymų magistrantūros studijų programa su specializacija slaugos informatika South University yra skirta paruošti naujos kartos slaugos vadovus, kad jie įgytų žinių, įgūdžių ir gebėjimų kurti ir įgyvendinti informacijos valdymo sistemas įvairiose aplinkose, įskaitant namų sveikatą. ir hospiso agentūros, slaugos namai, visuomenės ir bendruomenės sveikatos agentūros, gydytojų kabinetai, ambulatorinės priežiūros centrai, medicinos prietaisų pardavėjai, didelės ir mažos programinės įrangos kompanijos, interneto turinio tiekėjai, ligų valdymo įmonės ir vyriausybinės agentūros. Programos metu studentai atliks 240 praktikos valandų.

Į MSN, į kurią įtraukta specializacija slaugos informatika, programą sudaro pagrindiniai atributai iš Amerikos slaugos koledžų asociacijos (AACN). Pagrindiniai magistrantūros studijų pagrindai pažangiosios praktikos slaugai (2011 m.), Aljanso slaugos informatikai (2010 m.) Ir ANA taikymo sritis. ir praktikos standartai (2008). Studentai, baigę šią programą, galės sėsti į AACC sertifikavimo egzaminą.

Specializacijos rezultatai

Absolventai turėtų mokėti:

 • Įvertinti slaugos praktikos informacijos reikalavimus.
 • Naudokite duomenų bazių valdymo principus rinkdami ir analizuodami išsamius duomenis, informaciją ir žinias, susijusius su slaugos praktika.
 • Naudokite projekto valdymo principus kurdami ir įgyvendindami planą, kuriame nurodomos strategijos, alternatyvos ir rekomendacijos, kaip pasiekti numatomus slaugos informatikos rezultatus.
 • Integruokite dabartines technologijų diegimo teorijas, kad padarytumėte įtaką nustatytam planui, padidintumėte kitų specialistų sugebėjimus ir padarytumėte įtaką slaugos praktikos pokyčiams.
 • Išanalizuoti kompiuterinių ir informacinių technologijų pritaikymą slaugos praktikoje.
 • Bendradarbiauti su kitų su informatika susijusių disciplinų profesionalais kuriant informatikos sprendimus slaugos problemoms spręsti.
 • Sukurti slaugos praktikos informacinių sistemų diegimo, keitimo ir įvertinimo strategijas.

Slaugos magistras (slaugos informatikos specializacija): 48 kreditai

MSN branduolys: 20 kreditų

 • NSG5000 Pažangiosios praktikos slaugytojo vaidmuo: Transformacinis lyderystė pažangiojoje praktikoje, 4 kreditų valandos
 • NSG5002 Pažangiosios teorinės slaugos perspektyvos, 4 kreditų valandos
 • NSG5003 Išplėstinė patofiziologija, 4 kreditų valandos *
 • NSG6002 Sveikatos politika ir sveikatos stiprinimas atliekant pažangiąją slaugos praktiką, 4 kreditų valandos
 • NSG6101 Slaugos tyrimų metodai, 4 kreditų valandos
 • Slaugos informatikos specializacija: 28 kreditai
 • MIS5010 informacinių technologijų infrastruktūra, 4 kreditų valandos
 • NSG6005 Pažangi farmakologija, 4 kreditų valandos *
 • NSG6650 Slaugos informatikos įvadas, 4 kreditų valandos
 • NSG6652 Slaugos informatikos problemos ir tendencijos, 4 kreditų valandos
 • NSG6670 Praktika I: Slaugos informatikos duomenų bazių valdymas, 4 kreditų valandos
 • NSG6680 „Practicum II“: Slaugos informatikos projektų valdymas, 4 kreditų valandos
 • NSG6999 Magistrantūros projektas, 4 kreditų valandos

Pastabos):
* Studentai, norintys toliau tobulinti savo patobulintus praktikos įgūdžius, turėtų naudotis „NSG5003 Advanced Pathophysiology“, „NSG6001 Advanced Nursing Practice I“ ir „NSG6005 Advanced farmacology“. Studentai, norintys toliau tobulinti savo informacinių technologijų įgūdžius, vietoj NSG5003, NSG6001 ir (arba) NSG6005 gali pasirinkti IST5020 informacinių sistemų pagrindus, IST6000 sistemų kūrimo principus, IST6101 interneto technologijas ir (arba) PMC6601 Projektų valdymo pagrindus. Visais atvejais studentai turėtų glaudžiai bendradarbiauti su savo akademiniais konsultantais ar akademiniais konsultantais, kad pasirinktų tinkamus kursinius darbus, kurie atitiktų jų karjeros poreikius ir išankstines kurso sąlygas.

South University internetinės programos gali būti prieinamos ne visų valstijų gyventojams. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su priėmimo atstovu.

137022_SAVCityscape058-Copy.jpgSouth University","author_url":"","source":""}" />

Magistras Slaugos (MSN) **

Slaugos mokslų magistras programa (MSN) yra skirta plėtoti ir tobulinti registruotų slaugytojų žinias ir įgūdžius. Ji taip pat skirta toms slaugytojoms, kurios nori užimti pažangias pozicijas šiandienos iššūkių reikalaujančioje sveikatos priežiūros aplinkoje. Programa, pagrįsta Amerikos slaugos magistro pagrindų koledžų asociacija, sujungia slaugos teoriją su pažangiosios praktikos koncepcijomis, kurios paruošia studentus dirbti sveikatos priežiūros organizacijoje ar švietimo aplinkoje.

Visi kandidatai į MSN programą privalo turėti galiojančią ir neapkrautą licencija kaip registruotos slaugytojos visose JAV valstijose ar teritorijose, kuriose studentui suteikta licencija, įskaitant valstiją, kurioje studentas užpildo visas programos užduotis. (Atminkite, kad karinės, federalinės ir užsienio išsilavinusios slaugytojos turi atitikti šį valstybinį slaugos licencijavimo reikalavimą). Neapkrauta licencija (-os) turi būti išlaikyta visą programą. Be to, visi pareiškėjai turi sėkmingai atlikti baudžiamąjį patikrinimą ir narkotikų patikrinimą. Klinikinės priklausomybės agentūros gali reikalauti papildomų asmeninių tyrimų.

Programą sudaro penki pagrindiniai mokymo ir administravimo, informatikos srities kursai ir kursai, taip pat įvairios praktikuojančių slaugytojų programos. Programa apima praktiką ir patirtį specializacijos srityse.

Kursų gali būti atsisakyta, jei asmens magistro nuorašas rodo, kad jis sėkmingai baigė reikiamą kursą ar jo atitikmenį. Atsisakymai ir išimtys bus nustatomi pagal atskirų studentų rašytinį prašymą atlikus nuorašo analizę, kurią nustato programos direktorius, pirmininkas arba kolegijos dekanas.

Studentų mokymosi rezultatų programa

Absolventai turėtų mokėti:

 • Sintezuokite slaugos ir kitų disciplinų teorijas ir koncepcijas, taikydami pažengusiųjų slaugos vaidmenis.
 • Išanalizuoti dabartinius mokslinius tyrimus, kad būtų galima naudoti išvadas pokyčiams inicijuoti ir praktikai tobulinti.
 • Sukurti išsamius veiksmų planus, susijusius su sveikatos stiprinimo ir ligų prevencijos poreikiais individualiems, šeimos ir bendruomenės gyventojams.
 • Suformuluokite nuolatinio indėlio į sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tobulinimą ir sveikatos politikos plėtojimą ekonomiškai efektyviu būdu planą.
 • Taikyti etiško sprendimų priėmimo procesą profesinėje praktikoje ir analizuoti sveikatos priežiūros sistemų sistemas.
 • Modeliaukite profesinį lyderio vaidmenį, kuris skatina sveikatos priežiūros tobulėjimą ir pasisako už mokslinę veiklą, siekiant tobulinti save ir profesiją.
 • Įdarbinkite informatiką ir technologijas įvairiais slaugos lyderio vaidmens aspektais.
 • Praktika pagal etines-teisines gaires, profesinę politiką ir reglamentus bei praktikos standartus, susijusius su aukštesnio lygio slaugos praktika.

Kaip taikyti

Padarome paraiškos procesą kuo sklandesnį, kad galėtumėte iškart užsidirbti savo laipsnį. Mūsų priėmimo atstovai padės jums sužinoti apie mūsų trijų žingsnių procesą.

 1. Norėdami pradėti, skambinkite 888-444-3404, pasikalbėkite su Priėmimo atstovu arba užpildykite mūsų užklausos informacijos formą.
 2. Priėmimo atstovas apžvelgs mūsų studijų programas kartu su jumis, pateiks priėmimo proceso apžvalgą ir padės užbaigti paraiškos teikimo procesą. Galite pasižvalgyti po ekskursiją po mūsų miestelį arba virtualią ekskursiją internete. Taikyti dabar
 3. Finansų patarėjas kartu su jumis aptars galimybes ir kvalifikaciją bei parengs jums tinkamiausią mokėjimo planą. Programos su alternatyviomis taikymo procedūromis.

2020–21 pradžios dienos

Prisijungęs

 • 2020 m. Birželio 2 d
 • 2020 m. Liepos 14 d
 • 2020 m. Rugpjūčio 18 d
 • 2020 m. Rugsėjo 22 d
 • 2020 m. Spalio 27 d
 • 2020 m. Gruodžio 1 d
 • 2021 m. Sausio 12 d
 • 2021 m. Vasario 16 d
 • 2021 m. Kovo 23 d
 • 2021 m. Balandžio 27 d
 • 2021 m. Birželio 1 d
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

South University provides a warm, supportive learning environment that will encourage you to engage with a community of faculty, staff, and students eager to play a role in helping you achieve your ed ... Skaityti daugiau

South University provides a warm, supportive learning environment that will encourage you to engage with a community of faculty, staff, and students eager to play a role in helping you achieve your educational goals, on-campus and online. We take pride in the South experience of small classes that offer a hands-on experience that will be important to help shape your skills and excellence in your chosen field, but also help shape your character through community involvement, volunteerism, and pursuit of life-long learning. Skaityti mažiau
Savana , Tampa , West Palm Beach , Montgomeris , Kolumbija , Orlandas , Virdžinijos paplūdimys , Ričmondas , Austinas , Savana , Aukstas taskas + 10 Daugiau Mažiau