Slaugos bakalauro studijų programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Visapusiška profesija sveikatos priežiūros ir gerovės srityje

Slauga yra apie žmonių sveikatą ir gerovę visą gyvenimą. Profesinės slaugytojo vaidmuo - apsaugoti, skatinti ir stiprinti žmonių, šeimų ir bendruomenių sveikatą, siekiant pagerinti jų gyvenimo kokybę.

Mūsų slaugos studijų programa teikia tarptautinio lygio specialistus sveikatos priežiūros srityje. Tyrimai suteiks jums įgūdžių, reikalingų įvairioms sveikatos priežiūros įstaigoms. Programos metu naujausi moksliniai tyrimai ir įrodymais pagrįstos slaugos praktikos bus integruotos į praktinius profesinius įgūdžius.

Tęsdami tyrimus, daugiausia dėmesio bus skiriama medicininei-chirurginei slaugai, kuri pasiruošusi slaugai karjeroje ūmaus ir ilgalaikio sveikatos priežiūros, socialinės gerovės organizacijų, tarptautinių pozicijų ar verslininko atžvilgiu.

Mokymo programa yra pagrįsta ES direktyvomis, o kvalifikacija atitinka Europos standartus. Kaip sveikatos priežiūros bakalauras, turėsite daugybę tolesnių švietimo galimybių Suomijoje ir užsienyje.


Tyrimo tikslai

Magistrantūros studijų programos tikslas - ugdyti moksleivius, kad jie taptų slaugytoju (RN) sveikatos priežiūros srityje. Slaugytojai saugo, skatina ir stiprina žmonių, šeimų ir bendruomenių sveikatą, taip gerindami gyvenimo kokybę. Ligos ir sužalojimų prevencija, taip pat kančių palengvinimas yra pagrindinės slaugos dalys. Slaugytojai visą gyvenimą gali palaikyti sveikatą ir gerovę, palaikyti sveikatą ir rūpintis ligomis holistiniu būdu.

Slaugytoja yra ekspertas, kuris atlieka ir plėtoja slaugą savarankiškai ir daugiadisciplininėse komandose. Tyrimai suteikia studentams įgūdžius, reikalingus įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose. Programos metu naujausia mokslinių tyrimų ir įrodymais pagrįsta slaugos praktika bus integruota į profesinius įgūdžius. Mokymo programa grindžiama ES direktyvomis, todėl kvalifikacija atitinka Europos standartus.


Teoriniai tyrimai yra anglų kalba. Suomių kalba vartojama klinikiniame mokyme.


Tyrimo turinys

Tyrimai skirstomi į tris etapus: pradinį, vidurinį ir pažengusį. Pradinio etapo studijas sudaro moduliai "Slaugos teoriniai pagrindai", "Profesinės slaugos kompetencijos pagrindai", "Farmakoterapijos ir skysčių terapijos pagrindai".

Vidurinės studijos apima modulius ambulatorinės sveikatos priežiūros ir Gerontologijos slaugos, medicinos slaugos, chirurgijos ir perioperative slaugos, moterys, šeimos ir vaikai slaugos klientų ir psichinės sveikatos ir piktnaudžiavimo narkotikais slauga.

Išplėstinės profesinės studijos apima teorinius kursus "Lėtinių ligų slauga" ir "Aktuali priežiūra slaugai" bei klinikinį mokymą.

Daugiau nei trečdalis studijų yra prižiūrimi klinikiniai mokymai įvairiose imituojamosiose ir autentiškose sveikatos priežiūros įstaigose. Kalbos mokymas susideda iš akademinių anglų kalbos ir suomių ar švedų kalbos, priklausomai nuo studento išsilavinimo. Slaugos modulių kūrimas ir administravimas bei projektų studijos prasidės nuo pradinių studijų iki aukštesnių profesinių studijų.

Universiteto bendradarbiavimas leidžia TAMK studentams pasirinkti ne mažiau kaip penkis kreditus pasirenkamuosius studijas iš Tamperės universiteto teikiamų kursų, išskyrus kursus, kuriuos galima rasti taikomųjų mokslų universitetų tinkle.


Pasirinkti specializacijos sritį

Slaugos pažangių studijų programos pagrindinis tikslas bus medicininės-chirurginės slaugos, studentų rengimas slaugos karjerai ūmaus ir ilgalaikio sveikatos priežiūros įstaigose, socialinės globos organizacijose ir tarptautinėse šios srities pozicijose arba kaip verslininkas.


Studijų struktūra

Studijų programos apimtis yra 210 ECTS kreditų, o užbaigti trunka tris su puse metų. Dieninės studijos prasideda 2019 m. Rugpjūčio mėn. Tyrimai yra suskirstyti į tris etapus: pradinį, vidurinį ir pažengusį. Pradinis etapas yra baigtas per pirmuosius metus. Vidurinis etapas prasideda pirmųjų metų pabaigoje ir trunka tris semestrus. Per praėjusius mokslo metus bus 30 kreditų pažangių studijų.

  • Pradinis, vidurinis etapas, pažangios slaugos studijos (109 kreditai)
  • Klinikinis mokymas (75 kreditai)
  • Bakalauro darbas (15 kreditų)
  • Kalbos įgūdžiai (6 kreditai)
  • Pasirinktiniai studijos (5 kreditai)

Baigiamasis projektas

Bakalauro baigiamojo darbo tikslas (15 kreditų) yra plėtoti ir parodyti savo sugebėjimą pritaikyti savo žinias ir patirtį į profesinės studijos užduotį. Užduotis turi atitikti profesinio gyvenimo poreikius, plėtoti profesinę praktiką, žinias ir įgūdžius. Studentai galės naudotis įrodymais pagrįstomis žiniomis ir laikytis etikos principų savo bakalauro darbe.


Internalisation

Antrojo ar trečiojo mokslo metų metu galima užsisakyti vieną ar du klinikinius mokymus užsienyje vienoje iš 40 universitetų partnerių visoje aplinkoje. Laikotarpis užsienyje taip pat gali apimti projektų studijas. Kitos priemonės, kuriomis užtikrinama tikrai tarptautinė ir daugiakultūrė studijų patirtis, yra pasinerti į kalbų studijas, bendrauti su kitais tarptautiniais moksleiviais, su draugais ir šeima, tarptautiniais projektais ir teminėmis savaitėmis.

Mokymo programa yra pagrįsta ES direktyvomis, todėl kvalifikacija atitinka Europos standartus, todėl leidžiama registruotis Europos šalyse už Suomijos ribų po baigimo.


Karjeros galimybės

Slaugytojai dirba visuose skirtinguose sveikatos priežiūros sektoriuose ir lygiuose Suomijoje. Slaugos medicinos ir chirurgijos sritis yra didelė, apimanti ūmus ir ilgalaikes sveikatos priežiūros įstaigas, socialinės gerovės organizacijas ir tarptautines šios srities pareigas ar verslininkus.


Antrosios pakopos studijų galimybės

Sveikatos bakalauro laipsnis suteikia jums teisę gauti magistro studijas Suomijoje ir užsienyje. Suomijoje tolesnis ugdymas gali būti, pavyzdžiui, sveikatos priežiūros, visuomenės sveikatos ir slaugos sričių srityse.

Studijų mokesčiai ir stipendijos

Studijų mokestis už programą yra 9800 eurų už mokslo metus ne ES / EEE studentams su stipendijų sistema mokantiems studentams.

Jums nereikės mokėti mokesčio, jei esate:

  • ES / EEE pilietis
  • lygiavertė ES / EEE piliečiui (ty Šveicarijos piliečiui)
  • jau gyvena Suomijoje (tęstinis A arba nuolatinis P / P-EU leidimas gyventi) arba ES mėlynoji kortelė išduodama Suomijoje. Atleidimas nuo leidimo gyventi turi būti galiojantis, kai jūs kreipiatės dėl studijų, ir bent iki rugpjūčio 1 d., Ty prasidedant studijų teisei. Atkreipkite dėmesį, kad leidimas gyventi kitoje ES / EEE šalyje neatleidžia jus nuo studijų mokesčio.


Stipendijos

  • 50% ankstyvas paukštis - stipendija, jei priėmimas atliekamas per 7 dienas
  • Akademinė apdovanojimas - stipendijos 25% - 50% remiantis įgytomis paskolomis ir GPA

Absolventai gali įgyti akademinio kompetencijos stipendijas dėl įvairių priežasčių: išskirtinio disertacijos darbo, sėkmės praktikoje ar projekto darbe. Šios stipendijos yra valdomos ir skiriamos TAMK R

Studentus taip pat gali finansuoti šeimos ar organizacijos / įmonės. TAMK šiuo metu derasi dėl rėmėjų finansavimui būsimiems studentams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. ... Skaityti daugiau

Welcome to the most popular university of applied sciences in Finland! TAMK has a good reputation among students; its fields of study are interesting and its graduates are in demand on the job market. TAMK is also highly respected in all sectors of working life - both as a successful educator of bright new professionals, and as a valued partner in many forms of collaboration. Skaityti mažiau