Slaugos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programa skirta padėti moksleiviams ir humanistams pasiruošti tapti profesionalios slaugytojos, ir tai suteikia pagrindą slaugos studijų baigimui. Dažniausiai praktikuojantys asmenys dirba arba ligoninėje, arba bendruomenėje. Ligoninės siūlo didelių galimybių bakalaureato absolventams, kaip ir ilgalaikės sveikatos priežiūros įstaigos. Bendruomenėje slaugytojai dirba visuomenės sveikatos tarnybose, sveikatos priežiūros organizacijose, bendruomenėse ir migrantų sveikatos centruose, ambulatorinėse klinikose, gydytojų įstaigose, savanoriškose sveikatos priežiūros įstaigose ir slaugos namuose. Vis dažniau slaugytojos turi galimybių dalyvauti verslume kaip nepriklausomų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų. Ginkluotosios tarnybos taip pat siūlo puikias karjeros galimybes absolventams.

Ką sužinosite

Jūs būsite pasirengę rūpintis kompleksiniais pacientais, šeimomis ir bendruomenėmis tarpdisciplininėse komandose. Studentai užsiima ir klasėje, ir klinikine patirtimi Ročesterio srityje ir netgi turi galimybę mokytis tokiose vietose kaip Peru ir Kosta Rika.

Mokymo planas

Mes rengiame profesionalias slauges, kurios gali patenkinti kultūrinės įvairovės visuomenės sveikatos priežiūros poreikius. Mes tai darome derindami griežtą akademinę mokymo programą su stimuliuojančia klinikine patirtimi, kurią visus vadovaujasi specialūs dėstytojai.

RN, kurie jau dirba šioje srityje, taip pat gali dirbti BSN. Mes taip pat siūlome antrosios pakopos studentams, turintiems bakalauro laipsnį kitoje disciplinoje.

Priėmimo sąlygos

Sąlyginis priėmimas į programą

Priėmimas į tradicinę slaugos programą yra konkurencingas. Kolegijos priėmimas negarantuoja programos priėmimo. Slaugai skiriamas atskiras prašymo teikimo procesas, kuris turi būti pateiktas per praėjusių metų studijas.

Programa priima kvalifikuotus studentus vienoje iš dviejų grupių:

 1. Studentai užregistruoti Brockport mieste
 2. Perkelkite studentus iš kitų kolegijų ir universitetų ("Brockport" turi turėti ne mažiau kaip 15 kreditų ir ne mažiau kaip 3.0 perdavimo GPA)

Programos akreditavimas

Bakalauro studijų programa, skirta slaugai "Brockport" koledže, yra akredituojama "Collegiate Sursing Education" komisijoje.Bakalaureato studijų programą slaugos srityje taip pat patvirtina Niujorko valstijos švietimo departamentas.
NCLEX-RN © mūsų studentų pirmosios kartos išlaikymo normos yra nuosekliai viršijus NYS ir JAV pirmą kartą perduoti kursus.

Karjeros perspektyva

100% mūsų absolventų dirba visą darbo dieną per šešis mėnesius nuo baigimo. Jie užima pareigas tokiose vietose kaip:

 • Traumos centrai
 • Bendrijos ligoninės
 • Mokyklos
 • Profesinė sveikata
 • Šunų priežiūra
 • Namų priežiūra
Kai kurie iš mūsų absolventų taip pat eina į aukštesnę mokyklą, siekdami tobulinti savo karjeros ugdymą, kaip:
 • Slaugytojų specialistai
 • Slaugytojų pedagogai
 • Slaugytojai
 • Slaugytoja akušeres
 • Slaugytojų anesteziologai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country.

Brockport is a selective, nationally recognized and accredited public institution. We are the engaged SUNY campus and one of the most engaged college campuses in the country. Skaityti mažiau