Slaugos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jums nereikia pateikti TOEFL egzamino rezultatų, kad galėtumėte kreiptis į Universitetą ir būti priimtas.

Apžvalga

CalSouthern RN į BSN programą idealiai tinka registruotoms slaugytojams (RN), kurie išlaikė NCLEX egzaminą ir dar turi uždirbti savo bakalauro slaugos srityje. Tai ypač svarbu atsižvelgiant į sveikatos priežiūros sektoriaus magnetinio atpažinimo programą (MRP), kurioje reikalaujama, kad iki 2020 m. 80 proc. „Magnet status“ ligoninių personalo slaugytojų turėtų bakalauro laipsnį.

Ši RN į BSN programą turi novatorišką mokymo programą, kuri sustiprins slaugytojų įgūdžius ir praturtins jų praktiką. Jis sujungia kursus, siūlančius pradinę slaugos teoriją su kitais, pabrėžiant naujausius praktinius įgūdžius ir praktines žinias. BSN taip pat integruoja „CalSouthern“ elgesio mokslų ir verslo mokyklų kursus, leidžiančius studentams papildyti savo pagrindinę mokymo programą psichikos sveikatos priežiūros, vadybos, sveikatos priežiūros administravimo ir vadovavimo srityse. Tai puikus būdas slaugytojams plėtoti labai specializuotas žinias ir įsitraukti į karjerą norimoje srityje.

Programos tikslai

Apibrėžkite, ugdykite ir supraskite slaugytojo vaidmenį ir profesionalumą bakalaureato slaugos praktikoje, įskaitant profesines vertybes, vadovavimą, vadovavimą ir įrodymais pagrįstą pacientų priežiūrą.

Parodykite fakulteto ir besimokančiųjų gebėjimą taikyti ankstesnius mokymosi, teorinius ir įrodymais pagrįstus praktikos modelius, sveikatos priežiūros politiką, finansus ir reguliavimo aplinkos reikalavimus mokslinių tyrimų ir praktikos taikymuose įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose.

Plėtoti gebėjimą integruoti informacijos valdymo ir pacientų priežiūros technologijas į švietimą ir pacientų priežiūrą.

Nustatyti ir taikyti vadovavimo, etikos, kokybės gerinimo ir pacientų saugos principus ir kultūriniu požiūriu tinkamą sveikatos skatinimą pacientų priežiūros ir valdymo situacijose per visą gyvenimą ir bendruomenėje.

Paskirti kvalifikuotus dėstytojus ir skatinti tobulinti mokymą, naudojant esamas technologijas ir novatoriškas strategijas, kad būtų lengviau į studentą orientuotą mokymąsi

Apibūdinkite ir suformuluokite geresnį profesinį bendravimą ir bendradarbiavimą gerinant pacientų sveikatos rezultatus.

Naudokite tinkamus duomenis ir vertinimą, kad pagerintumėte studentų, dėstytojų ar pacientų rezultatus.

Specialus pritaikytas studijų tarifas dabar

Nuo 2019 m. Balandžio 1 d. Iki liepos 31 d. „CalSouthern“ siūlo mažesnę mokymosi normą - 225 USD / kreditas už pirmąsias 200 asmenų, norinčių dalyvauti slaugos programoje. Nuo rugpjūčio 1 d. Mokymas padidės iki 325 dolerių / kreditas. Veikk dabar, kai šis pasiūlymas trunka!

Rezultatai

Pietų Slaugos mokykla sukūrė mokslo bakalauro slaugos programą, kad gautų šiuos rezultatus:

Rašytinis pranešimas

Pademonstruokite gebėjimą bendrauti raštu, kad suprastų ir suprastų pacientai, šeima ir tarpdisciplininė sveikatos komanda.

Žodinis bendravimas

Pademonstruokite gebėjimą tinkamai išnaudoti žodžiu bendravimo įgūdžius, atsižvelgiant į komunikacijos tikslą ir kontekstą, skiriant kokybišką paciento priežiūrą.

Kritinis mąstymas

Taikyti teorinius ir kritinius mąstymo įgūdžius, pagrįstus teoriniais principais, kad būtų diskriminuojamos išvados, padarytos remiantis gautais duomenimis klinikinių sprendimų priėmimo ir vertinimo metu, remiantis įrodymais pagrįsta slaugos praktika.

Kultūrinis ir socialinis supratimas

Pripažinti socialinės ir kultūrinės įvairovės svarbą ir sukurti perspektyvą, pagrįstą įvairių aplinkos veiksnių, turinčių įtakos pasaulinei sveikatos priežiūrai, analize.

Informacijos raštingumas

Nustatykite reikalingos informacijos pobūdį ir apimtį ir pademonstruokite gebėjimą surasti, įvertinti ir naudoti informatiką ir kitus išteklius, kad remtumėte mokslinius tyrimus, teoriją ir įrodymais pagrįstą slaugos praktiką gydant sveikatos priežiūros paslaugas.

Asmeninis tobulėjimas

Integruoti formalų akademinį mokymąsi su asmenine patirtimi, kuri skatina altruizmo, rūpestingumo, žmogaus orumo, vientisumo ir socialinio teisingumo vertybes visose slaugos praktikos situacijose.

Kiekybinis motyvavimas

Parodykite gebėjimą naudoti analitinius įgūdžius, kad suprastumėte ir įvertintumėte praktikos sistemas, kaip teorinės ir įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros praktikos pagrindą.

Mokslinis argumentavimas

Parodykite tyrimo sistemą, kuri priklauso nuo empirinių įrodymų, kad būtų galima įvertinti kokybinius ir kiekybinius tyrimus kaip teorinės ir įrodymais pagrįstos slaugos praktikos pagrindą.

Etiniai, teisiniai ir profesiniai klausimai

Taikyti etinius ir teisinius principus / atskaitomybę už veiksmus, skatinančius propagavimą, bendradarbiavimą ir lyderystę kaip sveikatos priežiūros specialistus.

Kursai

Būtini pagrindiniai kursai
 • NUR 2300 profesionalaus slaugos vaidmens perėjimas - 3 kreditai
 • NUR 2302 Teoriniai pagrindai ir profesinės vertybės slaugoje - 3 kreditai
 • NUR 2304 Bendrosios slaugos strategijos - 3 kreditai
 • NUR 2306 Informatika slaugai ir sveikatos priežiūrai - 3 kreditai
 • NUR 2308 Slaugos trukmė sveikatai - 3 kreditai
 • NUR 2310 patofarmakologija - 3 kreditai
 • NUR 2400 Įvadas į slaugos lyderystę ir vadybą - 3 kreditai
 • NUR 2402 Sveikatos priežiūros politika, teisė ir etika - 3 kreditai
 • NUR 2404 fizinis įvertinimas - 3 kreditai
 • NUR 2406 Bendruomenės ir gyventojų sveikatos priežiūra (praktikumas) - 3 kreditai
 • NUR 2408 Slaugos tyrimų ir įrodymais pagrįsta praktika - 3 kreditai
 • BŽŪP 2402 Slaugos akmuo - 3 kreditai

Pagrindiniai kursai turi būti vykdomi pagal jų sąrašą.Slaugos pasirenkamieji kursai

Besimokantieji turi gauti 15 semestrų studijų dalykų, susijusių su slauga, arba sritis, susijusias su slaugytojų reikalingais įgūdžiais.

 • NUR 2312 Kultūros priežiūra slaugos praktikoje - 3 kreditai
 • NUR 2314 Mokymas ir mokymas slaugoje - 3 kreditai
 • NS 1106 Sveikata ir mityba - 3 kreditai
 • MATH 1305 Elgesio mokslų statistika - 3 kreditai
 • 1406 Profesionalus ir techninis rašymas - 3 kreditai
 • LDR 2125 vadovavimo komunikacija - 3 kreditai
 • NUR 2410 Slaugos ir sveikatos priežiūros kokybės vadyba - 3 kreditai
 • NUR 2412 Gerontologijos slauga - 3 kreditai
 • NUR 2414 papildomos ir alternatyvios gydymo priemonės - 3 kreditai
 • BUS 2415 verslo derybos - 3 kreditai
 • LDR 2490 neverbalinės komunikacijos lyderystėje - 3 kreditai

Pradžia

Pradedant savo mokslų bakalaurą slaugoje yra greitas ir paprastas procesas. Egzaminų egzaminų nėra, o kursai prasideda kas mėnesį per metus; galite pradėti savo programą, kai tik bus leista vykdyti tvarkaraštį. Tiesiog atlikite šiuos keturis veiksmus:

 • Užpildykite registracijos programą
 • Pateikti savo oficialius akademinius transkriptus savo bakalauro kursinių darbų metu
 • Mokėkite 75 USD paraišką
 • Priėmus sutikimą pasirašykite pasirašymo sutartį

Kai bus gauta pasirašyta pasirašymo sutartis, su jumis susisieks jūsų akademinės pagalbos komanda, įskaitant akademinį patarėją ir studentų sėkmės patarėją. Jie patvirtins pirmosios kurso pradžios datą ir padės jums greitai, bet nuodugniai orientuotis, kuris suteiks jums visą informaciją, reikalingą norint pradėti. Ir jie bus už jus kiekvieną žingsnį, kad užtikrintumėte sėkmingą studijų programos užbaigimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Skaityti daugiau

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Skaityti mažiau