Slaugos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

University of Canberra turi stipendijas, skirtas tarptautiniams studentams.

Pripažintas ir priimtas daugiau nei 160 šalių

Jei esate entuziastingas, kad padėtumėte kitiems ir apsvarstytumėte slaugos ateitį, UC Slaugos kursų bakalauras siūlo išskirtinę pramonę ir visame pasaulyje gerbiamą platformą, iš kurios galite pradėti savo slaugos karjerą.

Šis įkvepiantis ir visiškai interaktyvus kursas apima naujausius nacionalinius ir tarptautinius interaktyvius mokymo ir internetinės praktikos metodus, naudojant novatorišką technologinę ir medicininę įrangą, skirtą simuliuoti realaus gyvenimo scenarijus.

Kuriant šį kursą jūs taip pat atliksite kelias klinikinės praktikos galimybes ir gausite vertingos informacijos ir patirties įvairiuose sveikatos priežiūros paslaugų teikėjose.

Sėkmingai baigus šį kursą galėsite tapti registruotu slaugytoja Australijoje, o baigus studijas turėsite reikiamų įgūdžių, patirties ir kvalifikacijos, kad būtų pripažintas slaugos profesionalu visame pasaulyje.

Šis trejų metų trukmės kursas taip pat gali būti mokomas ne visą darbo dieną ir yra visiškai akredituotas Australijos Slaugos ir akušerijos valdybos (NMBA) per Australijos sveikatos priežiūros specialistų reguliavimo agentūrą (AHPRA).

Studijuokite slaugos bakalaurą UC ir būsite:

 • įskaitant pirminę sveikatos priežiūrą ir sveikatos propagavimą, ilgalaikę ir globojamąją globą, psichinę sveikatą, ūminę ir kritinę globą, kaimo ir nuotolines paslaugas bei politikos formavimą
 • įgyti žinių ir įgūdžių, kad būtų užtikrinta saugi, jautri, veiksminga ir visapusiška slaugos priežiūra visų amžiaus grupių žmonėms
 • dalyvauti klinikinėse laboratorijose, mokomosiose pamokose, paskaitose ir seminaruose, mokydami akis į akį ir internetu
 • mokytis per koncepciją pagrįstą mokymo metodą, integruojant šiuolaikinės slaugos praktikos mokslą, etiką ir estetiką
 • suprasti ir taikyti slaugos valdymo principus įvairiuose nustatymuose
 • įgyti išsamių žinių ir supratimo apie Aborigenų ir Torreso sąsiaurio salų sveikatos planą.
 • plėtoti ir išplėsti savo žinias, įgūdžius ir požiūrį į darbą bei pasirengti realiosios klinikinės praktikos
 • imtis profesinės praktikos, kad užtikrintų pasirengimą įsidarbinti kaip pradedant slaugytojo kliniką.

Darbo integruotas mokymasis (WIL)

WIL yra gyvybiškai svarbus šio kurso komponentas, o pirmąjį semestrą turėsite galimybę dalyvauti keturių dienų stebėjimo praktikoje, kad būtų galima tiksliai įvertinti karjeros kaip registruotos slaugos realijas. Per ateinančius trejus metus jums reikės baigti maždaug 880 valandų klinikinės praktikos įvairiuose vietiniuose ir regioniniuose medicinos įstaigose, įskaitant vaikų, senyvo globos, medicinos ir chirurgijos, teatro, neatidėliotinos pagalbos skyrių (ED) ir intensyviosios terapijos skyrių ( ICU).

Dalyvaujančios vietos yra: Kanberos ligoninė, Calvary viešoji ligoninė, Goulburno bazinė ligoninė ir kelios papildomos privačios sveikatos priežiūros klinikos ACT ir Naujojo Pietų Velsoje. Per šį kursą taip pat gali būti užsienyje patirties tokiose šalyse kaip Tonga arba slaugos studijų mainų galimybės Kanadoje, kurios gali būti laikomos kreditais pagal jūsų laipsnį.

UC kursų darbai yra labai įdomūs ir užsiimantys daugeliu besitęsiančių imituojamų mokymosi patirčių, naudojant pažangiausias technologijas, skirtas imituojant realaus gyvenimo scenarijus. Naujajame University of Canberra ligoninės University of Canberra įsikūrusiame universitete siūlomos kelios aukštos kvalifikacijos imituojamos mokymosi aplinkybės, leidžiančios UC bakalauro slaugos studentams patirti tiesioginę klinikinę praktiką saugioje ir kontroliuojamoje aplinkoje.

Karjeros galimybės

Šis kursas tiesiogiai suteikia teisę įregistruoti Australijos kvalifikuotą registruotą slaugytoją. Slauga yra įvairi karjera, o "UC" apmokytas RN gali patogiai ieškoti darbo ligoninių sektoriuje, privačiose sveikatos priežiūros, pirminės sveikatos priežiūros, kaimo ir nuotolinės sveikatos priežiūros bei karinės paramos srityse. Australijos RN kvalifikacija taip pat yra labai gerbiama tarptautiniu mastu ir atveria duris daugeliui slaugos užimtumo galimybių užsienyje.

Kurso turima informacija

Slaugos bakalauras yra visiškai akredituotas Australijos slaugos ir akušerijos valdybos per Australijos sveikatos priežiūros specialistų reguliavimo agentūrą.
Šis kursas yra nestandartinių anglų kalbos reikalavimų. Kad galėtumėte būti tinkamas, jūs privalote turėti akademinį IELTS 7,0 ar lygiavertį skaičių, be kurio grupių rezultatas yra žemesnis nei 7,0.

Prielaidos žinios: matematika - bendroji (minimalus reikalaujamas); Anglų kalba (būtina); Biologinė mokslas (pageidautina); Chemija (pageidautina); Psichologija (rekomenduojama).

Pareiškėjai, turintys "Slaugos" diplomą, gaus 24 kreditus iš pažengusios pozicijos.

Prieš pradėdami kokią nors klinikinę patirtį, turite:

 • pateikite savo imunizacijos istoriją
 • kreiptis dėl nacionalinės policijos čekio
 • kreiptis dėl darbo su pažeidžiamiems žmonėms registracijos
 • atlikti tuberkuliozės (TB) atrankos testą
 • pasirašykite bet kokias reikiamas NSW sveikatos formas
 • turėti pirmosios pagalbos / CPR kvalifikaciją.

Aukštos pasiekiamieji studentai gali būti pakviesti įstoti į slaugos bakalauro laipsnį.

Priėmimo sąlygos

Normalus UC reikalavimai, keliami priėmimo į bakalauro studijas.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have ... Skaityti daugiau

The University of Canberra is a vibrant government university where your future is what matters most. We are recognised internationally, ranked in the top 100 young universities in the world and have big plans for your future. We don't just focus on the theory of things, we like to teach our students in the way that they would be working. It's what we call work-integrated learning and it's a big reason that our students are highly sought after and amongst the highest paid and most employable in Australia. Skaityti mažiau