Slaugos bakalauras

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Slaugos bakalauras

Southern Cross University

Jei norite, kad būtų naudinga karjera, leidžianti kasdien keistis, kai kiekviena diena yra kitokia, slaugos bakalauras gali būti jums.

Southern Cross University slaugos bakalauro laipsnis suteikia išskirtinį praktinio mokymo, skirto rūpintis vaikais, ir galimybių kurti išsamias žinias apie sveikatą, diagnozę, priežiūros plano rengimą, priežiūros ir ligų gydymą.

Šis laipsnis bus tvirtas pagrindas jūsų sveikatos priežiūros karjerai, daugiausia dėmesio bus skiriama į žmones orientuotai priežiūrai įvairiose vietose ir aplinkoje, įskaitant pirminę sveikatos priežiūrą ir psichinę sveikatą, lėtines ligas, lyderystę ir rūpybos valdymą.

Absolventai yra pripažinti registruotais slaugytojais, galinčiais užtikrinti aukštą sveikatos priežiūros lygį ligoninėse, klinikose ir kitose vietose, turintiems potencialias darbo galimybes visame pasaulyje.

Karjeros galimybės

Kaip registruotas slaugytojas įvairiuose viešuosiuose ir privačiuose sveikatos nustatymuose. Slaugytojai paprastai teikia ūminį ir lėtinį ligų valdymą klinikinėse aplinkose, tokiose kaip pediatrija, bendruomenės ir pirminės sveikatos priežiūros bei švietimo srityse. Jie gali dirbti praktikos slaugytoja GP klinikose, psichinės sveikatos, su vaikais ir paaugliais, vyresnio amžiaus priežiūros, perioperacinės priežiūros, vietinės sveikatos, kaimo ir atokių vietovių sveikatos priežiūros, skubios pagalbos skyrių ir kritinės priežiūros.

Profesinis atpažinimas

Australijos Slaugos ir akušerių akreditavimo taryba yra akredituota laipsniu ir suteikia absolventams reikalingą kvalifikaciją tapti registruotu slaugytoja Australijoje.

[Atkreipkite dėmesį: norint užsiregistruoti praktikoje, turi būti laikomasi Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūros [AHPRA] standartų anglų kalba. Daugiau informacijos rasite AHPRA tinklalapyje.]

Profesionalus įdarbinimas

Klinikinės praktikos priežiūra suteikia studentams slaugos patirtį (iš viso 880 valandų), atsižvelgiant į jų studijų sritis valstybės ir privačiose ligoninėse bei sveikatos priežiūros įstaigose.
Tai gali būti ūmios ir mažai rūpinamos sveikatos priežiūros įstaigos; bendruomenės nustatymai; psichinės sveikatos įstaigos; prailginta senyvo amžiaus priežiūros paslauga; GP praktikos; sveikatos stiprinimas ir švietimas; intensyvi priežiūra; sveikatos klinikos; avarija ir avarija; paliatyvinė slauga; pirminės sveikatos priežiūros įstaigas ir susijusias slaugos ir sveikatos priežiūros paslaugas didmiesčių, regionų ir kaimo vietovėse visoje NSW ir QLD ir gali apimti nacionalines ar tarptautines galimybes.
Profesinės praktikos metu studentai privalo įvykdyti tam tikras prielaidas prieš lankydami bet kurias vietas (pvz., Dirbdami su vaikais ir nacionalinės policijos pažymėjimą). Prieš kreipdamiesi į šį kursą, apsvarstykite svarbią informaciją apie šiuos reikalavimus.

Pagrindinės studijų sritys

Kursas reaguoja į šiuolaikinę slaugos praktiką ir teikia turinį bei klinikinę patirtį taip:

Profesinės sritys: slaugos žinios ir tobulėjimas, kritinis mąstymas ir analizė, asmeniškai orientuotos priežiūros, savarankiškos ir kolektyvinės priežiūros, pirminės sveikatos priežiūros, psichinės sveikatos, ūmaus ir kompleksinio gydymo, lėtinių ligų valdymo, paliatyviosios priežiūros, lyderystės ir priežiūros tvarkos užtikrinimas ir koordinavimas. , senatvės priežiūra.

Biologiniai mokslai: anatomija, fiziologija, patofiziologija ir farmakologija.

Socialiniai mokslai: Australijos sveikatos priežiūros sistema, krūminiai tyrimai, psichologija ir sociologija sveikatos mokslų, teisinių ir etinių studijų ir tyrimų metodai.

Vertinimo metodai

Šiame kurse naudojami įvairūs vertinimo metodai, įskaitant daugialypių egzaminų, trumpalaikių egzaminų, esė, atvejų tyrimus, mokymo kursus ir seminaro pristatymus, diskusijas, rašytinius užduotis ir klinikinius įgūdžius bei imitacinius tyrimus. Kiekvienam vienetui dažniausiai yra du arba trys vertinimo elementai.

Studentai privalo įrodyti gebėjimą plėtoti ir susipažinti su Australijos slaugytojų ir akušerių tarybos registruotų slaugytojų praktikos standartais, išlaikyti klinikinius e-portfelius ir visiškai atspindinčius pratimus.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto. Online lekcijos palaiko akis į akį pamokymus, seminarus ir laboratorinius užsiėmimus.

Kai kurie šio kurso vienetai taip pat yra prieinami internete. Mūsų internetinė studijų galimybė yra labai interaktyvi ir siekia skatinti bendradarbiavimą ir bendruomenės jausmą. Studentai gali gauti podcast'o arba vaizdo įrašų paskaitų, elektroninių mokomųjų medžiagų, seminarų, internetinių diskusijų forumų ir virtualių klasių derinį. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
26,400 AUD
Information
Deadline
Sau 20, 2019
Locations
Australija - Bilinga, Queensland
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Lismore, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Bilinga, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022
Australija - Lismore, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Sau 20, 2019
Pabaigos data Kov 4, 2022