Slaugos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

  • QUT buvo pirmasis aukštojo mokslo slaugytojo Queensland teikėjas, turintis 40 metų patirtį ir konsultacijas pramonės srityje.
  • Užbaigti 840 valandų klinikinio gydymo.
  • Galimybės kreiptis į užsienį ir teikti sveikatos paslaugas besivystančių ir besivystančių šalių bendruomenėms.
  • Paruoškite karjerą viešosiose ir privačiose ligoninėse, slaugos namuose, bendruomenės sveikatos, namų ligoninėje, mokyklų sveikatos, patologijos laboratorijose, alkoholio ir narkotikų tarnybose bei ginkluotosiose pajėgose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo švietimo paslaugų teikėjas Kvinslande. Mūsų kursų turinys atspindi naujus sveikatos priežiūros ir slaugos praktikos pokyčius, kurie buvo nustatyti konsultuojantis su pramonės partneriais, drausmės ekspertais ir mokslinių tyrimų literatūra.

Fondo studijos kuria savo žinias pagrindinėse anatomijos, fiziologijos ir patofiziologijos srityse ir supažindins Jus su profesine slaugos praktika ir šiuolaikine sveikatos priežiūra. Jūs taip pat vystysite farmakologijos supratimą, pabrėžiant kokybišką vaistų vartojimą. Šios studijos papildytos galimybėmis taikyti klinikinę praktiką slaugos teorijoje mūsų universitetinėse patalpose ir klinikinėje praktikoje ne universitete.

Šio laipsnio absolventai yra pasirengę tobulėti profesijoje, kurioje plečiasi praktikos apimtis ir kyla didesnė atsakomybė už sudėtingesnių intervencijų atlikimą įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose ir įvairiose populiacijose. Mūsų kursas pripažįsta padidėjusį absolventų, kurie supranta į asmenį orientuotos priežiūros svarbą ir geba įtraukti žmones kaip informuotus partnerius į savo sveikatos priežiūrą, paklausą.

Pareiškėjai, baigę slaugos diplomą (įstojusios slaugytojos) per 10 metų nuo slaugos bakalauro priėmimo, bus apdovanoti vienerių metų pažangos. Tai leidžia jums užbaigti kursą per dvejus metus vietoj trijų. Jei baigsite savo diplomą prieš gaunant „QTAC“ pasiūlymą, QUT automatiškai suteiks jums tokį pažengimą. Užpildę savo diplomą po įėjimo į QUT, turėsite pateikti išplėstinę nuolatinę programą.

Realiojo pasaulio mokymasis

Mūsų miesteliai siūlo operacines ligoninių patalpas, kuriose imituosite praktiką naudodamiesi tikra įranga ir naujausiomis technologijomis. Jūsų patirtis realios pramonės aplinkoje prasideda stebėjimo veikla per pirmąjį pirmųjų metų semestrą ir tęsiama klinikinės praktikos patirtimi po to kiekvieną semestrą.

Jūs atliksite 840 valandų darbo vietų, turėdami didelę paramą, kuri apima nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie klinikinių koordinatorių veiklą ir konsultavimo ryšius su registruotais slaugytojų mentoriais. Jūs taip pat galite turėti galimybę kreiptis į užsienį ir teikti sveikatos priežiūros paslaugas išsivysčiusių ir besivystančių šalių bendruomenėms.

Ko tikėtis

Turėdama 40 metų pramonės konsultacijų ir patirties, QUT slaugos mokykla yra vienas didžiausių ir įsitvirtinusių centrų Australijoje. Mūsų slaugos absolventai sugeba atlikti saugią ir kompetentingą praktiką. Jie demonstruoja slaugos kultūrą, kuri yra saugi kultūroje, orientuota į pacientą, pagrįsta įrodymais ir pagarbi.

114268_Image6_SDS3348adjContrast_web-Copy.jpg

Dviem laipsniais

Galite dar labiau išplėsti savo karjeros galimybes, susiejant šį laipsnį su viena papildomoje srityje, pavyzdžiui, visuomenės sveikatos, psichologijos ar paramedicinos moksle.

Karjeros rezultatai

Slauga yra viena iš įvairiausių sveikatos priežiūros sričių ir suteikia įsidarbinimo galimybes Australijoje ir užsienyje.

Užimtumas gali būti apskritai ir specializuotose srityse, pvz., Skubios pagalbos, pediatrijos ar psichikos sveikatos srityse, ir sveikatos priežiūros srityse, išskyrus tradicinį ligoninės skyrių, įskaitant bendruomenės sveikatą, globą namuose, mokyklos sveikatą, patologijos laboratorijas, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų priklausomybę, ginkluotųjų tarnybų.

Daugelis slaugytojų atlieka tolesnius tyrimus ir tampa ūminės slaugos, vėžio slaugos, skubiosios slaugos, intensyviosios slaugos, psichikos sveikatos slaugos, vaikų, vaikų ir jaunimo sveikatos slaugos specialistais.

Profesinis pripažinimas

Šis kursas yra akredituotas Australijos slaugos ir akušerijos akreditacijos tarybos. Absolventai gali kreiptis dėl registruotos slaugytojos statuso Australijos slaugos ir akušerijos valdyboje.

114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Studentų registracija

QUT automatiškai registruoja į šį kursą įtrauktus studentus su Australijos slaugos ir akušerijos valdyba pagal 2009 m. Sveikatos priežiūros specialistų įstatymo įstatymą. Išsamią informaciją apie studentų registraciją galite gauti iš Australijos sveikatos priežiūros įstaigų reguliavimo agentūros

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

  • 2019 m .: $ 33,500 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)
  • 2020 m .: 36,300 dolerių per metus, visą darbo dieną (96 kreditai)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau