Slaugos bakalauras, Lappeenranta

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LAB University of Applied Sciences moko slaugytojus profesionalus, gebančius planuoti, įgyvendinti ir plėtoti slaugos praktiką daugiaprofesionalioje sveikatos priežiūros komandoje. Slaugytojai mokomi skatinti sveikatą ir užkirsti kelią ligoms, taip pat teikia priežiūrą, paramą, patarimus ir reabilitaciją.

Studijų programos tikslas - išmokyti studentus tapti registruotos medicinos seserimis (RN) sveikatos priežiūros srityje. Programos absolventai gali lanksčiai veikti įvairiose profesinėse ir kultūrinėse aplinkose, tuo pačiu skatindami sveikatą ir teikdami slaugos ligoninėje slaugymo paslaugas asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Praktinė ugdymo dalis vyksta įvairiose ir daugiadisciplininėse sveikatos priežiūros srityse.

Slaugos studijos grindžiamos asmeniniu studijų planu, kuris leidžia studentams susikurti savo karjeros kelią. Mūsų modernios sveikatos priežiūros laboratorijos ir modeliavimo aplinka leidžia plėtoti įgūdžius, žinias ir sprendimų priėmimo gebėjimus kartu su dėstytojais, ekspertais ir kolegomis, atstovaujančiais multikultūriniams studentams. Taip pat naudojamos lanksčios e. Mokymosi galimybės.

Geri ryšiai su įvairiais partneriais tiek universitete, tiek už jo ribų yra neatsiejama mūsų programos dalis. Slaugos programa suteikia galimybę susitikti su žmonėmis iš viso pasaulio, sužinoti apie skirtingas kultūras ir mokytis, norint tapti kompetentinga slaugytoja. Visi studentai skatinami dalyvauti mainų programose, siekiant gilinti savo tarpkultūrinę kompetenciją.

Būdami registruota slaugytoja (RN), bendradarbiausite su kitais paciento priežiūros specialistais ir dalyvausite daugiadalykėse komandose kaip savo srities ekspertai. Jūs galite dirbti socialinio ir sveikatos priežiūros tarnybose valstybiniame, privačiame ar trečiajame sektoriuose, sveikatos priežiūros centruose, ligoninėse, įvairiose pagalbinio gyvenimo įstaigose, asociacijose, neįgaliųjų organizacijose ir fonduose bei kaip savarankiškai dirbantis verslininkas. Įvairūs plėtros projektai taip pat atlieka įvairius nacionalinius ir tarptautinius ekspertų vaidmenis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020.

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020. Skaityti mažiau
Lappeenranta , Lahti , Lahti + 2 Daugiau Mažiau