Slaugos bakalauras IBNU

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Laipsnio apžvalga

 • Mokykitės universitete, kuris yra už 100 geriausių slaugos vietų (1).
 • Sužinokite iš aukščiau esančių pasaulinio lygio slaugos srities tyrėjų 2 , taip pat iš pramonėje patyrusių klinikų ir akademikų.
 • Pradėkite stažuotes nuo pirmųjų bakalauro studijų metų ir patirkite, ką reiškia dirbti medicinos seserimi ar akušere klinikinėje aplinkoje.
 • Jus remia mokymosi ištekliai, prieinami jums 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę.

(1) 2019 m. Pasaulinio lygio temų reitingai
(2) 2018 m. Australijos mokslinių tyrimų kompetencija (ERA)

Snapshot

Sveikatos priežiūros pramonė nuolat keičiasi su naujomis technologijomis ir metodais, kuriais siekiama pagerinti lėtinės ir ūminės ligos aptikimą, diagnozavimą ir valdymą, taip pat daug dėmesio skiriant populiacijų sveikatai išlaikymui. Mūsų slaugos laipsnis kinta su šiais pokyčiais, o tai reiškia, kad jums bus garantuota atitinkama praktinė profesinė kvalifikacija, užtikrinanti, kad jūs baigsite karjerą.

Ypač daug dėmesio skiriama teorijai ir praktinei patirčiai, ir jūs padarysite daug savo mokymosi mūsų unikalioje klinikoje vedamoje, autentiškoje ligoninės ir sveikatos priežiūros įstaigoje. Mūsų modernūs įrenginiai yra autentiški ligoninės palatos, klinikiniai skyriai ir bendruomenės zonos. Šią imituotą ligoninės aplinką, vadinamą „Horizon“ ligoninės ir sveikatos priežiūros tarnyba (HHHS), vadovauja praktikuojančios slaugytojos ir akušerės (gydytojai), ir yra vienintelė tokio pobūdžio slaugytoja Pietų Australijoje.

Tuomet turėsite galimybę toliau tobulinti šiuos įgūdžius, kai pradėsite realaus pasaulio klinikines vietas, susijusias su didmiesčių, regioninių ir kaimo ligoninių bei sveikatos priežiūros paslaugų teikimu, prižiūrint registruotoms slaugytojams.

Ką reikia

Studentai, vykdantys veiklą, kai jų laipsnis reikalingas sąveikai su pacientais / visuomene, pvz., Lauko ar klinikinės praktikos / vizitai ir universitetų klinikose ir sporto salėse, turi įrodyti, kad jie atitinka privalomus reikalavimus, keliamus prieš įdarbinimą. Tai apima nusikalstamų ligų klirensą, su darbu susijusį darbą ir vaikų imunizacijos reikalavimus. Jei norite gauti daugiau informacijos apie pagrindinius reikalavimus, apsilankykite klinikinės paskirties padalinyje ir susipažinkite su visais studentų kontroliniais sąrašais. Įeinant į kvalifikaciją, turėsite patvirtinti, kad laikotės „tinkamumo praktikuoti klinikinių vietų“ reikalavimuose.

Visi studentai, įtraukti į profesinės registracijos programą, turi būti užregistruoti atitinkamoje nacionalinėje valdyboje. Registracijos procesą vykdo Australijos sveikatos priežiūros specialistų reglamentavimo agentūra (AHPRA), o universitetas pateikia pranešimą AHPRA po registracijos programoje.

Ką mokysi

Šis laipsnis pasiruošia Jums įsidarbinti ir jūsų profesinės slaugos karjeros su daugiau nei 170 valandų mokymosi mūsų unikaliu gydytoju, autentišku modeliuotu „Horizon“ ligoninės ir sveikatos tarnybos (HHHS). Jūs taip pat baigsite 1000 valandų klinikiniuose nustatymuose visose metropolinėse, regioninėse ir kaimo ligoninėse bei sveikatos priežiūros įstaigose.

Savo studijų metu mes mokome ir vertiname keturias slaugos praktikos sritis:

 • bendradarbiavimo ir gydymo praktika
 • kritinis mąstymas ir analizė
 • profesinė praktika
 • priežiūros teikimas ir koordinavimas

Kvalifikacija skirta pasiruošti patenkinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo reikalavimus XXI amžiuje ir reaguoti į Australijos ir tarptautinius sveikatos priežiūros prioritetus ir tendencijas. Šešios integruotos temos yra įtrauktos į mokymo programą ir atspindi pagrindinius požiūrius, kurie informuoja šiuolaikinę slaugos praktiką:

 • kultūrinę kompetenciją
 • įrodymais pagrįsta praktika
 • psichinė sveikata
 • pirminė sveikata
 • profesionalus bendravimas
 • saugumą ir kokybę

Kodėl slaugos bakalauras

University of South Australia investavo milijonus dolerių į universitetų klinikas ir patalpas. „Horizon“ ligoninė ir sveikatos priežiūros tarnyba (HHHS) yra gydytojo vadovaujama, autentiška imituojama ligoninė ir sveikatos priežiūros tarnyba mūsų miesto rytuose, „Mount Gambier“ ir „Whyalla“ miesteliuose. Kaip slaugos studentas, jūs galite dalyvauti klinikiniame mokyme ir praktikoje per visą savo laipsnį, be klinikinių praktikos vietų.

HHHS yra visiškai įrengta, naujausia klinikinio mokymosi aplinka, kurioje gyvena mūsų „Horizon City“ ir bendruomenės gyventojai - virtuali sveikatos priežiūros bendruomenė, unikali „UniSA“. Ji sukurta taip, kad palengvintų, pagerintų ir remtų jūsų supratimą apie realaus slaugos praktiką. „Horizon“ gyventojai apima interaktyvius manekenus, kurių kiekvienas turi savo asmenybę, taip pat realius žmones, veikiančius kaip gyventojai, turintys savo asmenines istorijas, santykius ir sveikatos istorijas.

Vykdydami savo studijas, jūs reguliariai dalyvausite ir bendradarbiausite su „Horizon“ gyventojais tiek virtualioje aplinkoje, tiek HHHS, kad išvystytumėte ir praktikuotumėte slaugos žinias ir įgūdžius.

Modernūs įrenginiai, taip pat dėstytojai, kurie yra gerokai aukštesni nei pasaulinio lygio slaugytojai *, taip pat mokslininkai ir patyrę gydytojai reiškia, kad esate užtikrintas geriausias akademinių išteklių, mokymosi priemonių ir paramos lygis.

Šis laipsnis taip pat yra puiki galimybė tiems, kurie nori lankstumo, susijusio su internetiniu mokymusi ir praktiniais užsiėmimais universitetuose - siūlome prieinamus internetinius mokymosi būdus ir specialų pagalbinį personalą, kuris yra su jumis kiekvieną žingsnį.

* 2015 m. Australijos mokslinių tyrimų kompetencija (ERA)

Jūsų karjera

Registruotos slaugytojos atlieka pagrindinį vaidmenį sveikatos priežiūros paslaugų srityje, o jų indėlis į klientų aptarnavimą yra būtinas šiuolaikinės visuomenės gerovei. Šis laipsnis paruošia jums teikti aukščiausios kokybės paslaugas asmenims ir grupėms, taip pat atitinka ir reaguoja į Australijos ir tarptautinius sveikatos iššūkius ir prioritetus.

Absolventai gali dirbti įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose, pavyzdžiui:

 • ligoninėse
 • pirminės sveikatos ir bendruomenės paramos paslaugos
 • vyresnio amžiaus ir reabilitacinė priežiūra
 • mokyklos
 • globos namai
 • narkotikų ir alkoholio gydymo centrai
 • bendruomenės sveikatos organizacijos
 • psichikos sveikatos paslaugos
 • tarptautinės pagalbos agentūros

Absolventai gali užbaigti perėjimą prie profesinės praktikos programos su dalyvaujančiu darbdaviu.

„Real World“ ryšiai

Kaip studentas jums bus naudinga mūsų stipri pramonė. Jūs taip pat sužinosite iš patyrusių gydytojų, įskaitant registruotas slaugytojus, universitete, ir kai baigsite klinikines vietas, kaip dalį savo studijų.

Šios vietos suteikia galimybę praktikuoti savo klinikinius įgūdžius, įgyvendinti savo žinias praktikoje, mokytis iš patyrusių specialistų šioje srityje ir kurti vertingus tinklus ir ryšius.

Mes taip pat priimame reguliarius universiteto darbuotojų meistriškumo kursus ir užimtumo ekspoziciją bei absolventų renginius Australijoje ir užsienyje.

Profesinis akreditavimas ir pripažinimas

Absolventai atitinka akademinius reikalavimus registracijai Australijos slaugos ir akušerijos valdyboje. Registracijos reikalavimus nustato Australijos slaugos ir akušerijos valdyba.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 student ... Skaityti daugiau

The University of South Australia is a progressive and globally-engaged university, ranked in the top 10 universities in Australia* and awarded five QS Stars for Excellence. With nearly 32,000 students, including more than 5,500 international students, it provides a unique educational journey that combines five-star teaching# and real-world experience. *Ranked 9th – 2018 Times Higher Education World University Rankings Rated five stars for Teaching – 2017 QS Stars Ratings Skaityti mažiau
Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė , Adelaidė + 3 Daugiau Mažiau