Slaugos bakalauras (absolventas)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

  • Užpildykite savo laipsnį 2 metus vietoj 3, jei turite ankstesnį laipsnį.
  • QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo švietimo paslaugų teikėjas Kvinslande, turintis daugiau kaip 35 metų patirtį ir konsultacijas pramonės srityje.
  • Užbaikite daugiau nei 800 valandų klinikinio gydymo.
  • Paruoškite karjerą viešosiose ir privačiose ligoninėse, slaugos namuose, bendruomenės sveikatos, namų ligoninėje, mokyklų sveikatos, patologijos laboratorijose, alkoholio ir narkotikų tarnybose bei Australijos gynybos pajėgose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Slaugos bakalauras (absolventas) suteikia Pathway kandidatams, turintiems bakalauro laipsnį bet kurioje kitoje nei slaugos srityje. Studentams suteikiama vienerių metų pažangos (kreditų) ekvivalentas ir baigiamas kursas per dvejus metus vietoj trijų.

QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo švietimo paslaugų teikėjas Kvinslande. Mūsų kursų turinys atspindi naujus sveikatos priežiūros ir slaugos praktikos pokyčius, kurie buvo nustatyti konsultuojantis su pramonės partneriais, drausmės ekspertais ir mokslinių tyrimų literatūra.

Fondo studijos kuria savo žinias pagrindinėse anatomijos, fiziologijos ir patofiziologijos srityse ir supažindins Jus su profesine slaugos praktika ir šiuolaikine sveikatos priežiūra. Jūs taip pat vystysite farmakologijos supratimą, pabrėžiant kokybišką vaistų vartojimą. Šios studijos papildytos galimybėmis taikyti klinikinę praktiką slaugos teorijoje mūsų universitetinėse patalpose ir klinikinėje praktikoje ne universitete.

Šio laipsnio absolventai yra pasirengę tobulėti profesijoje, kur praktikos apimtis plečiasi ir yra didesnė atsakomybė už sudėtingesnių intervencijų įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose ir įvairiose populiacijose teikimą. Mūsų kursas pripažįsta, kad paklausa absolventams, kurie supranta į asmenį orientuotos priežiūros svarbą ir turi gebėjimą pritraukti žmones kaip informuotus partnerius į savo sveikatos priežiūrą.

Realiojo pasaulio mokymasis

Mūsų universitetuose siūlomos operatyvinės ligoninės patalpos, kuriose dirbsite su tikrąja įranga ir naujausiomis technologijomis imituotoje aplinkoje. Jūsų patirtis realiose pramonės šakose pradedama nuo pirmųjų metų pirmojo pusmečio stebėjimo veiklos, o po to kas pusmetį tęsiama klinikinės praktikos patirtis. Mūsų tvirtas bendradarbiavimas su pramonės atstovais reiškia, kad jūs galite turėti prieigą prie slaugos praktikos sričių, kurios yra ypač svarbios - pavyzdžiui, operaciniuose teatruose ar skubiosios slaugos srityse.

Jūs baigsite daugiau nei 800 valandų darbo, turėdami didelę paramą, kuri apima nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie klinikinių koordinatorių veiklą ir konsultacijas su registruotais slaugytojų mentoriais. Jūs taip pat turėsite galimybę kreiptis dėl kelionės į užsienį ir teikti sveikatos paslaugas išsivysčiusių ir besivystančių šalių bendruomenėms.

Ko tikėtis

QUT slaugos mokykla, turinti daugiau nei 35 metų pramonės konsultacijas ir patirtį, yra vienas didžiausių ir labiausiai įsitvirtinusių centrų Australijoje. Mūsų slaugos absolventai sugeba užtikrinti saugią ir kompetentingą praktiką. Jie demonstruoja slaugos paslaugas, kurios yra saugiai saugomos, į pacientus orientuotos, įrodymais pagrįstos ir pagarbos.114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Karjeros rezultatai

Slauga yra viena iš įvairiausių sveikatos priežiūros sričių ir suteikia įsidarbinimo galimybes Australijoje ir užsienyje.

Užimtumas gali būti apskritai ir specializuotose srityse, pvz., Skubios pagalbos, pediatrijos ar psichikos sveikatos srityse, ir sveikatos priežiūros srityse, išskyrus tradicinį ligoninės skyrių, įskaitant bendruomenės sveikatą, globą namuose, mokyklos sveikatą, patologijos laboratorijas, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų priklausomybę, ginkluotųjų tarnybų.

Daugelis slaugytojų atlieka tolesnius tyrimus ir tampa ūminės slaugos, vėžio slaugos, skubiosios slaugos, intensyviosios slaugos, psichikos sveikatos slaugos, vaikų, vaikų ir jaunimo sveikatos slaugos specialistais.

Profesinis pripažinimas

Šis kursas yra akredituotas Australijos slaugos ir akušerijos akreditacijos tarybos. Absolventai gali kreiptis dėl registruotos slaugytojos statuso Australijos slaugos ir akušerijos valdyboje.

Galimos karjeros galimybės

Slaugytoja114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

2019 m .: $ 33,500 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)

2020 m .: 36,300 dolerių per metus, visą darbo dieną (96 kreditai)

Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau