Slaugos bakalauras (absolventas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

  • Užpildykite savo laipsnį 2 metus vietoj 3, jei turite ankstesnį laipsnį.
  • QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo švietimo paslaugų teikėjas Kvinslande, turintis daugiau kaip 35 metų patirtį ir konsultacijas pramonės srityje.
  • Užbaikite daugiau nei 800 valandų klinikinio gydymo.
  • Paruoškite karjerą viešosiose ir privačiose ligoninėse, slaugos namuose, bendruomenės sveikatos, namų ligoninėje, mokyklų sveikatos, patologijos laboratorijose, alkoholio ir narkotikų tarnybose bei Australijos gynybos pajėgose.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Slaugos bakalauras (absolventas) suteikia Pathway kandidatams, turintiems bakalauro laipsnį bet kurioje kitoje nei slaugos srityje. Studentams suteikiama vienerių metų pažangos (kreditų) ekvivalentas ir baigiamas kursas per dvejus metus vietoj trijų.

QUT buvo pirmasis tretinio slaugytojo švietimo paslaugų teikėjas Kvinslande. Mūsų kursų turinys atspindi naujus sveikatos priežiūros ir slaugos praktikos pokyčius, kurie buvo nustatyti konsultuojantis su pramonės partneriais, drausmės ekspertais ir mokslinių tyrimų literatūra.

Fondo studijos kaupia jūsų žinias pagrindinėse anatomijos, fiziologijos ir patofiziologijos srityse ir supažindins jus su profesionalia slaugos praktika ir šiuolaikinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis. Taip pat ugdysite farmakologijos supratimą, akcentuodami kokybišką vaistų vartojimą. Šie tyrimai papildomi galimybėis slaugos teoriją pritaikyti klinikinėje praktikoje mūsų universiteto miesteliuose ir klinikinėje praktikoje už universiteto ribų.

Šio laipsnio absolventai yra pasirengę tobulėti profesijoje, kurioje plečiasi praktikos apimtis ir kyla didesnė atsakomybė už sudėtingesnių intervencijų atlikimą įvairiose sveikatos priežiūros įstaigose ir įvairiose populiacijose. Mūsų kursas pripažįsta padidėjusį absolventų, kurie supranta į asmenį orientuotos priežiūros svarbą ir geba įtraukti žmones kaip informuotus partnerius į savo sveikatos priežiūrą, paklausą.

Realiojo pasaulio mokymasis

Mūsų miesteliai siūlo operacines ligoninių patalpas, kuriose imituosite praktiką naudodamiesi tikra įranga ir naujausiomis technologijomis. Jūsų patirtis realios pramonės aplinkoje prasideda stebėjimo veikla per pirmąjį pirmųjų metų semestrą ir tęsiama klinikinės praktikos patirtimi po to kiekvieną semestrą. Mūsų stiprus bendradarbiavimas su pramone reiškia, kad jums gali būti suteikta praktika slaugos praktikos srityse, kurios ypač domina, pavyzdžiui, operacinėse ar skubios pagalbos slaugos srityje.

Jūs baigsite daugiau nei 800 valandų darbo, turėdami didelę paramą, kuri apima nuolatinį grįžtamąjį ryšį apie klinikinių koordinatorių veiklą ir konsultacijas su registruotais slaugytojų mentoriais. Jūs taip pat turėsite galimybę kreiptis dėl kelionės į užsienį ir teikti sveikatos paslaugas išsivysčiusių ir besivystančių šalių bendruomenėms.

Ko tikėtis

Turėdama daugiau nei 35 metų konsultacijas pramonės srityje ir patirtį, QUT slaugos mokykla yra vienas didžiausių ir įsitvirtinusių centrų Australijoje. Mūsų slaugos absolventai sugeba atlikti saugią ir kompetentingą praktiką. Jie demonstruoja slaugos kultūrą, kuri yra saugi kultūroje, orientuota į pacientą, pagrįsta įrodymais ir pagarbi.

114248_Image9Realsupport_1500Wx1000H.jpg

Karjeros rezultatai

Slauga yra viena iš įvairiausių sveikatos priežiūros sričių ir suteikia įsidarbinimo galimybes Australijoje ir užsienyje.

Užimtumas gali būti bendrosiose ir specialiose srityse, tokiose kaip skubioji pagalba, pediatrija ar psichinė sveikata, taip pat sveikatos priežiūros srityse, esančiose už tradicinės ligoninės palatos ribų, įskaitant bendruomenės sveikatą, namų priežiūrą, mokyklų sveikatą, patologijų laboratorijas, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų bei ginkluotosios tarnybos.

Daugelis slaugytojų atlieka tolesnius tyrimus ir tampa ūminės slaugos, vėžio slaugos, skubiosios slaugos, intensyviosios slaugos, psichikos sveikatos slaugos, vaikų, vaikų ir jaunimo sveikatos slaugos specialistais.

Profesinis pripažinimas

Šis kursas yra akredituotas Australijos slaugos ir akušerijos akreditacijos tarybos. Absolventai gali kreiptis dėl registruotos slaugytojos statuso Australijos slaugos ir akušerijos valdyboje.

Galimos karjeros galimybės

Slaugytoja

114246_Image2QUT_KG_Education_Building.jpg

Mokesčiai

Faktiniai mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo pasirinktų įrenginių. Mes peržiūrime mokesčius kasmet ir jie gali būti padidinti.

  • 2019 m .: $ 33,500 per metus visą darbo dieną (96 kreditai)
  • 2020 m .: 36,300 dolerių per metus, visą darbo dieną (96 kreditai)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau