Slaugos Meistras (Įstojimas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Šis kursinis magistras yra absolventų įėjimo programa pareiškėjams, turintiems bet kurios disciplinos bakalauro laipsnį, didelį dėmesį skiriant klinikinei praktikai ir tyrimams, kurie veda į registraciją NMBA.

Programa suteiks patirtinio ir autentiško mokymosi galimybių, papildytų teoriniais komponentais, siekiant užtikrinti, kad absolventai pasirengę pramonei.

Kurso įvedimas

Akademinio priėmimo reikalavimai (6 grupė)

Šie kursų priėmimo reikalavimai yra privalomi ir juos turi atitikti visi kandidatai. Šie reikalavimai papildo arba pakeičia minimalius reikalavimus, išdėstytus toliau esančiame skyriuje „Akademinio priėmimo reikalavimai“.

Visi kandidatai privalo turėti bet kurios srities bakalauro ar magistro laipsnius, kurių kurso svertinis vidurkis yra ne mažesnis kaip 60%, arba lygiavertis Universiteto pripažintam kursui. Kandidatai taip pat privalo turėti aukštojo mokslo pakopą žmogaus biologijoje (studentai, neatitinkantys šio reikalavimo, privalės vykdyti sveikatos mokslų parengiamąją programą ekiu).

Būsimi kandidatai, pateikdami paraišką, privalo pateikti gyvenimo aprašymą ir asmeninį pareiškimą.

Aukščiau pateiktų reikalavimų tenkinimas negarantuoja atrankos ir paraiškų reitingo, prieš tai gali būti atsižvelgiama į akademinius pasiekimus ir darbo patirtį.

Akademinio priėmimo reikalavimai (6 grupė) gali būti tenkinami atlikus vieną iš šių dalykų:

 • Bakalauro laipsnis; arba
 • Lygiavertis ankstesnis mokymasis, apimantis bent penkerių metų atitinkamą profesinę patirtį.

Anglų kalbos reikalavimai (5 grupė)

Be to, kad tenkina šio kurso minimalius ekiu anglų kalbos reikalavimus, visi kandidatai taip pat turi įrodyti anglų kalbos mokėjimą, kaip nurodyta Australijos slaugos ir akušerijos tarybos (NMBA) anglų kalbos įgūdžių registravimo standarte.

Šie reikalavimai yra šie:

 • IELTS Academic, kurių minimalus bendras balas yra 7,0 ir mažiausias - 7,0 kiekviename iš keturių komponentų (klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo) arba
 • Profesinis anglų kalbos testas (OET), kurio kiekvienos iš keturių komponentų (klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo) mažiausias balas yra B arba
 • „Pearson“ anglų kalbos testas (PTE), turintis mažiausiai 65 balus ir mažiausiai 65 balus kiekviename iš keturių komunikacinių įgūdžių (klausymo, skaitymo, rašymo ir kalbėjimo) arba
 • TOEFL iBT, kurio minimalus bendras balas yra 94 ir kiekviename testo skyriuje nurodomas minimalus balas:
  • 24 klausymui
  • 24 skaitymui,
  • 27 rašymui ir
  • 23 kalbėjimui arba
 • Baigtas ne mažiau kaip šešerių metų pradinis ir vidurinis išsilavinimas, dėstomas ir vertinamas tik anglų kalba, pripažintoje šalyje, kaip apibrėžta NMBA (įskaitant bent 2 metus nuo 7 iki 12 metų), su patvirtinamuoju rašytiniu pareiškimu, patvirtinančiu, kad jūsų pagrindinė kalba yra Angliškai arba
 • Baigtas ne trumpesnis kaip 5 metų dieninio ekvivalento tęstinis jungtinis vidurinis ir (arba) tretinis ir (arba) profesinis išsilavinimas, mokomas ir vertinamas pripažintoje šalyje, kaip apibrėžė NMBA (per pastaruosius 7 metus). Į 5 metus neįtrauktas siūlomas ekiu tyrimas.

Pastaba: Anglų kalbos testai turi būti baigti per 2 metus nuo siūlomos kurso pradžios dienos ir gali būti taikomi papildomi reikalavimai, susiję su priimtinu testų posėdžių skaičiumi ir jungtiniais testų balų skaičiais.

Minimalūs ekiu anglų kalbos standartiniai šio kurso reikalavimai gali būti tenkinami vienu iš šių būdų:

 • Bakalauro laipsnis iš patvirtintos šalies;
 • Sėkmingai baigę 0,375 EFTSL studijų aspirantūros ar aukštesnio lygio studijas Australijos aukštojo mokslo teikėjo (arba lygiaverčio) srityje; arba
 • Jei priimamas, lygiavertis ankstesnis mokymasis, įskaitant ne mažiau kaip penkerių metų atitinkamą profesinę patirtį.

Kurso informacija

Semestro prieinamumas

1 semestras: Studijos dieniniame Joondalup studijoje

Kurso struktūra

1 metai - 1 semestras

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NSC6101 Slaugos bioscience 1 20
NPP6101 Suaugusiųjų sveikatos praktika 1 20
NNI5104 Sveikatos problemos gerontologijoje 20

1 metai - 2 semestras

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NSC6102 Slaugos bioscience 2 20
MNP6101 Įrodymais pagrįsta praktika ir tyrimų dizainas 20
NPP6102 Suaugusiųjų sveikatos praktika 2 20

2 metai - 1 semestras

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NPP6103 Psichikos sveikatos praktika 20
NCS6100 Slaugos kultūros studijos 20
MNP6107 Slaugos tyrimų projektas 20

2 metai - 2 semestras

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NPP6104 Vaikų, paauglių ir šeimos slaugos praktika 20
NPP6105 Slaugos praktikos akmuo 20
Pasirenkamasis skyrius x1 20

Rekomenduojami pasirinktiniai dalykai

Vieneto kodas Vieneto pavadinimas Kredito taškai
NST6101 Mokymas ir mokymasis klinikinėje aplinkoje 20
NUR6121 Paliatyviosios slaugos slauga 20
CLM6100 Klinikinė lyderystė ir vadyba 20
NUR6117 Pablogėjęs pacientas 20

Kursų mokymosi rezultatai

 • Taikykite ir modeliuokite komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžius analizuodami ir kurdami novatorišką indėlį į profesinę praktiką.
 • Taikyti pažintinius, techninius ir kūrybinius įgūdžius tiriant, vertinant ir sintezuojant sudėtingas idėjas, koncepcijas ir teorijas autentiškose slaugytojų praktikų situacijose.
 • Kritiškai apmąstykite sudėtingas slaugos specialistų žinias, tyrimų principus ir metodus, kurie parodytų slaugos praktikos meistriškumą.
 • Norėdami inicijuoti, planuoti ir vykdyti reikšmingą tyrimais pagrįstą projektą, naudokite aukšto lygio savivaldos įgūdžius.

Profesinis atpažinimas

Akreditavo: Australijos slaugos ir akušerių akreditacijos taryba (ANMAC)

Karjeros galimybės

Absolventai parodys įgūdžius, žinias ir atributus, reikalingus kompetencijai ir pasitikėjimui registruoto slaugytojo absolvento vaidmeniu. Jie turės patobulintus vadovavimo įgūdžius, kad užtikrintų, jog yra klinikinių lyderių ir yra pasirengę darbui įvairiose praktikos vietose dinaminėje sveikatos priežiūros sistemoje.

Galimi būsimi pareigybių pavadinimai

Registruota seselė.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many ... Skaityti daugiau

At ECU we are guided by our values of integrity, respect, rational inquiry and personal excellence. Our focus on teaching and research is inspired by engagement and partnerships with those in the many communities we were established to serve. Skaityti mažiau
Joondalup , Mount Lawley , Bunbury + 2 Daugiau Mažiau