Slaugos laipsnis

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Kursų

Bakalauro programa Slaugos UNIMAR veikia jau nuo 1989 metų ir yra pripažintas Federacinės tarybos Švietimo Nr 27/93 ir potvarkiu Nr 472, kovo 15, 1993 nuomonės. 80 studentų per metus siūlomi naktį. Lankytinos vietos užima studentų dideliais kiekiais iš kitų miestų, žinovų jų tradicijas. Iš Slaugos Kursinis projektas mokymas buvo apskaičiuota remiantis misijos, vizijos ir vertybių į Marilia universitete. Iš šių patalpų Pedagogikos projektas Course nustato savo misiją, siekdama, kad mokymo, mokslinių tyrimų ir pratęsimo Neatsiejama. Tarp mokymo ir paslaugų integracija, teisė į sveikatą ir kovą siekiant sukurti naują priežiūros modelį, vadovaujasi SUS principų, susijusių su teisingumo ir visapusišką priežiūrą prie žmonių sveikatos ir bendruomenėje. UNIMAR Slaugos kursai gamina ir moko Integruoto mokslo visuomenei, su sveikatos priežiūros veleno.

Karjera

Rankena aštrių mokslo ir technologijų pažangą, mūsų laikais, sparčių pokyčių pasitaiko visuose visuomenės sektoriuose. Su slaugos negalėjo būti kitaip. Šiuo metu slaugytoja žino kovoje link naujus horizontus naujoms pasiekimus visais lygmenimis: mokslinių, politinių, ekonominių, kultūrinių ir socialinių. Slaugos šiandien yra sveikatos sritis, susijusi su sveikatos poreikius, recepto, įgyvendinimo, vertinimo ir pritaikymo slaugos, visada veikiančių žmogaus (šeimos ir bendruomenės) diagnozuoti ir ekosistemai, siekiant skatinti, saugoti ir atkurti sveikatą. Slaugytojai turi būti gerai apmokyti bendrosios praktikos, kritiškas ir analitiškas gebėjimą pažinti ir veikti dėl problemų / situacijų labiausiai paplitusią sveikatos ligos nacionalinę epidemiologinę profilyje, pabrėžiant jų regione operacija, nustatant biologinio psicho-socialinius aspektus jos veiksniai.

Kelionės infrastruktūra:

Mes tikėti, kad infrastruktūros yra kritinė į bet kurią žinoma taške. Mūsų studentai iš kurso pradžioje plėtoja veiklą įvairius parametrus: Patirtis laboratoriją, kurioje jis pradėjo - slaugos praktikos mokymo šiame scenarijuje turime: 1 operacinė kambarys, 1 Ward 1 ER, 1ambulatorio 1 ESF 1 Buitinė, 1 biblioteka ir savarankiškų studijų dėžutė su kompiuterinėmis manekenai, kurie atstovauja žmogaus kūno sistemas, visa instaliacija leidžia studentui kontakto su kontroliuojamomis ir saugomų scenarijų profesija, kuri užtikrina didesnį saugumą ir įgūdžių su pacientu ateityje. Mes taip pat turime laboratorijas: Anatomija Laboratory, mikroskopija, biochemija, IT Technologijos, mityba, among others. Norėdami atlikti prižiūrimų Stažuotė mes turime keletą scenarijų: universiteto ligoninės specialybė klinika ir sutartis su motinystės pieno lašas, Kalio ligoninės Marilia, pieną banko Marilia, UBS ir ESF ir slaugos namuose į Marilia mieste. Kalbant apie knygų kolekciją šiandien yra 56,713 pavadinimus, EBSCO duomenų bazė, Sciru, be kitų pagrindų. Wireles tinklas visoje miesteliu.

Ypatumus medžiagos (Laboratorijos specialius įrenginius, įrangą ir medžiagas)

Įranga:

Iš Marilia universitetas - UNIMAR siūlo švietimo paslaugas taip:

  • kabinetai, laboratorijos, tualetai ir kitose srityse mokymo tikslais;
  • Biblioteka;
  • Sritys sportu (teismai ir futbolo laukai);
  • Parkavimo vieta: mokytojams, darbuotojams ir studentams;
  • Gyvenimo ir rekreacinės zonos.

Informacija

Autorizativo aktas: Programa akredituota nuo 1993

Profesionalus: Seselė

Laikotarpis: Naktimis

Trukmė: 10 semestrus

Įmoka: 1.005,75

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de des ... Skaityti daugiau

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de desenvolver a consciência coletiva na busca contínua da valorização e solidariedade humanas. Skaityti mažiau
Marília , Marília , Marília + 2 Daugiau Mažiau