Slaugos bakalauro mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar turite aistra gelbėti gyvybes?

Mūsų Aukštasis Slaugos mokslo programa turi suteikti jums priimti teisingus sprendimus, kaip pagerinti savo pacientų sveikatai. Programa padės jums įsigyti visus reikiamus įgūdžius, reikalingus vadovauti, parama, gydyti ir reabilituoti pacientus aptarnauti Jus. Būdama viena iš ilgiausiai veikiančių programų Teresės International College, turėsite galimybę sužinoti iš mūsų gerai patyrusiu ir gerai žinomu fakulteto tikrai įkvepiantis aplinkoje.

Ką mokytis?

Programa yra skirta parengti slaugytojų už sveikatos priežiūros įvairius parametrus - iš ligoninių ir klinikų, privatiems praktika ir Bendrijos agentūromis. Ji padės jums įgyti žinių ir įgūdžių, reikalingų atlikti didelį indėlį į slaugos profesiją siekiant užtikrinti optimalų gyventojų sveikatą.

Mokymo apima biologinį ir filosofinį pagrindą, daugiausia dėmesio skiriant sveikatos priežiūros plėtros ir bendruomenės dalyvavimą. Kursai pristatomos mūsų šalies mastu pripažintų fakulteto ir pasinaudojo mūsų neįvykdyti laboratorijų ir ligoninių imitavimo įrenginius.

Visą programą, jums bus panardintas į praktinio mokymo, skirtiems fiziškai, protiškai, emociškai, socialiai ir dvasiškai pelėsiai jus į aukštos kvalifikacijos slaugos specialistas. Jūsų Praktika kursai vyko daugelyje ligoninių, kur galėsite įsigyti esminius on-the-darbo patirtimi. Daugybė veikla klasėje yra išdėstyti Jums sukurti komandos darbinius įgūdžius, kurie yra reikalingi siekiant veiksmingo ir efektyvaus gydymo pacientų.

Pirmaisiais programos, jums bus panardintas į Intensyvus anglų kalbos mokymas, kuris turi būti labai svarbus efektyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo su tarptautinėmis pacientams, sveikatos priežiūros specialistams ir politikos formuotojams.

Per paskutinius metus programos, jums bus reikalaujama užbaigti 6 savaičių stažuotę ne ligoninės palatos arba departamentams savo nuožiūra. Čia jūs išmoksite dirbti su pacientais, įvairaus amžiaus ir kultūrinių sluoksnių visą jų kelyje į atsigavimą.

Galimybės yra neribotos

Baigęs šią programą, jums bus įgiję visą reikiamą žinių ir patirties reikia perduoti oficialų Slaugytojas licencijavimo ekspertizės. Daugiau nei 70% mūsų absolventams 2014 sėkmingai išlaikė savo licencijavimo egzaminą savo pirmuoju bandymu, su 100% iš jų užtikrinti darbo vietas Premier institucijoms.

Mes didžiuojamės tuo, kad studentai Slaugos mokslų fakulteto yra tokių poreikių, kad daugelis gerai žinomų ligoninės Tailande būtų pasiūlyti darbo sutartis / stipendijas pasirinkto 3 ir 4 metų studentai.

Karjera

 • Auklės viešųjų ar privačių ligoninių
 • Profesinės sveikatos Slaugytojas Slaugės specialios agentūrų, tokių kaip Ligų kontrolės ir prevencijos centrai
 • Auklės sveikatos priežiūros paslaugas, tokias kaip klinikose, grožio SPA ir kūdikių gerovės centrų
 • Slaugos akademinio švietimo institutai

Akreditavimas

Mūsų Aukštasis Slaugos mokslo programa yra patvirtinta ir akredituota Tailando Slaugos ir akušerijos Tarybai ir aukštojo mokslo Komisija tarnybai. Mes nuolat bendradarbiaujame su Tailando Slaugos ir akušerijos Tarybos sustiprinti programos kokybę ir užtikrinti, kad mūsų slaugos absolventų galės vadovauti aukštos kokybės sveikatos priežiūros paslaugų teikimo į pasaulinę bendruomenę.

Mes bendradarbiaujame su daugeliu ligoninėse ir medicinos centruose prijungti mūsų talentingų slaugos studentų stažuočių Tailandas dinamiškoje medicinos sektoriuje. Tai mūsų garbė ir privilegija dirbti su šių puikių organizacijų pasiūlyti šį esminį galimybę realaus pasaulio praktika mūsų studentams.

Prieš jus taikyti

 • Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę vidurinę mokyklą (M.6) arba lygiaverčius - kryptys ir matematikos mokslų.
 • Pareiškėjai turėtų turėti pakankamą kvalifikacijos anglų kalba.
 • Pareiškėjai turi būti geros reputacijos ir psichologinės pajėgumų, ir be užkrečiamųjų ligų.
 • Turi būti ne mažesnis kaip 155 cm. aukščio ir sveria daugiau kaip 40 kg.

Pareiškėjai turėtų perduoti mums toliau išvardytų dokumentų:

 • Užpildyta paraiškos forma ir mokesčius.
 • Patvirtinta kopija oficialus stenograma įrašus.
 • Patvirtinta kopija Nacionalinės asmens tapatybės kortelės arba paso.
 • Du (2) neseniai vartojote 2 × 2 colių nuotraukų.
 • Patvirtinta kopija pavadinimo pakeitimo pažymėjimas (jei toks yra).
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The Colleg ... Skaityti daugiau

St. Theresa International College was established in 2001 as an international college of higher education, accredited by the Commission of Higher Education, Ministry of Education, Thailand. The College has a long-term objective and commitment to continually develop the quality of its degree programs through international collaborations while producing valuable graduates for multi-national professions. Skaityti mažiau