Slaugos bakalauro ibnu

University of South Australia

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Slaugos bakalauro ibnu

University of South Australia

Registruoti Slaugytojai vaidinti svarbų vaidmenį sveikatos priežiūros, todėl teigiamą įtaką visuomenei, pritaikant įrodymais grindžiamus slaugos, sveikatos skatinimo, švietimo, administravimo, politikos plėtrą ir mokslinius tyrimus. Ši programa rengia jums pristatyti aukščiausios kokybės priežiūrą asmenims ir grupėms, taip pat susitikti ir atsakyti į Australijos ir tarptautinių sveikatos problemas ir prioritetus.

Iš savo pirmųjų metų studijų, jums bus susiduria su mokymosi veiklos diapazoną, palengvino patyrusių akademikų ir gydytojams, paruošti jums žinių, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų įvažiuoti į profesinės praktikos. Jūsų studijos bus remiamas mokymosi išteklius, kad jums 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Pagal vyresniųjų klinikinių slaugytojų gaires, jums bus skiriama state-of-the-art imituojamas ligoninių ir sveikatos priežiūros paslaugų įrenginio, taip pat įsipareigoja plačią klinikinę praktiką vietas visoje didmiesčių, regionų ir kaimo ligoninių ir sveikatos priežiūros paslaugomis.

Svarbus pastebėjimas

Slaugos bakalauras yra bakalauro laipsnį kvalifikaciją akredituota per Australijos Slaugos ir akušerijos akreditacijos tarybos (ANMAC). Apie sėkmingą, absolventai turi teisę kreiptis dėl įregistravimo Slaugos ir akušerijos valdybos Australijos (NMBA). Programų akreditavimo reikalauja, kad studentai užbaigti programą per trejus metus visu etatu ar iki šešerių metų visą darbo laiką.

Pagal Sveikatos Practitioner Reglamento Nacionalinio įstatymo (Pietų Australija), visi studentai mokosi programa, todėl profesinė registracija turi būti įregistruotas atitinkamoje nacionalinėje valdyba. Studentų registracija su Slaugos ir akušerijos valdybos Australijos reikalingas tam, kad studijuoti šią programą. Studentai, kurie neatitinka registracijos kriterijus ir atsisakė įregistruoti su valdybos, arba kurie jų registracija atšauktos programos metu, negalės tęsti programą.

Registracijos procesas yra atliekamas pagal Australijos sveikatos Practitioner Reglamento agentūros (AHPRA) su universiteto teikiant pranešimą AHPRA po studento įtraukimo į programą. Mokestis taikomas už studento registracijos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Australija - Adelaide, South Australia
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Australija - Adelaide, South Australia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla