Slaugos bakalauro išankstinio registravimo (bnur)

Bendroji informacija

12 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras Slaugos Išankstinės registracijos (BNUR)

Vietose:

  • Elis Springsas bendrabučiu
  • Batchelor
  • Casuarina bendrabučiu
  • Eksternu

Kurios pagrindinis principai išsamią pirminę sveikatos priežiūrą, būtent: kultūros saugos praktiką, visų pirma sprendžiant vietinių ir multi-kultūrinius poreikius; australai pripažįstant naudojant gyventojų sveikata požiūrį į prevenciją, ankstyvą nustatymą ir valdymą lėtinių ligų vertę; teikiant tinkamą įrodymais grindžiamą priežiūrą; ir gebėjimas dirbti įvairių sričių komandų yra integruotas visoje Slaugos programos bakalauro turinį ir vertinimą. Šie principai kartu su ugdymo pagrindinėse žinių ir specializuotų techninių slaugos įgūdžių diapazoną užtikrinti, kad absolventai gali gauti ir taikyti žinias ir informaciją tinkamai ir etiškai reaguoti į įvairių gyventojų grupių poreikius ir veikti profesionaliai kaip registruotas slaugytoja regioniniu ir pasauliniu mastu ,

Vienetų šį kursą gali būti siūlomi arba vidaus ar išorės režimu studijų. Ne visi vienetai yra siūlomi tiek režimais. Visi studentai privalo lankyti ir išlaikyti vieną savaitę Klinikinė bloko mokymo kiekvienam dieninių studijų lygiavertį metams Arba Casuarina arba Elis Springsas miesteliai universiteto.

Klinikiniai Mokymo blokai gali būti laikomas tarpvalstybinio laikas nuo laiko, priklausomai nuo personalo ir vieta prieinamumo ir studentų skaičių. Laikomos Interstate Klinikiniai Mokymo blokai yra prieinama tik tiems studentams, kurie gyvena toje valstybėje ar teritorijoje. Visi kiti studentai privalo lankyti Klinikiniai Mokymo blokus Arba Casuarina arba Elis Springsas miesteliai universiteto. Studentai taip pat turi užpildyti klinikinių įdarbinimo vienetų. Klinikiniai įdarbinimo vienetai priklauso nuo paskirties vietos, patvirtintų sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų prieinamumą. Nors universitetas stengsis vieta studentams per semestrą, kurioje jie mokosi, ir kaip arti savo semestrą adresą įmanoma, tai negali būti garantuotas. Tai žinoma, kad studentai tik dalyvauti klinikinių vietas tuo laiku ir vietoje patvirtintą CDU reikalavimas. Nesugebėjimas priimti sutartoje vietoje bus sukelti uždelstą progresavimo ir baigus šį kursą.

Jose dalyvaujantys slaugytojos su dabartinės praktikuojančių sertifikatą gaus kreditą už kai kurių padalinių.

Šis kursas taip pat tinka ligoninės apmokyti registruotų slaugytojų su dabartinės praktikuojančių sertifikatą ir tiems, kurie turi daug Slaugos bakalauro laipsnį, tačiau dar leisti savo slaugos registracijos galios ir kurie nebuvo dalis slaugos darbuotojų per pastaruosius penkerius metus. Pareiškėjai į vieną iš šių kategorijų, taip pat gausite kreditą už kai kurių padalinių.

Žinoma, turės lanksčių įvairiarūšio pristatymo variantų, kurie apims seminarus, Learnline, akis į akį pristatymą ir išorės spektrą.

Baudžiamoji Istorija Atvykimas: Studentai bus reikalaujama pateikti metinę nacionalinių duomenų apie teistumą Patikrinkite, prieš pradedant vietą.

Studentai turi pateikti įrodymų, kad jie atitiko visus universitetas ir valstybės / teritorijos ikiklinikinių reikalavimus, kol jie gali atlikti tuos vienetus, kurie apima klinikinių vietas. Šie reikalavimai apima, bet neapsiriboja, skiepytis nereikia, Vyresnysis pirmosios pagalbos kvalifikaciją, metines teistumą patikrinimus ir / ar dirbti su vaikais atstumų ir / arba sporto praktikuoti reikalavimus.

Priėmimo sąlygos

Pietų Australijos aukštojo Priėmimo centras (SATAC) gauna ir apdoroja prašymus dėl priėmimo už Čarlzas Darvinas universiteto aukštojo mokslo būsimiems studentams.

Jose dalyvaujantys slaugytojams ir ligoninės apmokyti registruoti bendrosios praktikos slaugytojų turi užtikrinti, kad jie tinkamai atsakyti į klausimą, susijusį su slaugos dabartinę praktikuojančių sertifikatą tepant ant SATAC anketa UniWeb. SATAC bandysime patvirtinti savo registraciją internete registre atitinkamos slaugytojų tarybos, bet jei SATAC negali to padaryti, pareiškėjams bus prašoma pateikti patvirtintą kopiją savo sertifikatą.

Pareiškėjai, turintys Slauga laipsnį, bet kurie bakalauro turite leisti savo slaugos registracijos galios ir kurie nebuvo dalis slaugos darbuotojų per pastaruosius penkerius metus bus reikalaujama pateikti raštišką įrodymą, išankstinės registracijos iš atitinkamų slaugytojų taryba.

Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Profesijos pripažinimas

Baigusiems šį kursą turi teisę kreiptis dėl įregistravimo Slaugos ir akušerijos valdybos Australijoje.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Skaityti daugiau

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Skaityti mažiau
Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Sidnėjus , Melburnas + 11 Daugiau Mažiau