Slaugos bakalauro - antras įrašas paruošimas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

unbh01

Mūsų partnerystė

Škotija didžiuojasi savo bendradarbiaujant su New Brunswick universiteto - abi institucijos seniai tradicijas kompetencijos slaugos išsilavinimą Kanadoje.

Antras įrašas programa

Slaugos Bakalauras - antras įrašas paruošimas programa siūlo studentams minimalus VPS 3,0 iš 60 kredito valandos universitetinių studijų kelią, į slaugos profesiją minimumo. Atsižvelgiant į individo turimą mokymosi ir po preparato semestro Slaugos bakalauro užbaigimo - Antrasis įrašas paruošimas programa leidžia studentams baigti mokymo programą per dvejus metus.

Priėmimas į Slaugos bakalauras - Antrasis įrašas paruošimas programa yra dviejų etapų procesas. Pirmieji studentai priimami į parengiamąją pusmetį, pasiūlyta nuo rugsėjo iki gruodžio, susidedanti iš penkių kursai:

 • Įvadinė psichologija
 • Įvadinės statistika
 • Žmogaus anatomija
 • Patofiziologija
 • Mikrobiologijos studijos

Antra, studentai turi išlaikyti bent 74 proc kiekvienoje parengiamojo kurso kokybės, kad būtų įleisti į Slaugos bakalauro laipsnis - antras įrašas paruošimas programos. Studentai, turintys visus parengiamuosius kursus universitete lygmeniu gali būti leidžiama tiesiogiai į Slaugos bakalauro laipsnis - antras įrašas programos. Tinka, gerai suapvalinti mokymo programą daugiausia dėmesio skiriama slaugytojos vaidmuo Bendrijos / visuomenės sveikatos, sveikatos priežiūros pirminės ir priežiūros ūminis nustatymus. Visi dieninės fakultetas turėti magistro laipsnį arba didesnis.

Priėmimo sąlygos

 • Baigė trijų ar keturių metų universitetinį išsilavinimą su 3.0 arba 74 proc pažymių vidurkis (GPA) arba didesnis. Pareiškėjams, kurie baigė daugiau nei 60 kredito valandos, įėjimas vidurkis bus apskaičiuojamas remiantis naujausiais 60 kredito valandos kursinį darbą. Už visus kursus, kurių buvo imtasi per akademiniu laikotarpiu rūšių bus įtraukti į šį skaičiavimą, net jei tai sąlygoja viršija 60 kredito valandos reikalavimą. Pareiškėjai, kurie nebuvo baigti trejų arba ketverių metų universitetinį išsilavinimą, bet kas turi 60 universitetų kredito valandos su 3.0 arba 74 proc VPS arba didesnis, taip pat gali būti svarstomiems dėl priėmimo. Visi tarptautiniai įgaliojimai turi būti įvertintos patvirtintą išsilavinimo paslauga, ir turi pateikti Žinoma-by-žinoma vertinimą. Visi tarptautiniai povidurinio dokumentai turi būti įvertintas Pasaulio švietimo paslaugų (WES) Kanada. New Brunswick universitetas reikalauja ICAP vertinimo paketą, kuris yra numatytas Wes. Visi tarptautiniai aukštųjų mokyklų įgaliojimai turi būti įvertintos ICAS.
 • Minimalus ženklas 70 proc Įvertinimas 12 English (ENG4U), 12 klasės chemijos (SCH4U), Biologija (SBI4U) ir bet kokių Įvertinimas 12 U lygis Matematika arba lygiavertis.

Visi pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi atitikti Škotija anketa Anglų kalbos politika.

Pasirinkimas: Priėmimo atranka pagrįsta nurodytų akademinių kriterijų. Susitikimas minimalius tinkamumo reikalavimus negarantuoja priėmimo.

Slaugos programos bakalauras yra visiškai atskleisti programa. Pareiškėjai turi atskleisti ir pateikti akademinės nuorašai už visą kursinį darbą baigė tuo povidurinio (kolegijoje ar universitete) lygio. Atskleidimas ir dokumentacija reikalinga visuose kursuose, įskaitant ne todėl užpildytą pažymėjimus, kur kredito nebuvo suteiktas, ir kur akademinis darbas nebuvo susijęs su slaugos srityje. Nuslėpimą ankstesnę povidurinio kursinį darbą laikomas akademinės nusikaltimas ir gali sukelti pasitraukimo iš programos.

Papildomi reikalavimai

Šie reikalavimai turi būti įvykdyti priėmus į programą iki pirmojo klinikinio vietą. Klinikinis vieta nebus leidžiama, jei visi reikalavimai netenkinami. Detalės nusakančios visus reikalingus dokumentus ir kaip patvirtinti šiuos reikalavimus galima rasti Pasirengimo rodymo reikalavimai.

Dėl klinikinių vietose ir galimus teisės aktų pakeitimus įvairovė, reikalavimai gali keistis. Studentai visada turėtumėte patikrinti Lauko / klinikinį vietą.

 • Absolventai, norintys būti registruojami bus paprašyta iki slaugytojų Ontarijo kolegijos pasirašyti deklaraciją jų statuso dėl:
  • pilietybė / nuolatinė gyvenamoji / imigracija
  • bet už nusikaltimą nuosprendis ar pagal Narkotinių kontrolės įstatymą ar Maisto ir vaistų įstatymą nusikaltimas
  • būdamas bylos dalykas, atsižvelgiant į profesinį nusižengimą, nekompetencijos ar nedarbingumo Ontario kitoje sveikatos priežiūros profesijos ar kitoje slaugos jurisdikcijos ar kitoje sveikatos priežiūros profesijos
  • bet protinis ar fizinis sutrikimas, todėl pageidautina viešojo intereso, kad asmuo negali praktikuoti slauga.

Šios sąlygos taip pat bus taikoma visoje savo programą.

Profesijos

Slaugos praktika labai skiriasi iš vienos šalies į kitą. Kanadoje, slauga buvo profesija daugelį metų ir yra panašumų Slaugos mokslo ir praktikos Kanados, Jungtinės Karalystės, Australijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

Jūsų karjera

Ontarijo vyriausybė, kuri anksčiau pranešė, kad ji bus išleisti $ 500 milijonų pridėti 9.000 daugiau slaugytojų į sveikatos priežiūros sistemą 2011/2012, taip pat nustatyti tikslą didinti visą darbo laiką slaugytojų. Baigęs šią programą, gali dalyvauti studentai gali rinktis iš provincijos, nacionalinių ir tarptautinių stažuočių Bendrijos / visuomenės sveikata, pirminės sveikatos priežiūros ar ūminis priežiūros įstaigose. Tinkamos studentai taip pat gali kreiptis pakopos išsilavinimą.

Teisė Talpinti

Ar jūs lyderis, kuris klesti bendradarbiavimu grindžiamoje aplinkoje? Ar prisitaikyti? Ar manote, kad ant kojų? Jei jus domina gyvosios gamtos mokslų, terapinės sąveikos ir mėgautis nepertraukiamą mokymąsi galite turėti labai karjeros slaugos prieš tave.

Slaugos praktika .....

Įgūdžių, kurie padės jums slaugos karjeros

 • gebėjimas kritiškai įvertinti save
 • prioritetų nustatymas
 • gebėjimas būti lankstus
 • bendravimo įgūdžiai
 • Anglų kalbos skaitymo ir rašymo įgūdžiai (min. 12 klasės)
 • Elementarioji matematika skaičiavimai (Take internetu testą "Tai viktorina" įvertinti save)
 • Tekstų / kompiuteriu įgūdžiai
 • geras jausmas / sprendimas
 • branda
 • jausmas socialinio teisingumo
 • rizikuoti
 • komandos žaidėjas
 • streso valdymas
 • humoro jausmas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, dipl ... Skaityti daugiau

Humber, a member of Polytechnics Canada, is committed to student success through excellence in teaching and learning. Humber's broad range of career-focused credentials include: bachelor degrees, diplomas, certificates, and postgraduate certificates. We also offer apprenticeship training. With 160 full-time programs and 200 continuing educations programs to choose from, the 27,000 full-time and 56,000 part-time students of Humber have access to many opportunities for continuous learning... Skaityti mažiau
Torontas , Frederiktonas + 1 Daugiau Mažiau