Skeleto ir raumenų mokslų magistrė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Skeleto ir raumenų mokslų magistrė apima platų spektrą raumenų ir kaulų temų, įskaitant pagrindinius mokslinius ir klinikinius aspektus. Jos tikslas - suteikti studentams daugiadalykišką aplinką visapusišką nuomonę apie raumenų ir žandikaulių mokslą, ortopedinę bioinžineriją ir mediciną bei pateikti išsamias žinias apie konkrečias sritis, kurios atitiktų kiekvieno studento individualius interesus.

Patekimo reikalavimai

Minimalus antros klasės medicinos laipsnis arba Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnis atitinkamoje disciplinoje arba lygiaverčio standarto užsienyje kvalifikacija.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei jūsų išsilavinimas nebuvo atliktas anglų kalba, tikimasi įrodyti pakankamą anglų kalbos mokėjimo lygį.

Anglų kalbos lygis šioje programoje yra standartinis

Apie šį laipsnį

Šios magistrantūros programos studentai įgyja esminių mokslinių žinių, tobulina savo pagrindinius mokslinius gebėjimus ir turi galimybę spręsti skeleto-raumenų sistemos problemas, akcentuojamas NHS sistemoje. Programoje pabrėžiamos keturios pagrindinės sritys, nurodytos "Kaulų ir jungtinio dešimtmečio" - artritas, osteoporozė, traumos ir stuburo sutrikimai, taip pat perkeliami įgūdžiai ir tyrimo metodika ortopedinės bioinžinerijos srityje.

Studentai imasi modulių, kurių vertė 180 kreditų. Programa susideda iš aštuonių dėstomų modulių (120 kreditų) ir mokslinių tyrimų projekto (60 kreditų).

Studentai gaus magistro laipsnį už sėkmingą visų dėstomų modulių ir mokslinių tyrimų projekto užbaigimą. antrosios pakopos studijų diplomas už sėkmingą aštuonių dėstomų modulių užbaigimą (visi pagrindiniai moduliai ir visi keturi variantai); ir antrosios pakopos studijų pažymėjimą, kad būtų sėkmingai baigti keturi mokomi moduliai.

Antrosios pakopos studijų diplomas (120 kreditų, dieninių devynių mėnesių ir lanksti studija iki penkerių metų).

Antrosios pakopos studijų pažymėjimas (60 kreditų, dieninės trys mėnesiai ir lanksti studija iki dviejų metų).

Pagrindiniai moduliai

 • Klinikiniai raumenų ir skeleto medicinos ir chirurgijos aspektai, I dalis
 • Raumenų ir kaulų audinių biologija - forma ir funkcija
 • Skeleto ir raumenų biomechanika ir biomedžiagos, I dalis
 • Tyrimo metodika ir bendri įgūdžiai

Neprivalomi moduliai

Iki 60 kreditų neprivalomų modulių (4 moduliai) iš šių:

 • Klinikiniai raumenų ir skeleto medicinos ir chirurgijos aspektai, II dalis
 • Raumenų ir kaulų audinių biologija - liga ir disfunkcija
 • Skeleto ir raumenų biomechanika ir biomedžiagos, II dalis
 • Tyrimų valdymas
 • Klinikinė skeleto-raumenų chirurgijos patirtis
 • Ortopedinės chirurgijos įgūdžiai

Disertacija / ataskaita

Visi magistrantūros studentai atlieka nepriklausomą mokslinių tyrimų projektą, kuris prisidės prie pažangiausius mokslinius, klinikinius ir pramoninius tyrimus, ir baigiamas disertacija ir egzaminas žodžiu.

Mokymas ir mokymasis

Programa pateikiama dėstomų paskaitų, seminarų, vadovėlių, grupinių projektų darbų ir seminarų deriniu. Vertinimas atliekamas naudojant internetinius MCQ, kursinius darbus, disertaciją ir "viva voce". Kandidatai yra nagrinėjami tais metais, kuriais jie baigia programą.

Programa bus mokoma daugiausia Karališkojoje nacionalinėje ortopedinėje ligoninėje Stanmore, Londone. Kai kurie mokymai taip pat vyks Bloomsberyje.

Karjera

Ši programa suteikia studentams iš įvairių disciplinų galimybę įgyti aukštąjį laipsnį įdomioje ir sparčiai besivystančioje srityje ir suteikia jiems stipraus indėlio į raumenų ir raumenų paslaugų vystymą. Studentai gali plėtoti savo karjerą sveikatos priežiūros sektoriuje, medicinos prietaisų pramonėje ir biotechnologijoje, regeneracinėje medicinoje, reguliavimo institucijose ir akademinėje bendruomenėje.

Šio laipsnio karjeros tikslas

 • Ph.D., Oksfordo universitetas
 • Profesinės terapijos asistentas, Watford generalinė ligoninė (NHS)
 • Ortopedijos chirurgas, Assaswa tarptautinė ligoninė
 • Kardifo universiteto (Prifysgol Caerdydd) medicininiai tyrimai dėl pakaitinių sąnarių

Kodėl studijuoti šį laipsnį UCL?

Chirurgijos skyrius

Šios magistrantūros studentai gaus neprilygstamą raumenų ir kaulų mokslų ir ortopedijos bioinžinerijos pagrindą, įskaitant visapusišką klinikinės priežiūros, taip pat ortopedijos ir bioinžinerijos vaizdą. Programa vykdoma tarptautiniu mastu žinomoje Karališkosios ortopedijos ligoninėje Stanmore.

Programos

Mokiniams rekomenduojama kuo anksčiau taikyti dėl vietos varžybų. Tiems, kurie kreipiasi dėl stipendijų finansavimo (ypač užsienyje esantiems pareiškėjams), reikėtų atsižvelgti į paraiškų pateikimo terminus.

Mokestis už paraiškos padavimą: Šiai programai paraiškos padengimo mokestis yra 75 svarų sterlingų už internetines programas ir 100 svarų sterlingų už popieriaus taikymą. Daugiau informacijos apie paraiškos mokestį galite rasti adresu www.ucl.ac.uk/prospective-students/graduate/taught/application.

Kas gali kreiptis?

Programa skirta: medicinos stažuotojams ar bendrosios praktikos gydytojams, kurie nori pereiti į kitą lygį ortopedijos ir sporto medicinoje; osteopatai ir papildomi medicinos specialistai; medicinos seserys, fizioterapeutai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai; inžinierių ar biologinių mokslų absolventų, kurie nori plėtoti savo karjerą sveikatos priežiūros sektoriuje.

Paraiškų pateikimo terminai

Visi pareiškėjai

2019 m. Liepos 26 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly strivin ... Skaityti daugiau

The Division of Surgery and Interventional Science is a collaborative and cross-disciplinary environment where clinicians, engineers, allied health professionals and researchers are constantly striving for innovative approaches to treatment. Developing highly effective methods which go beyond the boundaries of conventional wisdom and treat each patient as an individual. Skaityti mažiau