Sistemingos sveikatos priežiūros procesų integravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai yra universitetinis laipsnis, kuris yra struktūrizuoto aukštojo mokslo studijų pagal Bolonijos deklaraciją dalis. Studijos yra įmanomos tik kaip dieninės studijos, kurių standartinė studijų trukmė - 2 metai. Baigęs studijas, ty sėkmingai apgynęs magistro darbą ir valstybinį baigiamąjį egzaminą, absolventas įgyja magistro laipsnį (sutrumpintai pavadintą magistrantūra).

127487_photo-1531545514256-b1400bc00f31.jpeg
Mimi Thianas / Unsplashas

Studijų tikslai studijų programoje

Studijų programa „Sistemingas sveikatos priežiūros procesų integravimas“ daugiausia rengia praktiškai orientuotus absolventus, derinančius medicinos žinias su techninėmis ir ekonominėmis žiniomis. Tai yra pagrindinė sėkmingo bet kurios sveikatos priežiūros įstaigos valdymo sąlyga.

Tyrimo tikslas - supažindinti studentus su medicinos prietaisų, įskaitant IRT, taikymo principais ir galimybėmis medicinoje. Didelis dėmesys skiriamas medicinos technologijų (HTA) vertinimui, kuris reiškia informacijos apie medicinos technologijų ekonominį, socialinį ir etinį poveikį rinkimą ir vertinimą siekiant maksimaliai padidinti naudą iš ribotų išteklių ir padidinti efektyvumas. Be to, studentas įgyja būtinų žinių apie sveikatos priežiūros organizavimą ir valdymą, sveikatos priežiūros ekonomiką ir sveikatos priežiūros kokybę. Studijų programa sudaroma tam, kad studentai galėtų įgyti praktinių įgūdžių, reikalingų profesijai atlikti, o ji pagrįsta būtinomis teorinėmis žiniomis.

Ugdymas padalintas į teorinę ir praktinę dalis. Praktinę dalį teikia mokymo ir stažuočių sveikatos priežiūros įstaigose sistema.

Studijų programos absolvento profilis

Studijų programos „Sisteminė procesų integracija sveikatos priežiūros srityje“ absolvento profilis yra skirtas pasiūlyti plačias įsidarbinimo galimybes. Studijų programos absolventas įgyja unikalią galimybę daugiau pažvelgti į Čekijos sveikatos priežiūros sistemą. Tai daugiausia suteikiama išlaikant techninius, medicinos ir ekonominius kursus.

Absolventai sveikatos priežiūros sistemą vertina kaip tarpdisciplininę. Jis supranta atskirų medicinos specializacijų požiūrį ir supranta konfliktus, dažnai kylančius iš siauros šių specializacijų perspektyvos. Jis / ji gali numatyti motyvus ir reakcijas bei bendrauti su atskirais specialistais, o tai sudaro prielaidas gerai strategiškai ir operatyviai valdyti tarpdisciplinines komandas įvairiose sveikatos priežiūros srityse. Jis / ji turi žinių apie medicinos ir technikos sritis, todėl lengviau atlikti vadovaujančias pareigas šioje konkrečioje srityje.

Absolventų žinios ir įgūdžiai ypač sutelkti į pasirengimą praktikai, ypač sveikatos priežiūros įstaigose, taip pat gamybos, paslaugų ar prekybos įmonėse.

Studijų programa „Sisteminga sveikatos priežiūros procesų integracija“ yra parengta, kad ji atitiktų platų bakalauro studijų programų absolventų spektrą. Programa skirta paruošti inžinierius vadybiniam ir techniniam darbui sveikatos priežiūros įstaigose, taip pat komercinėje srityje. Programos tikslas yra paruošti absolventus svarbioms sprendimų priėmimo ir vadovaujančioms pareigoms šioje srityje skatinti sveikatos priežiūros kokybę. Studijų programa Sistemos procesų integravimas sveikatos priežiūros srityje rengia specialistus, gebančius vadovauti medicinos komandoms, absolventai turi vadybai reikalingų žinių, įskaitant ekonominius aspektus. Sveikatos priežiūros procesų sistemos integravimo studijų programos absolventai gali susirasti darbą vadovaujančiose pareigose medicinos įstaigose ar valstybės valdymo institucijose. Studijų programos absolventams suteikiamos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai ne tik techninėse ir akademinėse srityse, bet ir pakankamai supažindinami su medicinos klausimais. Tai leidžia jiems prisitaikyti prie sveikatos priežiūros įstaigų aplinkos ir bendrauti su gydytojais bei kitu medicinos personalu, taip pat su vaistų ir medicinos prietaisų tiekėjais bei priimti kvalifikuotus sprendimus. Jie taip pat gali būti įdarbinti sveikatos priežiūros pramonėje dalyvaujančiose gamybos, paslaugų ar prekybos organizacijose.

Studijų sritys

  • Biomedicininės inžinerijos

Stojamieji egzaminai

  • Taip (motyvacinis laiškas ir interviu anglų kalba)

Įėjimo reikalavimai

  • Prašymo forma
  • Autentiška bakalauro diplomo kopija ir autentiška dalykų, išverstų į anglų kalbą, nuorašo kopija (patvirtintas vertimas)
  • Motyvacinis (motyvacinis) laiškas
  • Administracinio mokesčio sumokėjimo įrodymas
  • Paso kopija
  • Paraiškos mokestis: 32 EUR

Anglų kalbos lygis

  • Atpažinta per „Skype“ interviu
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research ... Skaityti daugiau

Czech Technical University in Prague is the oldest technical university in Europe, founded in 1707 and is currently a leading technical research university within the region and in the Prague Research cluster. CTU offers undergraduate, graduate and doctoral programs at 8 faculties: Faculty of Civil Engineering, Mechanical Engineering, Electrical Engineering, Nuclear Sciences, and Physical Engineering, Architecture, Transportation Sciences, Biomedical Engineering, Information Technology and programs at MIAS School of Business. Moreover, CTU offers free sports courses, you may visit and study in the National Library of Technology and feel the international community in the Campus Dejvice in the heart of Europe. Skaityti mažiau