Sistemų biologijos magistras, specializuojantis bioinformatikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Naujausi biotechnologijų laimėjimai pakeitė mūsų sugebėjimą suprasti biologines sistemas keliuose molekuliniuose sluoksniuose. Tai atveria galingus būdus tirti pagrindinius sveikatos ir ligų mechanizmus. Bioinformatika ir sistemų biologija suteikia kompetencijų, reikalingų didelio masto biologiniams duomenims paversti naujomis žiniomis.

Apie programą

Sistemų biologija su bioinformatikos specializacija yra tarpdisciplininė magistro programa, apjungianti biologijos, informatikos ir statistikos sritis. Programa suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų kvalifikuotai spręsti duomenų analizės iššūkius šiuolaikiniuose biomedicinos ir molekulinės biologijos tyrimuose.

Jūsų studijų dėmesys

Magistro programa trunka dvejus metus ir apima išsamius į mokslinius tyrimus orientuotus sistemų biologijos ir bioinformatikos kursus. Per pirmąją programos dalį mokysitės pažangių bioinformatikos, programavimo, eksperimentinio dizaino ir dabartinių tyrimų temų kursų. Antroje dalyje tęsite daugialypės statistikos, išraiškos duomenų analizės, tinklo analizės ir sistemų biologijos pažengusius kursus. Trečiosios programos dalies metu studijuosite naujos kartos sekos duomenų analizę, bibliotekos parengimą ir kokybės kontrolę. Tai kartu suteikia tvirtą pagrindą mokslinių tyrimų metodologijoms, naudojamoms bioinformatikoje ir sistemų biologijoje.

Antrus metus programa baigiama magistro laipsnio projektu (45 kreditai). Šiame projekte suformuluosite ir išspręsite aktualią tyrimo problemą, leisdami sujungti savo teorines žinias ir praktinius įgūdžius. Laipsnio projektinis darbas atliekamas savarankiškai, vadovaujamas kvalifikuoto vadovo iš University of Skövde . Darbą galima atlikti universitete, vienoje iš mūsų partnerių kompanijų arba kituose universitetuose, įmonėse ar tyrimų institutuose.

Sistemų biologija su bioinformatikos specializacija yra tarptautinė programa, kursai vykdomi anglų kalba.

Baigę studijas

Šiuo metu trūksta baigusių bioinformatikų ir sistemų biologų, o jūs turite platų galimybių darbo rinkoje. Vis didėja poreikis ekspertų, kurie galėtų analizuoti didelio masto biologinius duomenis ir sukurti naujas tokios analizės priemones ir metodus. Po studijų galite dirbti gyvosios gamtos pramonėje, pavyzdžiui, biotechnologijų ar farmacijos įmonėse arba viešojo sektoriaus tyrimų laboratorijose. Jūs taip pat būsite gerai pasirengęs tęsti doktorantūros studijas.

143005_pexels-photo-4491454.jpeg

Priėmimo sąlygos

Norint gauti programą, reikalingas bakalauro laipsnis (lygiavertis Švedijos bakalauro laipsniui), turintis pagrindinę biologinės ar medicinos srities specialybę. Biologinę sritį galima apibrėžti, pavyzdžiui, molekuline biologija, biochemija, mikrobiologija ar fiziologija. Medicinos sritis čia apibrėžiama kaip biomedicina. Kitas reikalavimas yra anglų kalbos įgūdžių, lygiaverčių vidurinės mokyklos lygmens studijoms Švedijoje, žinomas kaip anglų kalbos kursas 6 / anglų kalbos kursas, įrodymas. Paprastai tai įrodoma atliekant tarptautiniu mastu pripažintą testą, pvz., IELTS ar TOEFL ar lygiavertį.

Pasirinkimas

Suteikti kreditai.

Kalba

Kursai vyksta anglų kalba.

Paraiška

  • 2020 m. Spalio 16 d. - 2021 m. Sausio 15 d
  • Paraiškos kodas HS-41276 adresu universityadmissions.se

Kada? Kur? Kaip?

  • Studijų laikotarpis: 2021 m. Rugpjūčio 30 d. - 2023 m. Birželio 4 d
  • Vieta: Skövde, miestelis
  • Studijų tempas: 100%
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Skaityti daugiau

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Skaityti mažiau