Savo magistro estetikos ir Wellness - Klasės - 60 ECTS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

wellness

iniciacija

2018 spalis / Trukmė 10 mėnesių / PAMOKOSE

pristatymas

Estetika ir alt = "sveikata yra labai aktuali mūsų visuomenėje, tai rodo daugybė estetinių centrų ir alt =" sveikatingumo, kuris siūlo savo paslaugas visame pasaulyje, nuo viešbučių, SPA, prabangių kruizų, kurortai , grožio centrai, grožio centrai, estetinės klinikos, be kita ko, kurios teikia paslaugas asmeniniam įvaizdžiui ir asmens gerovei.

Ismet yra pirmoji verslo mokykla natūralių terapijų siūlomų Ispanija paties meistras estetikos ir sveikatingumo srityje, o taip pat iš holistinio pusėje, per UCAM prestižiniame universitete su 60 kreditai.

Meistras yra suskirstytas į tris pagrindines sritis: vieną estetiką ir alt = "sveikata natūropatija, orientuota į natūralią kosmetiką, aromaterapiją ir eterinius aliejus, kurią papildo kiti metodai, tokie kaip virtualios homeopatinės mezoterapijos ir dietos terapija naturist ir, kita vertus, masažo zona, centre ant Ajurvedos su kitais papildomais elementais, tokiais kaip bambukai, akmens terapija, čempių ir pindų, o paskui su japonų veido atjauninimo masažu, kuri yra kita ne agresyvi žmogaus kūno technika Mes papildome estetiką taikomą shiatsu.

Šios sritys kartu su kitais leidžia studentui taikyti abu masažo ir natūropatijos metodus estetikai ir alt = "sveikata".

Studentas gali užtrukti iki 4 universiteto diplomus pirmo kuri vėliau įteisinti šiuos kreditus kapitonui.

titravimo

Baigus programą (1500 valandų tarp mokymo ir asmeninio darbo - 480horas klasėje) ir išlaikęs vertinamosios bandymus, du diplomus būti tvarkomi išduotas:

  • Estetikos ir sveikatingumo magistro laipsnis (60 ECTS kreditų)
  • Ismet: Kandidatas estetika ir Wellness - (asmeninis antraštinė dalis).

Prieiga prie studijų

Kiekvieno kandidato priėmimą įvertina akademinis komitetas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

A) studentams su universitetinį išsilavinimą (diplomas, laipsnis arba laipsnį bet kurioje srityje) teikti patvirtintą fotokopiją dalies arba jų originalą arba patvirtintą kopiją į mokesčių mokėjimo išdavimo pavadinimas defektą. Studentams iš ne-nario Bolonijos sutartį turėtų pateikti diplomą ar pažymėjimą baigus studijas su Apostilė.

B) Studentai, neturintys universitetinį išsilavinimą: kandidato anketa bus vertino komisija, tarp UCAM ir ismet nuspręsti, ar pripažinti studentus programos (ne mažiau kaip penkerius metus darbo patirtis įrodomą studijų srityje).

Dalyko programos

1 modulis: Įvadas į estetiką ir kosmetikos istorijos ir reikia šiandien.

2 modulis: Dermatologinės anatomofisiopatologia. pagrindai.

3 modulis: Pirmoji pagalba

Modulis 4. Gamtos Kosmetika

Modulis 5. Aromaterapija

Modulis 6. eterinių aliejų kosmetikos gydymo

Homeopatiniai Mezoterapija Virtualus 7 modulis grožio procedūros, celiulito, nutukimo ir veido

8. Ortomolecular modulis estetinės ir grožio (odos, plaukų ir nagų)

9. nudistų Dietoterapia modulis ir nutukimas

10. Modulis atjauninti veido masažas japonų

Modulis 11. Shiatsu taikomas estetika

Gimnastika modulis 12. Veido ir veido masažas su pindas

14. Ajurvedos masažo modulis

Modulis 15. Masažas su bambukų vytelių, pindas Champi ir akmens terapija

Modulis 16: Metodika ir tyrimo dizainas

17 modulis: Magistro baigiamasis darbas

Karjeros galimybės

Baigę studijas, studentai gali nuspręsti įsteigti estetinį centrą ir alt = "gerovę" arba dirbti jose viešbučiuose, kurortuose, kurortuose, sporto salėse, kelionių organizatoriuose, pvz., Kruizuose ir kt. šis mokymas profesionalas įtrauks šiuos metodus į savo įprastą darbo vietą arba į jų estetinį centrą ir (arba) alt = "sveikata", terapijos centre, estetinės medicinos klinikoje ar bet kurioje kitoje tinkamoje vietoje vykdyti estetinę veiklą ir alt = "sveikatingumo". Šio mokymo dėka, profesionalas gali išplėsti savo technikos portfelį, kad padidėtų ne tik klientų išplėstas komercinis pasiūlymas, bet ir pagerėtų jų darbo rezultatai.

tutorships

Ismet studentų, turėti mokytojas, kuris gali eiti atveju tvarkaraščio pasikeitimus, pasunkėjęs stebėjimo dalykai, asmeninės konsultacijos, profesinio tobulėjimo, among others.

Papildomos paslaugos

Akcijos ir specialūs kainos kitus kursus. Kompiuterių kambarys su interneto ryšiu. Paslaugų technika. Specialūs centre ismet terapija. akademinis konsultavimas pagal studijų kuratorius. Terapijos praktikoje studentams. ISMETalumni, Alumni asociacija. Darbas lenta. Patarimai apie profesijos mokesčių, darbo, apskaitos lygio, rinkodaros, komunikacijos, LOPD, saugus CPR, kiti mankšta.

modalumas

Savaitės ryte, po pietų arba šeštadieniais. Galimybė derinant kelias būdus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela q ... Skaityti daugiau

«Si te gusta el sector de la salud, asistir a personas para prevenir y tratar patologías, la investigación o cualquier actividad relacionada con las terapias naturales, debes formarte en una escuela que te ofrezca una sólida formación para tu futuro profesional.» Skaityti mažiau
Barselona , Ispanija internete + 1 Daugiau Mažiau