Santjago Vasara - Sveikatos Studijų Kursas

IES Abroad

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Santjago Vasara - Sveikatos Studijų Kursas

IES Abroad

čili

Apžvalga

Apsuptas snieguotų kalnų, Santiago yra sudėtingas, modernus miestas su daugiau nei 6,6 mln gyventojų populiacijos. Taip pat Čilės sostinėje šalis su vienu iš stipriausių ir labiausiai įvairių ekonomikos Pietų Amerikoje. Kadangi Čilė turi bendruomenės centre visuomenės sveikatos priežiūros sistemą, studijuojantis Santiago leidžia įgyti visuomenės sveikata susijusią patirtį ir kultūriškai pagrindu sveikatos priežiūros praktikos dėkingi.

Jūs dalyvauti sveikatos studijų programos seminare, o pagerinti savo bendravimo įgūdžius per Sveikatos priežiūros specialistų žinoma ispanų. Visi kursai vyksta ispanų ir skirta studentams su pažangių kalbos įgūdžius. Be to, programa suteikia galimybę holistinio augimo, įskaitant veiklą, kuri bus padidinti savo tarpasmeninio ir tarpkultūrinį mokymąsi, o Čilėje.

Faktai

 • Centras: vim užsienyje Santiago
 • Miestas: Santjagas
 • Šalis: Čilė
 • Programos kreditų: 7 kreditai
 • Dėstomoji kalba: ispanų
 • Kalbų Būtinos sąlygos: 4 semestrus kolegijos lygio ispanų

programa Datos

Po to, kai yra priimtas, skaitykite kelionės datas skyriuje Predeparture informaciją savo MyIESabroad sąskaitą prieš užsakant keliones.

Vasara 2017 m

 • Atvykimas: Wednesday, gegužės 24, 2017
 • Išvykimo: Wednesday, liepos 12, 2017

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią studijų užsienyje programos įmanoma, į kurią įeina aukščiausios kokybės akademines ir kultūrines patirtis. Mes siūlome unikalius kursus, kad ištirti visuomenės sveikatą ir ispanų kalbą per gilinimas ir praktinis požiūris. Mūsų pasaulinės klasės profesoriai sustiprinti savo akademinę patirtį ir suteikti jums naujų perspektyvų kiekvieną dieną klasėje.

Nors, esantys Santjagas, jums stoti į 2 kursus už 7 kreditų sumos. Visi kursai vyksta ispanų kalba. Mūsų tikslas yra įsitikinti, kad jūsų akademiniai poreikiai būtų patenkinti.

Sveikatos studijų programą (7 kreditai)

Sukurta pažengusiems Ispanijos studentų su sveikata susijusių didžiųjų pavyzdžiui, Pre-MED Slaugos ir visuomenės sveikatą, taip pat studentams, kitose su sveikata susijusiose srityse, IES užsienyje Santjagas sveikatos studijų programa suteikia jums vertingų įžvalgų į Santiago sveikatos priežiūros sistemą. Jūs plėtoti mediciniškai susijusių patirties, o pagerinti savo bendravimo įgūdžius per Ispanijos žinoma dėl sveikatos specialistų. Kursus sudaro:

 • Ispanijos Sveikatos priežiūros specialistų (4 kreditai): Šis intensyvus ispanų Žinoma Atsiliepimai pagrindinius aspektus kultūros ir gramatikos, ir supažindina jus su vartojamus žodžius, susijusius su sveikatos priežiūros Čilėje. Kursas leis jums pagerinti savo ispanų kalbos Čilės sveikatos priežiūros kontekste, taip pat rengia jums už sėkmingą patirtį šioje programoje.
 • Sveikatos tyrimai Seminaras (3 kreditai): Šis kursas apima seminarą ir stebėjimo komponentą. Seminaras nagrinėja globalių perspektyvų Čilės sveikatos ir sveikatos priežiūros sistemų ir suteikia jūsų klinikinės patirties pagrindas. Patirtis ir studijuoti įvairius įsipareigojimus akcijas, sveikatos priežiūros specialistų įvairove. Jūs turite dvi parinktis praktikumą:
 • Klinikinis stebėjimas - Apsilankykite privačius ir viešuosius klinikos / Ligoninės ir bendrauti su įvairių sveikatos priežiūros specialistams.
 • Bendrijos Sveikata - Darbas su ne pelno organizacija, kuri dirba neturtingiems rajonų, siekiant skatinti sveikatos ugdymą ir gerinti gyvenimo sąlygas. Jums bus suderinta pagal Jūsų įgūdžių ir patirties.
Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūla sąrašas. bus prieinami jums galutinis sąrašas, žinoma aukos savo MyIESabroad sąskaitą.

Sveikatos priežiūros studijos

HL 395 - sveikatos studijų programa Seminaras (rudenį, pavasarį, vasarą)

ispanų

 • SP 321 - ispanų sveikatos priežiūros specialistams 1 (vasarą)
 • SP 322 - ispanų sveikatos priežiūros specialistams 2 (vasarą)
Kurso susijusių Ekskursijos

IES užsienyje Santjagas organizuoja kursų susijusių ekskursijos, kurios papildo tai, ką mokotės klasėje ir prisidėti prie savo bendrąsias žinias Čilės sveikatos apsaugos, kultūros ir visuomenės.

Pastarieji kursų susijusių ekskursijos yra išvardytos žemiau:

 • Maria Pinto: miestas įsikūręs 45 minučių nuo Santiago, kur jūs išmoksite apie kaimo gyvenimą ir sveikatą Čilėje.

Korpusas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kuri Trijų pamatyti pirmas ar atrasti geriausią kavinė-Neradusi vieta gyventi, kur jums jaustis patogiai. Mes darome viską, kad rasti būstą, kuris yra atspindintis, kaip vietos studentai gyvena. Mūsų tikslas yra tai, kad, kai jūs paliekate Santiago, tai jausis kaip namie.

bijoti - Jūs gyvenate Santjage šeimoje su šeima ar Señjora, kuris padeda palengvinti jūsų kalbų mokymąsi ir integraciją į Čilės bendruomenei. Jūsų Homestay šeimininkai teikti du kartus per dieną.

Studentų gyvenimas

Orientacija

Programa prasideda privalomą dviejų dienų orientacijos, kad supažindina jus su IES užsienyje Santiago darbuotojai, savo kolegų studentų, o Santiago mieste. Temos, pavyzdžiui, akademikų, būsto, transporto, ir sveikatą bei saugą taikoma tuo metu.

Be to, CORE ™, IES užsienyje visapusiška orientacija ir pakartotinis įėjimas, prasideda orientacijos metu ir tęsiasi visą vasarą, vykdant veiklą, orientuotą į kultūrinį koregavimą, tikslų pasiekimą ir pasiruošimą grįžti namo.

Neakivaizdinė veikla ir kultūriniai renginiai

Naujo apibrėžti taip, kaip jums gyventi ir mokytis Santjage per mūsų kultūrinius renginius ir veiklą, kaip antai:

 • IES užsienyje Klubo chileno veikla su vietiniais studentais

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Geros būklės namuose mokykloje
 • 2,5 GPa Geriau ant 4.0 skalė (GPAs 2.5 bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai, atveju)
 • 4 semestrus kolegijos lygio ispanų arba ekvivalentas
 • Įstojo į Ispanijos žinoma per metus iki programos pradžios datos

Paso ir vizos reikalavimai

Pasas, galiojantis ne trumpiau kaip šešis mėnesius po galutinės datos programos, iš kurių bent du tuščių puslapių nereikia.

JAV piliečiai, turintys galiojantį pasą nereikia gauti vizos įvažiuoti arba studijuoti Čilėje. Ne JAV piliečiai gali būti reikalaujama gauti studento vizą iki atvykimo.

Kaina

Vasara 2017 m

 • Mokslą: $ 5325
 • Korpusas: $ 1510
 • Draudimas: $ 135
 • Iš viso: $ 6970
Apsvarstykite šiuos kainas kaip atspirties taškas. Mes skatiname jus kreipkitės į studiją užsienyje biurą nustatyti faktines išlaidas į jus, kai faktoringo finansinės paramos, stipendijų, jūsų namų mokyklos politikos ir kitų veiksnių.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
IES Abroad

Paskutinį kartą atnaujinta November 5, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Gegužė 23, 2018
Duration
Trukmė
7 savaites
Dieninės
Price
Kaina
6,990 USD
Locations
Čilė - Santjagas
Pradžia: Gegužė 23, 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Liepa 13, 2018
Dates
Gegužė 23, 2018
Čilė - Santjagas
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Liepa 13, 2018
Price
Programos kaina Vasara 2017