Santjago vasara - sveikatos studijų kursas

IES Abroad

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Santjago vasara - sveikatos studijų kursas

IES Abroad

chile

Apžvalga

Santiago yra apsuptas snieguotomis kalnuose, tai modernus, modernus miestas, kuriame gyvena daugiau nei 6,6 milijono gyventojų. Tai taip pat Čilės sostinė, šalis, kuri yra viena iš stipriausių ir įvairesnių ekonomikų Pietų Amerikoje.

Kadangi Čilėje yra bendruomenėje veikianti visuomenės sveikatos priežiūros sistema, studijuoja Santiago leidžia jums įgyti su visuomenės sveikata susijusių patirčių ir džiaugtis kultūrine sveikatos priežiūros praktika. Jūs dalyvaujate seminare "Sveikatos studijų programa", tuo pačiu gerinant bendravimo įgūdžius per Ispanijos sveikatos priežiūros specialistų kursą. Visi kursai vyksta ispaniškai ir skiriami studentams, turintiems pažangių kalbinių įgūdžių. Be to, programa suteikia galimybių visuotiniam augimui, įskaitant veiklą, kuri pagerins jūsų tarpasmeninį ir tarpkultūrinį mokymąsi Čilėje.

Greiti faktai

 • Centras: IES Abroad Santjagas
 • Miestas: Santiago
 • Šalis: Čilė
 • Programos kreditai: 7 kreditai
 • Instrukcijos kalba: ispanų
 • Kalbos pranašumai: 4 semestrai kolegijos lygio ispanų

Programos datos

Kai būsite priimtas, apsilankykite kelionių datų skyriuje "Predeparture Information" savo "MyIEsabroad" paskyroje prieš užsakydami kelionę.

Vasara 2018 m

Gegužės 23 - liepos 13 d

Būsimi paraiškų pateikimo terminai:

Paraiškų pateikimo terminas praėjo

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apimtų aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį. Mes siūlome unikalius kursus, kuriuose nagrinėjama visuomenės sveikata ir ispanų kalba, naudojant išsamų ir praktišką požiūrį. Mūsų pasaulinio lygio profesoriai sustiprina jūsų akademinę patirtį ir kiekvieną dieną suteikia jums naujų perspektyvų. Nors Santiago, jūs užsiimate 2 kursais, iš viso 7 kreditai. Visi kursai vyksta ispaniškai. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų akademiniai poreikiai būtų įvykdyti.

Sveikatos studijų programa (7 kreditai)

IES Abroad Santiago Sveikatos studijų programa, skirta pažengusiems Ispanijos studentams su sveikatos specialiomis įmonėmis, tokiomis kaip "Pre-Med", "Slaugos" ir "Visuomenės sveikata", taip pat studentams, IES Abroad kitose su sveikata susijusiose srityse, suteikia jums vertingos informacijos apie Santiago sveikatos priežiūros sistemą. Jūs išplėtote su medicinine patirtimi susijusią patirtį, tuo pačiu gerinant bendravimo įgūdžius, naudodamiesi ispanų kalbos kursu sveikatos praktikams. Siūlomi kursai apima:

 • Ispanų sveikatos priežiūros specialistai (4 kreditai): Šis intensyvus ispanų kursas peržiūri pagrindinius kultūros ir gramatikos aspektus ir supažindina jus su žodžiu, susijusiu su sveikatos priežiūra Čilėje. Kursas leis jums pagerinti savo ispanų kalbą Čilės sveikatos priežiūros srityje, toliau pasiruošęs sėkmingai patirti šią programą.
 • Sveikatos studijų seminaras (3 kreditai): Šis kursas apima seminarą ir stebėjimo komponentą. Seminaras apžvelgia Čilės sveikatos ir sveikatos priežiūros sistemų pasaulines perspektyvas ir suteikia pagrindą jūsų klinikinei patirčiai. Patirkite ir išmoksite įvairias sveikatos priežiūros specialistų pareigas. Turite dvi galimybes praktikumo:
 • Klinikinė stebėjimas. Apsilankykite privačiose ir valstybinėse klinikose / ligoninėse ir bendrauokite su įvairiais sveikatos priežiūros specialistais.
 • Bendruomenės sveikata - dirbti su ne pelno organizacija, kuri dirba nepalankioje padėtyje esančiose apylinkėse, siekiant skatinti sveikatos ugdymą ir gerinti gyvenimo sąlygas. Jums bus pritaikyta pagal jūsų įgūdžius ir patirtį.

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Galutinis sąrašas žinomų pasiūlymų bus jums prieinamas "MyIESabroad" paskyroje.

Sveikatos studijos

HL 395 - Sveikatos studijų programos seminaras (ruduo, pavasaris, vasara)

Ispanų

 • SP 321 - ispanų kalba sveikatos priežiūros specialistams 1 (vasara)
 • SP 322 - ispanų sveikatos priežiūros specialistai 2 (vasara)

Su kursu susijusios ekskursijos

IES Abroad Santjagas organizuoja su kursais susijusias ekskursijas, kurios papildo tai, ką mokotės klasėje, ir prisideda prie bendrų žinių apie Čilės sveikatos priežiūrą, kultūrą ir visuomenę. Buvo išvardytos praeities žinios, susijusios su ekskursijomis:

 • Maria Pinto: miestas, įsikūręs 45 minučių nuo Santjago, kuriame sužinosite apie kaimo gyvenimą ir sveikatą Čilėje.

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad kai išeisi iš Santiago, jis jaučiasi kaip namuose.

Homestays - Jūs gyvenate Santiago miestelyje su šeima arba señora, kurie padeda lengviau mokytis kalbos ir integruotis į Čilės bendruomenę. Jūsų šeimyniniai šeimininkai du kartus per dieną.

Studentų gyvenimas

Orientacija

Programa prasideda privaloma dviejų dienų orientacija, kuri supažindina jus su darbuotojais IES Abroad Santiago, savo kolegomis studentais ir Santjago miestu. Šiais laikais aptariamos tokios temos kaip mokslininkai, būstas, transportas, sveikata ir sauga. Be to, CORE ™, IES Abroad visapusiška orientacija

Papildoma veikla

Pertvarkykite savo gyvenimą ir mokymąsi Santiago per mūsų kultūrinius renginius ir veiklą, pavyzdžiui:

 • " IES Abroad Club Chileno" veikla su vietos studentais

Tinkamumo reikalavimai

 • 18 metų
 • Gera padėtis jūsų namuose
 • 2.5 GPA arba didesnis 4,0 balų skalė (VPS 2,5 mažiau, bus nagrinėjama kiekvienu konkrečiu atveju)
 • 4 semestrus kolegijos lygio ispanų ar lygiaverčių
 • Užsiregistravo ispanų kalbos kursu per metus iki programos pradžios

Pasas

Pasas, galiojantis ne mažiau kaip šešis mėnesius nuo programos pabaigos datos, turi turėti ne mažiau kaip du tuščius lapus. JAV piliečiams, turintiems galiojantį pasą, nereikia gauti vizos įvažiavimui ar studijoms Čilėje. Prieš atvykimą gali būti reikalaujama, kad ne JAV piliečiai gautų studento vizą.

Kaina

Vasara 2018 m

 • Mokestis: $ 5340
 • Būstas: 1,515 dol
 • Draudimas: 135 USD
 • Iš viso: 6 990 JAV dolerių

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
IES Abroad

Paskutinį kartą atnaujinta May 25, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Gegužė 2019
Duration
Trukmė
7 savaites
Dieninės
Price
Kaina
6,990 USD
Programos kaina 2018 m. Vasara
Locations
Čilė - Santiago, Santiago Metropolitan Region
Pradžia : Gegužė 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Gegužė 2019
Čilė - Santiago, Santiago Metropolitan Region
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla