Rezidentūra sertifikatas visuomenės sveikatos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimas prestižiniame Rezidentūra sertifikatas visuomenės sveikatos nuotolinio mokymosi

Įvairus mokymo leidžia pasirinkti platų žinių ar sutelkti dėmesį į specializuotose srityse.

Studentai šią programą yra kilę iš įvairių sluoksnių. Daugelis sveikatos priežiūros specialistai, dirbantys paslaugų ar politiniu lygiu, o kiti nori gauti visuomenės sveikatos įgūdžius, kad jie gali kreiptis į savo darbą kuriant, bendruomeninių paslaugų, vyriausybės, mokslinių tyrimų ar mokymo.

programos tikslai

Iki šios programos pabaigoje, jums bus gauti:

  • žinios ir įgūdžiai prisidėti prie gyventojų, bendruomenių ir socialiai remtinų grupių sveikatai.
  • gebėjimas taikyti pagrindines disciplinas visuomenės sveikatai (statistika, epidemiologijos, sveikatos
  • Ekonomika ir socialinių tyrimų), kad realaus pasaulio sveikatos problemų.
  • gilesnį supratimą apie visuomenės sveikatos problemas ir akademinį laipsnį, kad bus padidinti savo karjeros plėtrą sveikata susijusiose srityse.

taikyti

Individualūs moduliai

Studijavimas atskirus modulius ant savarankiškas yra idealus pasirinkimas, jei norite atnaujinti savo profesines žinias ar paragauti programą. Vienam atskiram moduliui mokestis (core PHM1 moduliai) yra £ 1300, bet pasirenkamuosius modulius tai yra £ 1900. Prestižo Londono mokyklos higienos ir tropinės medicinos (LSHTM) yra pirmaujanti pakopos medicinos įstaiga Europoje visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos temomis. Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Studijų medžiaga bus prieinama per LSHTM Virtuali mokymosi aplinka Moodle, nuo spalio pradžios ir, priklausomai nuo modulio, kitų studijų medžiagą, pavyzdžiui, CDROMs, studijų vadovus ar vadovėliai, bus siunčiami į jus jūsų pasirinkto pristatymo adresą arba per kurjerį arba paštu per rugsėjo mėnesį. Mokytojas parama teikiama per forumuose per mokslo metus į Moodle galimų ir, be to, bus sudarytos sinchroninio Bendradarbiaukite sesijų ir individuali atsiliepimai apie užduotis.

IB

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

Stipendijos

London School of Hygiene & Tropical Medicine turi partnerystę su minėto fondo. Turimas yra finansavimo galimybes ir Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių.

Struktūra ir programa

PG Cert susideda iš 4 pagrindinius privalomus modulius (PHM101, PHM102, PHM103, PHM104) plius dar 2 PHM1 modulių.

akademiniai reikalavimai

Sutiksite akademinį įėjimas reikalavimą, jei turite tiek:

  • vienerių metų atitinkamą darbo patirtį minimalus; ir
  • pirmojo ar antrojo klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertė, subjektui, atitinkančiu žinoma, iš universiteto ar kitos su Londono universiteto priimtino institucija.

Atkreipkite dėmesį, mes priimame kvalifikaciją iš viso pasaulio. KREIPTIS ŠIANDIEN čia

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled leve ... Skaityti daugiau

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled levels of academic, practical and international experience. Skaityti mažiau