Rezidentūra sertifikatas užkrečiamųjų ligų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įgyti prestižinį PG Cert užkrečiamųjų ligų nuotolinio mokymosi

Šis atstumas mokymosi programa suteikia platų supratimą apie infekcinių ligų per pagrindinius modulius biostatistiką ir epidemiologija, ir biologiją ir kontroliuoti infekcinių ligų, kurios ėmėsi visų mokinių, kartu su vėlesniais galimybes specializuotos studijų srityse paties studento pasirinkimas ,

Graduate Management Admission Test arba Infekcinių ligų programa remiasi į mokyklos tradicijas klinikinių ir epidemiologinių aspektų infekcinėmis ir tropinių ligų tyrimas. Teikti platų supratimą apie infekcines ligas, kartu su strategijų jų kontrolės ir gydymo programa bus ypač aktualus in-paslaugų sveikatos priežiūros specialistų, pavyzdžiui, gydytojų ar laboratorijų darbuotojų, kurie arba nori įgyti naujų žinių infekcinių ligų ar atnaujinimo jų dabartinė patirtis. Šie kursai yra skirti tiek absolventams, kurie nori tęsti aukštesnės pakopos, ir žmonių, kurie ėmėsi savo pirmąjį mokymus prieš kurį laiką ir nori atnaujinti savo žinias šioje sparčiai besivystančioje srityje arba kurie nori pakeisti karjeros kryptį.

programos tikslai

Šia programa siekiama suteikti:

  • išsamų supratimą apie biologijos infekcinių agentų ir šeimininkų vaidmenį nuo infekcijos rezultatus
  • šios žinių panaudojimas, kartu su epidemiologiniais ir visuomenės sveikatos metodų, kurti racionalius strategijas kontrolės ir infekcijai gydyti.

taikyti

Individualūs moduliai

Studijavimas atskirus modulius ant savarankiškas yra idealus pasirinkimas, jei norite atnaujinti savo profesines žinias ar paragauti programą. Mokestis yra 1900 £ vienam moduliui.

Prestižas

Londono mokyklos higienos ir tropinės medicinos (LSHTM) yra pirmaujanti pakopos medicinos įstaiga Europoje visuomenės sveikatos ir atogrąžų medicinos temomis. Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Išsamūs tyrimo medžiagos yra rodmenis ir pratybas, ir CD-ROM (kai moduliai). Yra pamoka paramos ir grupines diskusijas per žiniatinklio konferencijų įranga.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

IB

Stipendijos

London School of Hygiene & Tropical Medicine turi partnerystę su minėto fondo, kuris siūlo finansavimo galimybių į Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių. Sužinokite daugiau apie mūsų Finansavimas jūsų Studijų puslapį.

Struktūra ir programa

PG Cert: 4 moduliai (4 Privalomojo core moduliai)

akademiniai reikalavimai

Jūs patenkinti akademinės įėjimas reikalavimą, jei turite arba:

  • bakalauro laipsnį (pvz bakalauro), kuris yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos į universiteto priimtina, vienoje iš šių mokslo dalykų: biologijos, medicinos, slaugos, stomatologijos, veterinarijos mokslo ar vaistinėje; arba
  • mokslinis laipsnis tema pirmiau neišvardyti kuris Universiteto nuomone įtraukti tinkamą išankstinį mokymą ir yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos į universiteto priimtina.

Atkreipkite dėmesį, mes priimame kvalifikaciją iš viso pasaulio.

KREIPTIS ŠIANDIEN čia

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled leve ... Skaityti daugiau

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled levels of academic, practical and international experience. Skaityti mažiau