Rezidentūra sertifikatas pasaulinės sveikatos politikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimas prestižiniame PG sertifikatas Global sveikatos politikos nuotolinio mokymosi

Ši programa suteikia jums išsamų supratimą apie sveikatą lemiančius veiksnius ir rezultatus, kad peržengia nacionalines ribas ir politikos atsakymų, reikalingų apsaugoti ir skatinti gyventojų sveikatai globalizuotame pasaulyje.

Programa yra skirta studentams ir specialistams iš tiek sveikatos ir ne sveikatos sluoksnių, kurie siekia suprasti daugiau apie politikos aplinkos, susijusios su klausimais pasaulinės sveikatos. Tai bus vertės ypač tiems, kurie gali būti Ieškau prisiimti pozicijas, susijusias su klausimais pasaulinės sveikatos politikos nacionalinių, regioninių ar pasaulinių sveikatos organizacijų, su sveikata susijusių mokslinių tyrimų institucijų, nevyriausybinių organizacijų ir privačių konsultacinių.

Individualūs moduliai

Studijavimas atskirus modulius ant savarankiškas yra idealus pasirinkimas, jei norite atnaujinti savo profesines žinias ar paragauti programą. Mokestis yra 1900 £ vienam moduliui.

programos tikslai

Iki šios programos pabaigoje, jums bus tikimasi, kad:

  • sukūrėme tvirtą pagrindą įvairių teorijų ir praktikos, susijusiuose su pasaulinės sveikatos politikos
  • suprasti iškylančias institucines struktūras ir valdymo mechanizmus spręsti visuotines sveikatos problemas,
  • įgyti gerą dėkingi atitinkamų sveikatos politikos tyrimų metodus, pavyzdžiui, lyginamosios analizės ir kompleksinio šalies mokymosi
  • gebėti taikyti šias analitines ir metodinius įgūdžius spręsti daugialypė iššūkius visuotines sveikatos problemas.

taikyti

Prestižas

Londono mokyklos higienos ir tropinės medicinos (LSHTM) yra pirmaujanti pakopos institucija Europoje visuomenės sveikatos, pasaulinės sveikatos ir atogrąžų medicinos. Mokykla laimėjo vartelius apdovanojimą Pasaulinės sveikatos 2009 (vertė $ 1 mln), tapdamas pirmuoju mokslo įstaiga ir pirmoji britų organizavimas laimėti apdovanojimą.

Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Pagrindiniai moduliai šios programos pristatomos daugiausia internetu per LSHTM anketa virtualios mokymosi aplinkos Moodle, kuriame paskaitų užrašus ir skaidres, veiklą, diskusijų forumus ir nuorodos visiems pagrindai ir kai Rekomenduojama literatūra per LSHTM internetinėje bibliotekoje. Susipažinkite parama yra prieinama per Moodle kur taip pat galite bendrauti su kitais studentais. Jūs taip pat turite prieigą prie interneto bibliotekos išteklių per London School of Hygiene & Tropical Medicine "ir Londono universiteto Senato House bibliotekose.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

IB

Stipendijos

London School of Hygiene & Tropical Medicine turi partnerystę su minėto fondo, kuris siūlo finansavimo galimybių į Sirijos, Libano, Jordanijos ar Palestinos piliečių. Sužinokite daugiau apie mūsų Finansavimas jūsų Studijų puslapį.

Struktūra ir programa

PG Cert: 4 Privalomojo core moduliai

akademiniai reikalavimai

Pirmasis ar antros klasės pagyrimu laipsnis arba lygiavertė, universitete ar kitoje institucijoje priimtina Londono universiteto, į:

  • Bet mokslo objektas, kaip antai: biologijos, medicinos, slaugos, ar vaistinėje;
  • Arba socialinių mokslų objektas, kaip antai: antropologijos, demografija, plėtros studijų, ekonomikos, aplinkos tyrimus žmogaus teisių, geografijos, tarptautinė politika, tarptautiniais santykiais, įstatymo, politikos studijų, politikos, Politikos mokslai, sociologija, arba vandens ir sanitarijos.

Atkreipkite dėmesį, mes priimame kvalifikaciją iš viso pasaulio

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled leve ... Skaityti daugiau

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled levels of academic, practical and international experience. Skaityti mažiau