Rezidentūra sertifikatas demografijos ir sveikatai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gaukite prestižinį magistro diplomą demografija ir sveikata nuotoliniu būdu

Ši unikali internete magistro laipsnį siūlo profesinį mokymą gyventojų tyrimų, kuris pabrėžia sveikatos ir socialinę epidemiologiją. Jis skirtas tiems, kurie domisi įgyti techninę kompetenciją demografijos ir suprasti skirtumus tarp gyventojų tyrimų ir sveikatos, įskaitant vaisingumą, lytinę elgseną, senėjimo, sveikatos nelygybės ir gyvenimo trukmės sąsajas. Absolventų žinoma būtų pasirengę siekti karjeros visuomenės sveikatai, moksliniai tyrimai iš labai plataus pobūdžio, NVO, reprodukcinės sveikatos programas, sveikatinimo paslaugos, valstybinės statistikos tarnybos, taip pat politikos ir planavimo organizacijos.

Tyrimas metai prasideda spalio 1 d. Registruoti studentai negaus tyrimo medžiagos iki rugsėjo ir prieigos prie mokyklos internetinėje mokymosi svetainėje atsidaro spalio 1 d. Studentai leidžiama tik studijuoti pagrindinius modulius į savo pirmųjų metų studijų.

Programos tikslai

Šia programa siekiama pateikti plačią mokymo teorijas ir metodus, Demografija ir gyventojų mokslų ir jų taikymo sveikatos, socialinės gerovės ir ekonominio vystymosi.

Užbaigimas magistrantūros gali leisti studentams pereiti į aukštesnį mokslo laipsnį visuomenės sveikatos ar medicinos.

taikyti

Prestižas

Londono higienos ir atogrąžų medicinos mokykla (LSHTM) yra pirmaujanti antrosios pakopos medicinos įstaiga Europoje visuomenės sveikatos ir tropinės medicinos klausimais. Jis buvo karūnuotas "University of the Year" ne Times Higher Education Awards 2016 jo "ypatingojo" atsako į Ebolos krizės.

puikus parama

Demografija ir sveikata moduliai yra pristatomi per teikimo interaktyvios mokymosi medžiagos tiekiamų internetu per mokyklos internetinėje mokymosi svetainėje (Moodle) ir palaiko CD-ROM, praktinių darbaknyges ir vadovėlių (priklausomai nuo pasirinkto modulio). Studentai aktyviai skatinami dalyvauti internetinę diskusijų lentos. Mokymai taip pat teikiama Stata statistinės programinės įrangos naudojimo.

Vėlyvas paraiškos mokestis

Pareiškėjai, kurie pateikia paraiškas 2017 birželio 1 d po reikės sumokėti paraiškos mokestį £ 100 per pateikimo taško, kuris bus išskaičiuojamos iš mokėtinos nuo registracijos mokesčių balansą. Jei paraiška nėra sukelti registracijos paraiškos mokestis nebus grąžinamas. Ne paraiškos mokestis bus taikomas paraiškoms, pateiktoms iki 2017 m gegužės dieną arba iki 31.

Kaip jums mokytis

Jūs studijuoti savarankiškai, tuo metu ir tokiu tempu, kad Jums tinka (pagal kai kuriuos konkrečius programos terminų), naudojant numatytas visapusiškas mokymo medžiagą, su parama galima gauti iš akademinio personalo. Užsiregistravę, jums bus suteikta prieiga prie mokymosi medžiagos modulio (-ių) jūsų pasirinktą studijuoti. Modulis medžiagos nuves jus per nukreiptas savarankiško mokymosi programą, ir nurodyti, kaip ir kur galima gauti papildomą mokomąją medžiagą ir pasiekite pamoka paramą padidinti mokytis. Dėstytojai yra skiriamos kiekvienam moduliui ir yra pasirengęs atsakyti į užklausas ir skatinti diskusijas per studijų metus, per interneto virtualios mokymosi aplinkos.

Mes žinome, kad jei turite visą darbo laiką, šeimos ar kitų įsipareigojimų, ir nori studijuoti nuotoliniu būdu, jūs turėsite daug skambučius savo laiką. Todėl Rezidentūra sertifikatas gali būti baigtas per 1-5 metus ir antrosios pakopos studijų diplomas arba magistro 2-5 metus, suteikiant tam tikrą lankstumą planuoti savo studijas.

Tyrimas metus dauguma modulių veikia nuo spalio pradžios iki birželio egzaminus, o iš EPM modulių pora skaičiuoti nuo sausio pradžios iki paskyrimo pateikimo rugpjūčio pabaigoje. Susipažinkite paramą galima gauti per šį laiką. Studentai, atliekantys projektus priskiriami asmeninius prižiūrėtojus remti savo projektinį darbą, kuris dažniausiai atliekamas tarp sausio ir rugsėjo pabaigoje jų galutinio metus.

Struktūra ir programa

Rezidentūra sertifikatas: 4 moduliai (pirmieji 4 privalomi moduliai)

ib

Akademiniai reikalavimai

  • Bakalauro laipsnis (pvz bakalauro), kuris yra laikomas mažiausiai panaši į JK antros klasės pagyrimu laipsnis, iš institucijos į universitetą priimtinos su sąlyga, kad laipsnis yra tema tikslinga, kad iš tyrimo metu turi būti laikomasi (tinka bakalauro laipsnį apimtų bet kokį Socialiniai mokslai, kiekybiniu arba visuomenės sveikatos tema. Pavyzdžiui, geografija, sociologija, ekonomika, politikos mokslų, statistikos, antropologijos, matematikos, humanitarinių mokslų, biologijos mokslų ar panašų); arba
  • registruotinas kvalifikaciją, atsižvelgiant į studijų kursą, kurių reikia laikytis, medicinoje, stomatologijoje arba veterinarijos studijas.
  • Paraiškos kartu su atitinkamų techninių kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją ir patirtį iš užsienio, taip pat pritarė.

TAIKYTI ŠIANDI čia

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled leve ... Skaityti daugiau

Founded in 1899, the London School of Hygiene & Tropical Medicine is a world-leading centre for research and postgraduate education. The academics lead in their fields, providing unparalleled levels of academic, practical and international experience. Skaityti mažiau