Read the Official Description

Studentai, dominantys įvairias žmogaus vystymosi sritis, įskaitant funkcinį judėjimą, žmogaus sutrikimus, sužalojimą ir reabilitaciją, ras karjeros rungtynes ​​su CDI College reabilitacijos terapijos asistentu ( CDI College terapijos asistento - fizioterapeuto padėjėjo) programa .

Ši diplomo programa rengia absolventus, turinčius pagrindines žinias, įgūdžius, vertybes ir elgesį, reikalingus užimtumui bendruomenės ir privačiose įstaigose, ligoninėse, klinikose ir reabilitacijos centruose. Fizioterapeuto padėjėjai ir profesorių terapeutų padėjėjai atlieka svarbų vaidmenį, bendradarbiaudami su fizioterapeutais ir profesionaliais terapeutais prižiūrint.

Reabilitacijos terapijos asistento programos kursai skirti suprasti žmogaus raidą ir žmogaus kūną. Studentai mokysis kūno mechanikos ir sistemų, biochemijos, anatomijos ir fiziologijos, terapinės pratybos ir pažangios technologinės įrangos naudojimo.

Klientų aptarnavimas taip pat yra didelis dėmesys; įrašų valdymas ir klientų bendravimas yra neįkainojami mokymosi įgūdžiai. Be studijų klasės studentai privalo baigti klinikines praktikas bendruomenėje. Studentams suteikiama galimybė užbaigti savo praktiką, priklausomai nuo pasirinktos specialybės srities.

Program taught in:
Anglų

See 19 more programs offered by CDI College »

Last updated April 4, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date