RN-BSN-MSN - slaugos ugdymas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Online: konsoliduotas RN - BSN - MSN. Pagarbus žmogaus ryšys su kiekvienu pacientu. Jūs puikiai sekate kaip registruotoji slaugytoja, dabar yra programa, kuri paskatins jūsų karjerą lygiu, kurio siekia darbdaviai. "Sacred Heart" internetinis bendrojo slaugos bakalauro ir magistro programa buvo specialiai sukurta, kad padėtų darbo slaugytojams uždirbti savo BSN ir MSN vienoje tęstinėje studijų pakopoje.

Mūsų slaugos laipsniai yra labai pripažinti ir labai gerbiami sveikatos priežiūros lyderių, ieškančių "Magnetų atpažinimo programos" pavadinimo. Be to, SHU yra nuosekliai vertinamas kaip vienas iš didžiausių magistro kolegijų JAV iš dalies dėl mūsų humanistinių pagrindinių principų. Nedidelės griežtos klasės ir interaktyvus asmeninis dėmesys iš patyrusių apdovanojimų pelniusio fakulteto paruošia jus išsiskirti į šiuolaikinę sudėtingą sveikatos priežiūros pramonę. Profesionalus, kuris veda iš širdies, yra lengvai pastebimas.

Slaugos specialistai yra suprojektuoti taip, kad papildytų savo klinikinę patirtį mokymo ir mokymosi strategijomis, kurios padėtų apmokyti naujos kartos slauges. Jūs sužinosite apie mokymo programų rengimo ir vertinimo teoriją, studijuojate aktualias slaugos studijų problemas ir praktikuojate instruktoriaus vaidmenį. Šventosios Širdies slaugos programos skatina dėstytojų narių ir mokinių sąveikos asmeninį dėmesį, kad būtų skatinama prasminga edukacinė patirtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Sacred Heart University offers signature humanistic core principles and degree programs offering interactive learning, personal attention, small classes, and rigorous academics.

Sacred Heart University offers signature humanistic core principles and degree programs offering interactive learning, personal attention, small classes, and rigorous academics. Skaityti mažiau