RN-BSN-MSN - klinikos slaugos lyderis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

"Sacred Heart" internetinis bendrojo slaugos bakalaurų ir magistro tinklas buvo specialiai sukurtas, kad padėtų darbo slaugytojams pereiti iš RN-BSN-MSN per vieną tęstinį studijų kursą. Mūsų misija - apmokyti aukščiausio lygio gydytojus įrodymais pagrįstoje praktikoje.

Mūsų slaugos laipsniai yra labai pripažinti ir labai gerbiami sveikatos priežiūros lyderių, ieškančių "Magnetų atpažinimo programos" pavadinimo. Be to, SHU yra nuosekliai vertinamas kaip vienas iš didžiausių magistro kolegijų JAV iš dalies dėl mūsų humanistinių pagrindinių principų. Nedidelės griežtos klasės ir interaktyvus asmeninis dėmesys iš patyrusių apdovanojimų pelniusio fakulteto paruošia jus išsiskirti į šiuolaikinę sudėtingą sveikatos priežiūros pramonę. Profesionalus, kuris veda iš širdies, yra lengvai pastebimas.

Klinikinės slaugytojos „Leader“ specializacija yra skirta darbo karjeros slaugytojo poreikiams, kurie ieško geresnių klinikinių, administracinių ir švietimo įgūdžių, kad galėtų pereiti į vadovavimo ir vadovavimo vaidmenis. Gauti įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint įvykdyti šį naują ir besivystantį vaidmenį, skirtą spręsti problemas, susijusias su pacientų sauga, priežiūros kokybe ir išlaidomis. Programa rengia studentus sėdėti Amerikos asociacijos slaugos CNL sertifikatas egzaminą asociacija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Sacred Heart University offers signature humanistic core principles and degree programs offering interactive learning, personal attention, small classes, and rigorous academics.

Sacred Heart University offers signature humanistic core principles and degree programs offering interactive learning, personal attention, small classes, and rigorous academics. Skaityti mažiau