Psichologijos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Psichologijos mokslų bakalauro laipsnis

Southern Cross University

Žmogaus proto darbų tyrinėjimas yra ne tik įspūdingas, bet ir svarbu suprasti, kas mus motyvuoja ir kaip mes elgiamės, mokome ir susitinkame su kitais.

Southern Cross University psichologinės mokslų bakalauro studijos keliauja per smegenis, kad ištirtų elgesį ir pažinimą, ir aprūpintų jus psichologiniais principais ir teorija.

Jūs sukursite stiprių analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, taip pat mokslinių tyrimų ir statistikos įgūdžių, kad užtikrintumėte, kad galite pritaikyti mokslinius metodus profesionaliais tikslais.

Absolventai turės karjeros galimybes įvairiose srityse, susijusiose su žmogaus elgesiu, įskaitant žmogaus paslaugas ir socialinius mokslus, arba tęsti tolesnį studijas registruojant klinikinį psichologą.

Karjeros galimybės

Vyriausybės departamentuose, ypač susijusiuose su sveikatos, socialinėmis ir negalios paslaugomis, jaunimo paslaugomis, koregavimo tarnybomis, ginkluotomis tarnybomis, mokslinių tyrimų agentūromis, tokiais kaip CSIRO, ir švietimo srityje. Privatinė pramonė taip pat yra didelis psichologijos laipsnių turinčių darbdavių, kurie gauna tolesnį specialųjį mokymą dirbti vadybos, žmogiškųjų išteklių ir įmonių konsultavimo paslaugomis.

Profesinis atpažinimas

Kursas turi Australijos psichologijos akreditavimo tarybos (APAC) akreditaciją įstojant į magistrantūros studijas.

Pagrindinės studijų sritys

Kursų tikslas - suteikti studentams analitinius įgūdžius sprendžiant žmogaus, organizacines ir bendruomenės problemas; kompetencija planuojant tyrimus ir tyrimų rezultatų aiškinimas; ir išsamų statistinių metodų supratimą.

Struktūra pereina nuo pagrindinės teorijos į taikymą, ypač pabrėžiant mokslo principų, vedančių į veiksmingą profesinę praktiką, supratimą. Kai kurie antrojo ir trečiojo kurso vienetai apima įgūdžius (pvz., Asmeninius apmąstymus, bandymų metodų demonstravimą ir kitus vertinimo metodus bei elgesio keitimo palengvinimo metodus), o kitos pabrėžia eksperimentinės psichologijos, statistikos ir tyrimų metodus.

Vertinimo metodai

Šiame kurse naudojami vertinimo metodai skiriasi nuo vieneto iki vieneto ir gali apimti rašytines užduotis, žodinius pristatymus, mokslinių darbų, vaizdo ar garso pristatymus ir rašytinius egzaminus.

Mokymo metodai

Universiteto studentai turi daugybę mokymo metodų, įskaitant paskaitas, vadovėlius, internetinius veiksmus ir vaizdo įrašų arba podcast'o virtualus klases. Mokymo metodas gali skirtis nuo vieneto iki vieneto. Visi pagrindiniai vienetai mokomi konvergentuos pristatymo režimu ir yra prieinami internetiniams mokiniams.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta March 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra
Internetinės
Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 4, 2019
Liepa 2, 2019
Duration
Trukmė
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
28,000 AUD
Locations
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Pradžia : Kov 4, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Kov 4, 2022
Pradžia : Liepa 2, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Gegužė 21, 2019
Pabaigos data Liepa 2, 2022
Dates
Kov 4, 2019
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Kov 4, 2022
Liepa 2, 2019
Australija - Coffs Harbour, New South Wales
Galutinis paraiškų davimo terminas Gegužė 21, 2019
Pabaigos data Liepa 2, 2022