Psichinės sveikatos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

  • Trukmė: Dveji metai, ne visą darbo dieną
  • Išplėstinė būklė: skambinkite mums, ar jūsų kvalifikacija
  • Studijų laikotarpiai: sausio, kovo, balandžio, liepos, rugpjūčio, spalio mėn
  • Mokesčiai: 2300 USD už vienetą
  • Vienetai: 12

Plėtoti gebėjimus, kaip efektyviai reaguoti į paciento poreikius

Mūsų sveikatos priežiūros sistemoje vis daugiau reikia aukštos kvalifikacijos specialistams, kurie supranta psichinės sveikatos sudėtingumą ir gali pasiūlyti gerai apgalvotas psichinės sveikatos klinikines intervencijas.

Pietų kryžiaus universiteto internetinis psichinės sveikatos magistro magistrantūros kursas padidins jūsų supratimą apie psichinę sveikatą ir psichiatriją, tuo pačiu sukurs įgūdžių, reikalingų veiksmingai reaguoti į pacientus, patiriančius lengvas, vidutinio sunkumo ir sunkias psichinės sveikatos problemas.

Ši programa skirta parengti absolventus dirbti pagal įvairius sveikatos parametrus ir disciplinas. Jūs įgysite praktinių įgūdžių ir specializuotų teorinių žinių, kad galėtumėte išplėsti ar sustiprinti savo vaidmenį psichinės sveikatos srityje.

Studijuokite internete su tarptautiniu mastu pripažintos sveikatos ir humanitarinių mokslų mokyklos ir mokykitės iš pirmaujančių ir kliniškai aktyvių psichinės sveikatos mokslininkų. Galimybė gauti dabartines ir kliniškai reikšmingas, įrodomomis žiniomis pagrįstą ir interaktyvią mokymosi patirtį.

  • Užtikrinkite veiksmingą rūpinimąsi savo geresniu psichikos sveikatos ir specializuotų įgūdžių supratimu.
  • Įgyti žinių, kad galėtumėte dirbti įvairiose viešųjų ir privačių sveikatos priežiūros įstaigų srityse.
  • Prisijunkite prie interaktyvios ir reaguojančios mokymosi platformos, leidžiančios sklandžiai bendrauti tarp studentų ir mokslininkų.
  • Nuolatinė parama visą studijų kelionę iš specialaus studento sėkmės patarėjo.

Norėdami sužinoti daugiau apie vienetus, atvykimo reikalavimus, studijų galimybes ir karjeros galimybes, tiesiog užpildykite formą, esančią dešinėje, išsamios informacijos brošiūros.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition.

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Australija internete , Port Macquarie , Lismore , Coffs uostas , Auksinė pakrantė , Melburnas + 6 Daugiau Mažiau