Psichinės sveikatos (slaugos) magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

  • Trukmė: Dveji metai, ne visą darbo dieną
  • Išplėstinė būklė: skambinkite mums, ar jūsų kvalifikacija
  • Studijų laikotarpiai: sausio, kovo, balandžio, liepos, rugsėjo, lapkričio mėn
  • Mokesčiai: 2300 USD už vienetą, sužinokite apie FEE-HELP
  • Vienetai: 12

Sukurkite savo galimybes optimaliam pacientų priežiūrai

Psichinė sveikata yra vis didesnė problema, todėl reikia aukštos kvalifikacijos psichinės sveikatos slaugytojų specialistų, kad vartotojai gautų kuo geresnę priežiūrą.

Studijuokite magistro psichinės sveikatos slaugos kursą internete su Pietų Kryžiaus universiteto tarptautiniu mastu pripažintoje sveikatos ir humanitarinių mokslų mokykloje. Šioje programoje jūs išmoksite iš pirmaujančių ir kliniškai aktyvių psichinės sveikatos slaugytojų mokslininkų; ir gauti prieigą prie dabartinių ir kliniškai svarbių, įrodymais pagrįstų kursinių, pasitelkiant reaguojančią ir interaktyvią mokymosi aplinką.

Ši programa skirta parengti slaugytojus vaidmenims viešųjų ir privačių sveikatos priežiūros įstaigose ir giliai suvokti, kaip veiksmingai reaguoti į psichinės sveikatos problemas patiriančius asmenis.

Šį slaugos kursą pripažįsta Australijos psichinės sveikatos slaugytojų koledžas (ACMHN), o kursai tiesiogiai atspindi nacionalinę psichinės sveikatos slaugos studijų programą. Kai baigsite, galite pasinaudoti savo nauja kvalifikacija, kaip dalį reikalavimų, kad taptumėte įgaliota psichinės sveikatos slaugytoja.

Tai taip pat pirmoji tokio pobūdžio magistrantūros programa, parengta pagal naujausias psichinės sveikatos pramonės standartus, kuriuos nustatė Australijos psichinės sveikatos slaugos kolegija.

  • Dabartiniai, kliniškai svarbūs kursai, kuriuos teikia tarptautiniu mastu pripažinta sveikatos ir humanitarinių mokslų mokykla.
  • Prisijunkite prie interaktyvios ir reaguojančios mokymosi platformos, leidžiančios sklandžiai bendrauti tarp studentų ir mokslininkų.
  • Jūsų Pathway , kaip Australijos psichikos sveikatos slaugytojų koledžo tapimas psichikos sveikatos slaugytoju.
  • Nuolatinė parama visą studijų kelionę iš specialaus studento sėkmės patarėjo.

Norėdami sužinoti daugiau apie vienetus, atvykimo reikalavimus, studijų galimybes ir karjeros galimybes, tiesiog užpildykite formą, esančią dešinėje, išsamios informacijos brošiūros.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition.

Southern Cross University is for real people with real lives and real ambition. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Australija internete , Port Macquarie , Lismore , Coffs uostas , Auksinė pakrantė , Melburnas + 6 Daugiau Mažiau