Psichikos sveikatos slaugos ir psichiatrijos magistro laipsnis

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Psichikos sveikatos slaugos ir psichiatrijos magistro laipsnis

Psichikos sveikata ir susijusios problemos yra viena iš jautriausių žmonių sveikatos sričių. Iš tiesų psichikos sveikatos problemos sudaro 13 proc. Pasaulinės ligų naštos (PSO, 2001 m.) Ir kad 5 iš dešimties negalios sukeliančių priežasčių yra psichikos sveikatos problemos (PSO, 2003). Atsižvelgiant į tai, kad gyventojų psichikos sveikatos problemų mastas daro didelę įtaką individualioms kančioms, socialinės atskirties reiškiniams ir tiesioginėms ar netiesioginėms psichikos ligos išlaidoms (PSO, 2003), būtinybė: Slauga šioje srityje yra plačiai pripažinta Europos Sąjungos organų (2004 m.) Arba tarptautinių organizacijų, pvz., PSO, kurios 2003 m. Pasiūlė specialiojo mokymo psichikos sveikatos slaugos srityje po bendrojo lavinimo, programą.

Mitybos specialisto kvalifikacijos profilio apibrėžimas psichikos ir psichikos sveikatos slaugoje jau daugelyje šalių yra realybė. Portugalijoje slaugytojų ordinas atliko tyrimą, patvirtinantį bendrosios slaugytojos kompetencijos profilį. Tuo pačiu metu buvo atlikti kai kurie tyrimai ir diskusijos apie konkrečias psichikos ir psichikos sveikatos slaugytojų kompetencijas, o tai leidžia sukurti teorinį šios apibrėžties vadovą.

Atsižvelgiant į tai, specialisto, baigusio magistro laipsnį, profiliui, priimsime apibrėžimą, apimantį įgūdžių, gebėjimų, įgūdžių, bendrųjų ir specializuotų žinių, metodų rinkinio ir procedūrų rinkinį specializuotos slaugos srityje, įvertintą testavimo situaciją arba vykdant veiklą, kuri apibūdina profesinę veiklą.

Psichikos sveikatos ir psichiatrijos slaugos slaugytojo specialisto kompetencijos apibūdinimas jau yra daugelyje šalių. Portugalijoje slaugytojų užsakymas atliko tyrimą, patvirtinantį bendrosios slaugytojos kompetencijų profilį. Tuo pačiu metu atliekami kai kurie tyrimai ir diskusijos apie konkrečias psichikos sveikatos ir psichiatrijos slaugytojų kompetencijas, o tai leidžia sukurti teorinį šio apibrėžimo vadovą.

Bendrieji studijų ciklo tikslai

Psichikos sveikatos slaugos ir psichiatrijos magistro kursas yra specializuotas mokymas, kurio tikslas - parengti slaugytojus savarankiškos ir tarpusavyje susijusios psichikos sveikatos ir psichiatrijos slaugos veiklai plėtoti.

Savo švietimo komponente, be veiklos ir profesinio tobulėjimo, jis siekia siekti pagrindinių aukštojo mokslo politikos tikslų, suteikdamas įgūdžių, kurie sudaro sąlygas mokymuisi visą gyvenimą ir žinioms bei supratimo įgūdžiams: problemos naujose ir (arba) sudėtingose situacijose, plačiame ir daugiadisciplininiame kontekste; sprendimų kūrimas ir sprendimų priėmimas, įskaitant jų etinių ir socialinių pasekmių svarstymą; ir aiškiai bei nedviprasmiškai perduoti išvadas.

120 ETCS

Kursų pradžia: 2019 m. Rugsėjo mėn

Trukmė: 4 semestrai / 2 metai

Laisvų darbo vietų skaičius: 20

Mokesčiai:

  • Paraiška - 50 €
  • Registracija - 150 €
  • Metinis akademinis mokestis (metinis mokestis) - 1500 €

Taikymo etapai

Rezultatų atskleidimas

Registracija / registracija

Kurso pradžia

1/3/2019 iki 2014 4 12

19/26/2019

Iki 5/19/2019

19/19/2019

2014 4 29 - 1919 14 14

19/26/2019

2014 7 7 iki 19/12/12

19/19/2019

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

A Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) é uma instituição de ensino superior pública e uma referência nacional e internacional no desenvolvimento e afirmação da disciplina de enfermagem. ... Skaityti daugiau

A Escola Superior de Enfermagem de Coimbra (ESEnfC) é uma instituição de ensino superior pública e uma referência nacional e internacional no desenvolvimento e afirmação da disciplina de enfermagem. Skaityti mažiau
Koimbra , Koimbra , Koimbra + 2 Daugiau Mažiau